Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 10]

176[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lut 11, 2014 5:56 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Kozacki sukinsyn, taka pierwsza reakcja, gdy ujrzałem tego sprajta. Ogólnie miałem nadzieję, że zostawisz irokeza(po to dałem ci dwa sprity z właśnie tą fryzurą xd).
Co tu napisać, sam design wypierdala z butów, morde bym skrócił o pixel przy stronie, gdzie 'nie ma oka'. Chusta dzięki cieniowaniu z daleka przypomina już czym jest. Łapka jest skokszona, pięknie widać mięśnie. Strój jest bardzo pomysłowy, nie nudny, jedynie wydłużyłbym nogi o 1 pixel kosztem tułowia oraz ta ręka trzymająca miecz, no jest trochę dziwna(sam pewnie też bym poległ).

Gud job Rojalz-sama.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

177[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lut 13, 2014 9:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wygląda na porządnego skurwiela, ot co.
Mordka wydaje się zbyt pulchna - proponuję ją odrobinę zwężyć. O czym również wspomniał Shine, warto byłoby wydłużyć nogi o jeden piksel, kosztem długości tułowia. Ogólnie rzecz biorąc, świetny pomysł na design - sam lepiej bym tego nie wykonał, więc masz ode mnie owacje na stojąco.

178[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lut 13, 2014 9:35 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Koksiarz z tego nowego OPAR-ka. Ten strój, ten miecz, e włosy, no i to czerwone prześcieradło owinięte wokół pasa <3. Choć długość tułowia i nóg wydaje się akurat według mnie dobra, to muszę się zgodzić z poprzednikami, że można by wyszczuplić twarz od strony bezocznej. Ręka trzymająca miecz, mimo że z bliska nie wygląda jakoś świetnie, to z daleka wygląda całkiem imponująco - co wydaje mi się ważniejsze niż wygląd po przybliżeniu. Na pochwałę zasługują też włosy, naprawdę ciekawe wykonanie, choć zaszalałeś i bardzo odbiegłeś od pierwowzoru xd. 

Jeszcze chcę powiedzieć, że Ługej też Ci wyszedł po mistrzowsku. Naprawdę to wykonanie zbroi jest bajeranckie i do tego to hełmocoś na jego głowie, co nie mam pojęcia, jak się nazywa, wyszło świetnie. 

PROPSY.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

179[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 14, 2014 6:32 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Aki_murayama_by_royalz_bho-d76fk90

C: Aki (owner), Tyrone

180[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 15, 2014 7:45 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Roooy, uwielbiam tego revampa, już Ci to pisałem na dA, ale napiszę jeszcze raz, jesteś moim mistrzem <3.
W szczególności podobają mi się włosy i kapotka. Co do włosów to ogólnie ostatnimi czasy wychodzą Ci one naprawdę dobre, tutaj ich ogólny zarys i sposób pocieniowania są świetne. Cienie włosów, choć wydają się tak prosto rozłożone, dają super efekt. Co do pelerynki wygląda ona tak epicko, jak u jakiegoś burżuja i nawet jeśli znowu bardzo odbiegłeś od wersji pierwotnej, to ta mi się o wiele bardziej podoba niż tamta, może kiedyś jak mi będzie się chciało zrobić następną, to wezmę Twoją za wzór.
Jedyne co mi się nie podoba to chyba lewy cycek (patrząc od naszej strony), wydaje mi się za duży, ale to i tak nie psuje zajebistości pracy xdd.
Co do ogólnego cieniowania to nie mam zamiaru się jakoś rozdrabniać, bo to Twój styl i za bardzo odbiega tego, którym ja się posługuję, więc nie widzę jakiegoś większego sensu wytykania tutaj czegokolwiek.
Lovki raz jeszcze :*.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

181[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 15, 2014 8:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Aki napisał:Co do pelerynki wygląda ona tak epicko, jak u jakiegoś burżuja i nawet jeśli znowu bardzo odbiegłeś od wersji pierwotnej, to ta mi się o wiele bardziej podoba niż tamta, może kiedyś jak mi będzie się chciało zrobić następną, to wezmę Twoją za wzór.

