Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 10]

201[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Maj 28, 2014 10:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Odbył się ! D:

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Qof5RH5

202[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Cze 22, 2014 12:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Biedny Roy robi dobra pracki i nikt ich nie ocenia :<
Co ja, noskill, mogę o tym powiedzieć? A no nic, tyle jedynie, ze pan skrzydlaty mi się nie podoba, bo nie widzę konturów, a to zapewne dlatego, ze ich tam nie ma. Zgadłem? Pani różowa za to jest fajna. Ma bardzo ładny kolorek włosków - lubię takie. No i oczywiście jeden z dwóch najlepszych stroi na świecie - mundurek szkolny! Drugim oczywiście jest saiyan armor. Bardzo podoba mi się cieniowanie, głównie włosków, które mają też świetny kształt. No i ta chusta fajniutka. Oby tak dalej :P

[kp]1[/kp]

203[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 30, 2014 10:35 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pani różowa wygląda dość dziwnie jak na moje. Myślę ,że może być to kwestia głowy ( jarzeniasta skóra i jarzeniaste włosy dają kosmiczne połączenie ). Same kontury są nienajgorsze ,nie jest zbyt kobieca ,ale chyba to był Twój zamiar ,prawda?
W sumie to ma dość dziwnie wykonane te włosy ,ale chyba nie mam specjalnie prawa tutaj się wypowiadać ,bo sam mam w tym temacie duże zaległości. Podobają mi się jej oczy ... czekaj czekaj. Już wiem czemu mi tak trochę dziwnie wyglądała ,oczy stykają się od razu z włosami ... brakuje jej czoła :). Wiem ,że równie dobrze to może być grzywka ,ale naprawdę ,ona aż wola o to czoło !
Otwórz sobie painta i prowizorycznie ,szybciutko dodaj jej czoło ,wygląda o niebo lepiej.
Swoją drogą to skąd ta postać ? Jakiegoś anime? Pewnie tak ,bo nosi szkolny uniform ( całkiem ładny swoją drogą ).


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

204[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Sie 02, 2014 10:34 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Safari napisał:Fajnie to wygląda.
Tylko może trzeba by było nieco poszerzyć palete klatek.
Start tej postaci nie jest płyny.
Jak w slajdzie przeskok jest do biegu.
Może z dwie klatki by się przydały jak zmienia pozycje i rusza do biegu.

Start nie jest płynny, bo nie pracowałem nad startem, a nad animacją samego ruchu. Ba, nie tyle co pracowałem, co przerabiałem już gotowca, bo nie jestem na tyle dobry by zrobić wszystko od zera.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 FSoUrHX

Stary już Victor z cewką Tesli w mechanicznym ramieniu.

205[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Sie 19, 2014 2:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co mogę napisać? Sama postać prezentuje się naprawdę zajebiście.
W kwestii cieniowania mógłbym mieć zastrzeżenia tylko do klatki piersiowej i spodni - sądzę, że w przypadku cieni tych elementów, stać Cię na trochę więcej.
Ogólnie rzecz biorąc, dobra robota.

206[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Wrz 07, 2014 12:28 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Bla bla bla f5

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 BoPcZDK

207[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Wrz 07, 2014 2:34 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Woahhh! Toż to Grenyndża!
Wygląda naprawdę mocarnie. Jedyne do czego się mogę przyczepić to kolor jego twarzy i tych uszu. Z tego co pamiętam to Greninja ma to w jakimś jasno-żółtym kolorze, ale albo ci się nie chciało kombinować z kolorami, może zapomniałeś albo po prostu było to zamierzone. Tak czy inaczej nie wiele to zmienia na całokształcie pracy.  Druga i chyba ostatnia rzecz to głowa, moim zdaniem powinna być nieco bardziej kanciasta? 
Ogólnie pracka wygląda epicko, bardzo mi się podoba :D


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

208[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Wrz 07, 2014 4:27 pm

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
OH YOU MOTHERFAWKER!
I WANTED TO DO THE FROG! >:C

meah, it looks awesome dude, NOW I KNOW FOR WHO NOT TO VOTE! >:C
#ucheated

209[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Wrz 08, 2014 2:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Greninja prezentuje się naprawdę świetnie - tego możesz być pewien.
Cieniowanie miejscami nie przypadło mi jednak do gustu - na przykład, na ciemniejszej części szalika (?) efekt mógłby być znacznie ciekawszy. Kilka szczegółów nie zmienia zaś faktu, że grafika wygląda zajebiście.

