Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 10]

51[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Gru 21, 2012 3:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę, że jednak zdecydowałeś się poprawić włosy tej postaci - cóż, szczerze powiedziawszy, wyszło jej to na dobre, ale nie zmieniło zbyt wiele. Bardziej proponowałbym się skupić na poprawie proporcji ciała - bohater jest zbyt drobny jak na mężczyznę, a co za tym idzie, bardziej przypomina na chwilę obecną kobietę. Do cieniowania nie mam większych zastrzeżeń, jest po prostu dobre. Co zrobić, żeby postać bardziej przypominała faceta z krwi i kości? Dolną część możesz zostawić bez zmian, choć również by się przydały. Skup się na powiększeniu proporcji torsu, tudzież górnej części OPARa - być może, ciekawym zabiegiem byłoby wysunięcie lewego ramienia postaci do przodu o jeden, dwa piksele? Pozostawiam to już Tobie do sprawdzenia i ewentualnej oceny.

KP: 2
/Feli

52[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Gru 21, 2012 1:17 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Babalubchlop3

Jak teraz ?

C:Yoh

53[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 22, 2012 2:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I to jest to, Royalz!
Poprawa masy mięśniowej oraz cieniowania, poszerzenie całego torsu - te modyfikacje wyszły owej postaci na dobre i prezentuje się ona na chwilę obecną znacznie lepiej niż wcześniej. Nie twierdzę oczywiście, że nie może być lepiej, lecz na chwilę obecną nie ma tragedii.

KP: 1
/Feli

54[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Sty 05, 2013 9:33 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 91785854[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 58323654

Która postać lepsza ? Której robić inne formy ?

C:Yoh

55[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 06, 2013 12:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator

Ja bym postawił na dwójeczkę Royalu.

56[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 06, 2013 6:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dwójka jest zdecydowanie ciekawsza i jeżeli się nie pomyliłem, to chyba wykonana na moim "base", czyż nie? Kawał świetnie wykonanej roboty. Cieniowanie gdzie, nie gdzie można byłoby zmodyfikować, odpowiednie proporcje zostały zachowane. Nie mam jakichś konkretnych uwag.

57[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 06, 2013 7:33 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Dwójka jest o wiele lepsza, rób do niej formy.

btw. Yoszu gdzieniegdzie pisze się razem ;P

58[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Sty 10, 2013 6:23 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Zero____kaname_takao_by_royalz_bho-d5r1uem

I komentarz z devianta:

All forms of my OC - Noguchi Z. Kagami
Credits: Yoh

From left:
- Normal base form, LSSJ, SSJ, SSJ2
- 1-tailed Mode, Amaterasu
- Infected by Mercer Virus (Infected mode)

Hope u like it !



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Nie Sty 13, 2013 12:59 am, w całości zmieniany 1 raz

59[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Sty 12, 2013 5:18 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Zero____kaname_takao_by_royalz_bho-d5r1uem

All forms of my OC - Noguchi Z. Kagami
Credits:
Yoh (base)
Zbir (SSJ3's hair parts + colors)

From left:
- Normal base form, LSSJ, SSJ, SSJ2, * SSJ3 *
- 1-tailed Mode, Amaterasu
- Infected by Mercer Virus (Infected mode)

Hope u like it !

#12.01.2013
Added SSJ3 FORM.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Nie Sty 13, 2013 12:59 am, w całości zmieniany 1 raz

60[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Sty 12, 2013 11:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, widzę, że zaczynasz iść w moje ślady - a to nie dobrze. Ale nie wnikam w to ile postać będzie posiadała form. Chodzi przecież o wykonanie. Cóż, OPARów jest nieco za dużo by komentować każdego z osobna więc wypowiem się w skrócie - odpowiednie proporcje zachowane. Podoba mi się również pod tym względem ostatnia forma, która wygląda na autorską - mogę się oczywiście mylić. Forma LSSJ powinna być zdecydowanie bardziej "napakowana". To co wojownik reprezentuje sobą teraz, nie jest nawet namiastką mocy legendarnego Super Saiya-jina. One Tailed Mode również nie prezentuje się źle - szczerze powiedziawszy, podoba mi się uzyskany efekt 4 Cieniowanie wszystkich prac nie stoi na mistrzowskim poziomie, ale nie jest również źle. Nad czym warto popracować? Na pewno forma LSSJ. Poza tym, włosy SSJ3. Poza tym, nie widzę większych błędów. Oby tak dalej 5

2kp

61[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 13, 2013 12:03 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:No, widzę, że zaczynasz iść w moje ślady - a to nie dobrze.

Pewnie dostanę warna za to, ale tam.
To, że Ty masz SSJ+ to już nikt nie może go mieć ?
Opary robię, bo robię - w bliskiej przyszłości ich nie użyję.

62[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 13, 2013 12:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pewnie dostanę warna za to, ale tam.
To, że Ty masz SSJ+ to już nikt nie może go mieć ?
:76: Przede wszystkim, nie wiem za co miałbym Ci dawać ostrzeżenie - przecież nie złamałeś żadnego punktu regulaminu.
Poza tym, prawdopodobnie źle mnie zrozumiałeś - chodzi mi o ogólną ilość form, a nie SSJ. Idziesz w moje ślady w kwestii ogólnej ilości posiadanych transformacji - stwierdziłem, że to nie dobrze, bo z czasem możesz się w tym wszystkim pogubić. Ileż to ja musiałem modyfikować w historii swojej postaci, by dojść do jakiegoś logicznego wyjaśnienia posiadania aktualnych przemian. Skoro Tobie jednak OPARy nie są potrzebne do niczego więcej niż tylko oglądania, to nie ma to najmniejszego znaczenia.