To była jakaś wersja pierwotna ? Rly ? Nawet nie wiedziałem, że taka jest, a pomysł na pelerynkę wpadł mi do łba 5 minut po skończeniu stance pose, tak po prostu mi przyszedł pomysł na zrobienie peleryny, bo sądziłem, że będzie do niego pasować. Na początku chciałem tą pelerynę wzorować na płaszczach rycerzy.
Spoiler:
^
Planowałem by wyglądała jak wyżej, ale wyszło jak wyszło. ^^

182[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Lut 16, 2014 10:02 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Najbardziej epckie u Akiego są włosy i cała wersja z pelerynką (poza tym, że wydaje mi się odrobinę za długa, że też sobie nie przydeptuje ;/). Ogólnie nie wiem co mógłbym jeszcze dodać. Chciałem napisać, żebyś rysował usta i nosy, ale Twoje wykonanie twarzy bez nich i tak wygląda dobrze. Generalnie ze Zbirem (i Yohem czasem też) jesteście frajerami, bo nic nie mogę Wam konstruktywnego napisać.
Bless!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

183[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 19, 2014 6:29 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jataman napisał:Generalnie ze Zbirem (i Yohem czasem też) jesteście frajerami, bo nic nie mogę Wam konstruktywnego napisać.

To chyba dobrze, nie ? :>

Komentarz jest, revamp jest.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Boian_stogniw_by_royalz_bho-d775cql

C: Woogy

184[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 21, 2014 8:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Generalnie ze Zbirem (i Yohem czasem też) jesteście frajerami, bo nic nie mogę Wam konstruktywnego napisać.
Oj tam, oj tam... Bo widzisz... Ja czasem daję ludziom okazję do tego by napisali coś konstruktywnego.
W tym przypadku mogę śmiało rzec, że moje "lenistwo" ma swoje powody xd

Wracając jednak do tematu...
Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak jest, ale nie przepadam za tym "nowym stylem", gdzie na włosach przeważa ilość jasnego odcienia. Poza tym, wydaje mi się, że trzeci odcień koloru skóry jest zdecydowanie za mocny. Pomijając również stosunkowo dziwne cieniowanie czerwonej podkoszulki Boiana, nie mam innych zastrzeżeń.
Bardzo udany revamp, Roy~ ;)

185[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 21, 2014 9:05 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:
Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak jest, ale nie przepadam za tym "nowym stylem", gdzie na włosach przeważa ilość jasnego odcienia.

Kwestia gustu. Ja wolę styl cieniowania z większą ilością najjaśniejszego odcienia, Ty wolisz bardziej ciemniejszy styl. Chociaż powiem Ci, że ten "jasny" styl nie dotyczy kilku ostatnich prac, gdyż od jakiegoś czasu staram się używać właśnie jak najwięcej najjaśniejszego kolorku. ;p
Spoiler:

Yoh napisał:
Poza tym, wydaje mi się, że trzeci odcień koloru skóry jest zdecydowanie za mocny.

Ta, wiem to, nawet Zbir o tym wspominał na dA, lecz nie chce mi się tego poprawiać.  D:

Yoh napisał:
Pomijając również stosunkowo dziwne cieniowanie czerwonej podkoszulki Boiana, nie mam innych zastrzeżeń.

W jakim sensie "dziwne" ? Mógłbyś jakoś wytłumaczyć ? Chciałem oddać mięśnie klatki piersiowej i brzucha, jak na sprity LSW przystało.
Korzystając z sytuacji, chcesz zwykły revamp Yohsa czy może redesign całej postaci ? Trollface.

#offtopic
Mój post nr. [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 5mwly

186[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 21, 2014 9:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kwestia gustu. Ja wolę styl cieniowania z większą ilością najjaśniejszego odcienia, Ty wolisz bardziej ciemniejszy styl. Chociaż powiem Ci, że ten "jasny" styl nie dotyczy kilku ostatnich prac, gdyż od jakiegoś czasu staram się używać właśnie jak najwięcej najjaśniejszego kolorku. ;p
Heh, otóż to.
Wiem, wiem - w twoim przypadku, próby zastosowania tego "jasnego" stylu miały miejsce już znacznie wcześniej. Dlatego, najważniejsze jest to, żeby taki rodzaj cieniowania nie tylko sprawiał ci frajdę, ale również - jako autorowi pracy - przypadł ci do gustu.
W jakim sensie "dziwne" ? Mógłbyś jakoś wytłumaczyć ? Chciałem oddać mięśnie klatki piersiowej i brzucha, jak na sprity LSW przystało.
Szczerze powiedziawszy, spodziewałem się raczej luźniejszego stroju w przypadku którego, mięśnie brzucha nie będą widoczne. Widzę jednak, że zastosowałeś tutaj nieco inny manewr i rozumiejąc znaczenie słowa "redesign", poszedłeś po całości xd
Korzystając z sytuacji, chcesz zwykły revamp Yohsa czy może redesign całej postaci ? Trollface.
Szczerze mówiąc, nie potrzebuję revampa, żeby skomentować ci pracę. Ale wiem, że i tak to olejesz, więc najlepszy byłby po prostu zwykły revamp w twoim stylu - z drugiej strony, zrób jak chcesz ;3