210[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Paź 11, 2014 5:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 KqoOj0S

Krasnolud kopacz na obecną edycję vortexowego OADS.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 DawplLH

Jakiś gość z którejś z poprzednich edycji.

I Viktor w przebraniu Jokera na halloween'owego eventa z Vortexa.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 S2JRsEp

211[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Paź 16, 2014 9:43 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Viktor dalej wygląda troszkę jak małpka, ale musze przyznać, że Joker zdaje się pasować do jego osobowości ... o ile OC'ek może takową posiadać.
Mumia wygląda całkiem fajnie, szczególnie jej laska. Generalnie postać jest dobrze wykonana, choć brakuje mi jakiegoś wyrazu twarzy,czy chociażby malutkiego elementu, który nadawałby jej charakteru. 
Krasnolud górnik jest szalony. Zważywszy na jego rozmiary to chyba krasnolud cierpiący na gigantyzm, ale cóż ... w sumie nie było nigdzie napisane, że styl ma być czysto LSWowy. 
Muszę przyznać, że oparek niesamowicie przypomina mi styl Samey'a, tyle że nieco lepiej pocieniowany. To chyba przez te mało jaskrawe, przygnębiające kolory. Nie zrozum mnie jednak źle, bo oparek jest bardzo klimatyczny - podobnie jak zawsze były prace Samiego ( rusz dupę i coś zrób Sami ). Nad hełmem mógłbyś chyba trochę opracować, ale toporek wygląda świetnie. No przynajmniej mi się podoba :)

[kp]1[/kp]

212[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Paź 17, 2014 7:46 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zbir napisał:Viktor dalej wygląda troszkę jak małpka, ale musze przyznać, że Joker zdaje się pasować do jego osobowości ... o ile OC'ek może takową posiadać.

No.... tak trochę. xD

Zbir napisał:Mumia wygląda całkiem fajnie, szczególnie jej laska. Generalnie postać jest dobrze wykonana, choć brakuje mi jakiegoś wyrazu twarzy,czy chociażby malutkiego elementu, który nadawałby jej charakteru.

Szczerze ? Nie chce mi się. Praca jest dość stara, a przez to - mam na to już wysrane.

Zbir napisał:Krasnolud górnik jest szalony. Zważywszy na jego rozmiary to chyba krasnolud cierpiący na gigantyzm, ale cóż ... w sumie nie było nigdzie napisane, że styl ma być czysto LSWowy.

Otóż to.

Zbir napisał:Muszę przyznać, że oparek niesamowicie przypomina mi styl Samey'a, tyle że nieco lepiej pocieniowany. To chyba przez te mało jaskrawe, przygnębiające kolory. Nie zrozum mnie jednak źle, bo oparek jest bardzo klimatyczny - podobnie jak zawsze były prace Samiego ( rusz dupę i coś zrób Sami ). Nad hełmem mógłbyś chyba trochę opracować, ale toporek wygląda świetnie. No przynajmniej mi się podoba :)

Hełm zrobiłem aby był, bo brakowało mi w nim czegoś. Zobaczymy dwarfów innych userów oraz mam nadzieję, że zajmę wyższe miejsce. :>

PS. Samey przecież niedawno dodał kilka oparów z Akame ga Kill.

213[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Mar 29, 2015 7:25 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 J7akZDn

Zostawię to tutaj i sobie pójdę, jak zwykle. Adios.