Połóż się spać, bo przestajesz prawidłowo kontaktować - dostaję po uszach, ale sam nie wiem za co.

63[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 13, 2013 11:05 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Allrpg

Added: Kagami SSJ4, CS & CS2 forms, Pure Evil Mode (after wearing Jack of Blade's mask), Shinigami

C:
Yoh (base)
Zbir( ssj3 hair parts + colors, sword, shinigami outline)

64[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Sty 18, 2013 5:17 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Cloud_strife_lsw_by_royalz_bho-d5rvf8y

C: Zbir (za ostrze)

65[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Sty 19, 2013 9:48 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Ref ;?

66[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 20, 2013 6:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie trzeba - widziałem temat już wczoraj, ale nie miałem czasu się odezwać ze względu na pracę. Skomentuję tylko ostatni obrazek.

Przede wszystkim, szkoda, że ostrze nie jest Twojego autorstwa. Dzięki tworzeniu takich elementów nieco wzrastają Nasze umiejętności - po Twoich poprzednich pracach widzę, że masz potencjał do tego by rysować naprawdę ciekawe oraz oryginalne postacie - trzeba się jednak przyłożyć. Do gustu przypadły mi natomiast proporcje oraz cieniowanie włosów; była idea, jest naprawdę fajne wykonanie. Strój również nie najgorszy. Miejscami przydałyby się niewielkie modyfikacje cieniowania, lecz w tej kwestii nie jest źle. To bohater wykonany na moim base? Jeżeli tak, to nie sądziłem, że ma ono taki potencjał. Chętnie zobaczę inne prace wykonane na nim przez Ciebie.
KP: 2
/Feli

67[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Sty 25, 2013 5:31 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Shine_present_by_royalz_bho-d5s959a
C:Shine

Opar to opar, nieważne czy prezent.

68[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Sty 25, 2013 7:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Całkiem nieźle ci wyszedł, serio. Trochę mnie zdziwiło cieniowanie włosów, ale zgaduję, że tak miało być.
Cienie w większości wyglądają dobrze, czy to ciuszek czy ciało. Jedyne co mi nie pasuje to z deka nogi, przesunął bym je od momentu gdzie kończy się brązowy materiał a zaczyna ten granatowy(?), o 1 pixel w nasze prawo. Zrobiłbym tak bo z bliska mi tak dziwnie wyglądał, ale z daleka nie ma na szczęście aż takiej różnicy.

Tak trzymaj, naprawde ładne pracki ci wychodzą. Na pewno lepsze niż obecne moje xd.

KP: 1
/Feli

69[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Sty 30, 2013 10:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Gift_for_a_friend__by_royalz_bho-d5t9wpq

Prezent dla koleżanki.
WIELKI credit dla Zbira.

70[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 01, 2013 3:19 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Typhoon__revamp__by_royalz_bho-d5tgbab

C: Onis

71[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 01, 2013 3:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Asuka nie prezentuje się najgorzej – ciekawe cieniowanie, oryginalna poza. Rzadko zdarza się, bym na pierwszy rzut oka poznał postać, jaką przedstawia OPARek. Mam co prawda pewne zastrzeżenia do poszczególnych elementów, ale to detale, których zwyczajnie nie zamierzam już wymieniać. Druga praca jest również dobrze wykonana – cieniowanie naprawdę ekstra. Masz bardzo podobny styl do Zbira, kiedy zawitał na Nasze forum i zaczął tworzyć OPARy. Oznacza to tyle, że Twój potencjał jest naprawdę ogromny. Jeżeli dalej będziesz rozwijał swoje zdolności w kwestii tworzenia spritów, jest szansa na to, że zostaniesz jednym z najlepszych. Do czego można się przyczepić? Zbyt słaby odcień na włosach, zaraz po najjaśniejszym. Dość marnie wykonana masa mięśniowa prawej rączki. Poza tym, przeciętne cieniowanie spodni.

Ogólnie rzecz biorąc, rysuj dalej i nie przejmuj się surowymi komentarzami. Idziesz w naprawdę dobrym kierunku, Royalz!

KP: 2
/Feli

72[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 01, 2013 5:14 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Gift_for_zbir__d_by_royalz_bho-d5tgmpv

Revamp Zbir'owego OC z jego (byłego) awataru na dA :D

C: Zbir

73[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 02, 2013 10:12 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Soundtrack

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 The_hollow_riders___we_are_here____lsw__by_royalz_bho-d5tlzry
A tu oryginalne: [bez tła]

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Rider1[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Rider22[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Rider3

74[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lut 05, 2013 7:42 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Anubis_lsw___gift_for_friend__by_royalz_bho-d5txomt

C:
Zbir
Saphron (S-H)

Meh, 5-ta praca, 0 komentarzy pod rząd.

75[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 3 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lut 05, 2013 11:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Może gdybyś Ty skomentował komuś prace ,karma zdziałałaby swoje.
Tematy Samiego ,czy Yoha również świecą pustkami.
Zbira już na DA komentowałem.
Tych trzech typa wygląda dość ciekawie. Gdzieniegdzie jakieś małe detale w cieniowaniu ,czy konturach możnaby pozmieniać ... ,ale w jakiej pracy tego nie ma ? Z całej trójki nabardziej przypadł mi do gustu ten po środku z niebieskimi elementami na ciuchach.
Co do tego Anubisa ... to wygląda nieco chaotycznie. Stopy wyglądają dziwnie z tymi pazurami ,nogi jakoś tak 'dziko' ,a jego pysk jest zdecydowanie za długi. Wygląda komicznie szczerze mówiąc. Postać so rpawda trudna do wykonania przez ten pysk między innymi ,ale nie czarujmy się - piękna nie wyszła ;/.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.