187[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 22, 2014 4:14 am

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
silly ro, u can't do math, silly ro ^^

well dude, what can I say? they all look great, that is all.
now I know who made the starwars chick!

keep it up RoBro ^^

188[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 22, 2014 1:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Yoh_atsuko___lsw___by_royalz_bho-d77ijrj

C: Yoh, Fern

LanceMaster napisał:silly ro, u can't do math, silly ro ^^

I can ! :<

LanceMaster napisał:
well dude, what can I say? they all look great, that is all.

Thanks, your revamp soon.

LanceMaster napisał:
now I know who made the starwars chick!

Lol, srsly now ? It was obvious when i uploaded it to my dA account, lols.

189[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Lut 23, 2014 2:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Yoh_atsuko___lsw___by_royalz_bho-d77ijrj

Jeżeli chodzi o wykonanie włosów to nie mam większych zastrzeżeń. Nie jestem przyzwyczajony do tej pustej przestrzeni w kosmykach ale tak jak już sobie powiedzieliśmy - to kwestia gustu. Bandaż na prawej rączce prezentuje się mało "bandażowo" - bardziej przypomina rękawicę. Wydaje mi się, że to kwestia zbyt dużej ilości ciemnego odcienia umieszczonego na owym dodatku. Poza tym, przejście pomiędzy średnim, a ciemnym odcieniem na kamizelce wydaje się być zbyt słabe. Cieniowanie spodni - zajebiste. Ogólnie rzecz biorąc, zauważyłem, że ostatnio stosujesz ciemniejszą paletę kolorów. Z tego co mi wiadomo, Z-Beer również Ci o tym wspominał.
Mimo wszystko, revamp jak najbardziej udany. Dobra robota!

190[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Mar 01, 2014 7:18 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Lance___lsw___by_royalz_bho-d78fqrl

C: Lancey

191[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Mar 01, 2014 10:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak na mój gust, łapki wydają się zbyt chude i niekoniecznie dobrze komponują się z tak pulchną mordką. Jeżeli chodzi o cieniowanie to nie widzę szczególnych błędów - w twoim przypadku to element pracy do którego nie można mieć tak naprawdę większych zastrzeżeń. Jedyne co można wyłapać, to lekko przesadzona ilość ciemnego oraz średniego odcienia na twarzy. W kwestii innych niedopatrzeń, nie związanych z rozmieszczeniem cieni... Górna część włosów, a dokładniej niektóre kosmyki, wydają się nieco zbyt kwadratowe - spróbuj to wyeliminować.

192[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Mar 03, 2014 1:12 am

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
idk what Yoh just said...but it's a lie! >_>
I CALL HAX! HAAAAX! PRAISE THE HELLIX!

told u already, I love it, thanks a bunch Ro ^^



@Yoh:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Sureee10

193[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Mar 07, 2014 2:42 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Jack___lsw___by_royalz_bho-d798zd8

c: Sasuderuto

194[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Mar 07, 2014 3:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hej, ja przez cały czas liczę na to, że za ten komentarz odwdzięczysz się krótką oceną moich prac zarówno tutaj, jak i w temacie na forum DBLa - w obydwu przypadkach przydałoby się im lekkie odświeżenie.

Postać wykonana naprawdę przyzwoicie, aczkolwiek nie omieszkam z wytknięciem kilku błędów.
W przypadku lewego kosmyka włosów przydałoby się popracować nad cieniowaniem - póki co, wydaje się trochę amatorskie jeżeli brać pod uwagę właśnie ten element. Rzecz jasna, chodzi o górny kosmyk, a nie jeden z tych, które opadają na czoło OPARa. Ciekawie narysowałeś również płaszcz, jednak wydaje mi się, że odrobinę przesadziłeś z ilością najciemniejszego odcienia pod rączką. Za tą masywną łapkę zgarniasz plusika - bardzo fajny efekt. Przy twarzy, wzdłuż konturu po prawej części można byłoby umieścić góra trzy piksele o średnim odcieniu koloru skóry postaci - efekt wygładzenia będzie lepiej widoczny, a OPAR przyjemniejszy dla oka osoby komentującej. Podkoszulka również wymagałaby poprawy - widzę, że chciałeś podkreślić mięśnie brzucha ale niekoniecznie uzyskałeś tak dobry efekt, jaki planowałeś. Pasek po prawej stronie na spodniach nie powinien być widoczny w całości. Patrzę na kąt pod jakim stoi OPARek i niekoniecznie pasuje tutaj zastosowanie właśnie takiego zabiegu. Moja rada? Zrób luźniejszy podkoszulek i przesuń ten pasek w taki sposób, żeby widoczne były jedynie ze dwa górne piksele - tak, żeby było wiadomo, że jakiś element rzeczywiście się tam znajduje. To byłoby chyba na tyle.
Jak na Ciebie, revamp trzyma poziom ale zawiera dość dużą ilość błędów - tak jakbyś chciał narysować tą postać szybko, niekoniecznie dobrze.

195[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Mar 07, 2014 3:44 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:
Jak na Ciebie, revamp trzyma poziom ale zawiera dość dużą ilość błędów - tak jakbyś chciał narysować tą postać szybko, niekoniecznie dobrze.

Trafiłeś w sedno. xD

Spokojnie, odwdzięczę się komentarzami, nie znasz jeszcze dnia ani godziny. :>

196[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 06, 2014 1:32 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 17mBrTJ + [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Ro0A7ge

Credits: Zbir i Lukas

197[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 06, 2014 3:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, zasadnicze pytanie - na wyładowania elektryczne mi to raczej nie wygląda, więc w tej animacji jest piasek czy muchy? Czym by to nie było, mało ciekawie wygląda.

Cieniowanie włosów - całkiem, całkiem. W przypadku proporcji, można byłoby popracować nad kosmykiem wysuniętym najbardziej do przodu. Dłoń wydaje się trochę za bardzo kanciasta. Do reszty elementów nie mam tak naprawdę żadnych konkretnych zastrzeżeń - twarz pocieniowana w Twoim stylu. Ubranko również, choć miejscami mógłbyś wprowadzić drobne poprawki - ale to szczegóły.
Good job, Roy~!

198[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 06, 2014 4:32 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:Przede wszystkim, zasadnicze pytanie - na wyładowania elektryczne mi to raczej nie wygląda, więc w tej animacji jest piasek czy muchy? Czym by to nie było, mało ciekawie wygląda.

Żadne z tych. Sama postać, jak i ten efekt zostały zapożyczone z gry inFamous: Second Son. Ta "moc" to dym. Tak, dym, chociaż w grze bardziej przypomina to zwykły ogień, aniżeli dym, ale cóż.

Yoh napisał:Cieniowanie włosów - całkiem, całkiem. W przypadku proporcji, można byłoby popracować nad kosmykiem wysuniętym najbardziej do przodu. Dłoń wydaje się trochę za bardzo kanciasta.

W sumie dawno robiłem sprity w LSW, więc mogłem wypaść z "formy". O ile taką miałem, lols.

199[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 13, 2014 1:34 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 TzMLzH8

Entry na Vortexowy konkurs. Tak, zrobiłem to na odpierdol.

200[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 8 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Kwi 28, 2014 9:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Biedny Royalz ,zrobił pracę na konkurs ,a on w ogóle się nie odbył :<. Może następnym razem będziesz miał więcej szczęścia.
To czego brakuje temu spritowi najbardziej to kontury. Drugą sprawą to fakt ,że wszystkie kolory mają niemalże identyczne barwy i są bardzo podobne pod względem jaskrawości. Przez to oparek wygląda jak jedna wielka plama ,w której nie wiadomo co jest co. Zdecydowanie nie jest to Twoja najlepsza praca.
Za to bardzo mi się podoba ten Twój nowy OC. Gdybyś tylko nieco bardziej rozróżnił tą czerwień i błękit ,to prezentowałby się naprawdę świetnie. Twarz jest świetna ,włosy mogły by mieć nieco więcej małych ,jasnych kosmyków ,rozlokowanych w sposób rozsądny. Wtedy to byłby ideał. Naprawdę bardzo fajny oparek :>


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.