RoFunFact #1:
Według Vortexowego datomierza, od ostatniego sprita w LSW minęło dokładnie 100 dni.

214[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Kwi 04, 2015 12:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Według Vortexowego datomierza, od ostatniego sprita w LSW minęło dokładnie 100 dni.
Nie chce mi się nawet liczyć, ile czasu minęło dokładnie od stworzenia ostatniego sprita przez Polaka. Chyba powoli trzeba ogarniać się z tymi OCkami i za to zabierać...

Jeżeli chodzi o postać - szału nie ma, dupy nie urywa. Cieniowanie przyjemne dla oka, choć te piersi wyglądają stosunkowo dziwnie. Całkiem fajna fryzura. Ubiór natomiast bez jakiegoś większego pomysłu. Mimo wszystko, nie prezentuje się wcale źle. Sam nie rysuję nic oryginalniejszego, więc pominę tą kwestię.

215[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 19, 2015 10:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 DuBa5AJ

Zostawię to tutaj z nadzieją, że ktoś to oceni, mimo, że pewnie i tak tego nie przeczytam.

216[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Kwi 20, 2015 3:54 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wygląda ładnie nawet bardzo, jak zwykle z resztą... tylko szkoda, że z twoim skillem nie próbujesz zrobić czegoś bardziej z jebnięciem :/

217[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Kwi 20, 2015 5:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zajebiście dobrana paleta kolorów i naprawdę przyjemne cieniowanie. Z drugiej strony, odnoszę wrażenie, że twarz jest zbyt mała oraz za szeroka - daje efekt takiego pączusia. Whateva~ Tak jak napisał Samey, z Twoim skillem liczyłbym na coś z większym pierdolnięciem. Ogólnie, jest dobrze, ale nie ma szału.

218[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Kwi 20, 2015 10:15 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Samey napisał:Wygląda ładnie nawet bardzo, jak zwykle z resztą... tylko szkoda, że z twoim skillem nie próbujesz zrobić czegoś bardziej z jebnięciem :/

Komu się chce? Ja to robię 4fun i nie widzę potrzeby robić czegoś dużego.

Poprawki w Brolym:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 H4DoVFa

Następny w kolejce ostatni Tsuful z alternatywnym wyglądem.

219[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Kwi 23, 2015 4:03 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Q4vKaqV

220[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 26, 2015 11:03 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 UbsYa5M
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 86SffB8

Tripelek. Jako, że walki nie bedzie, tsufa wstawiam tutaj.

221[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Kwi 28, 2015 1:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
I jak ja tu miałbym konkurować :/
Jedynie fryzek to taki jakiś nie Dragon Ball'owy, co prawda wygląda lepiej, ale nie DBowo.

222[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Maj 02, 2015 8:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A ja odnoszę wrażenie, że za bardzo chciałeś uwidocznić umięśnienie nóżek i delikatnie to spieprzyłeś. Łapki, która średnio mi się podoba, nie będę się czepiał - to raczej kwestia gustu. Ogólnie, grafika trzyma naprawdę wysoki poziom, ale nie jest wolna od pewnych, naprawdę niewielkich błędów.

223[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Maj 29, 2015 12:09 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Woogiemu się nie chciało cieniować, więc ja to zrobiłem.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 YX64i98

224[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Maj 29, 2015 5:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, cienie na pracach Jatapona.
Ogólnie rzecz biorąc, miałbym pewne zastrzeżenia do rozmieszczenia cieni na trzeciej i piątej formie. Kilka elementów mogłoby zostać lepiej pocieniowanych, aczkolwiek i tak chwała Ci za to, że wycieniowałeś grafiki tego lenia na takim poziomie. Do czwartego poziomu nie mam zastrzeżeń.

225[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Maj 29, 2015 10:02 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Tak to jest jak się cieniuje o 2 w nocy przy wyłączonym świetle i ustawionej najmniejszej jasności ekranu.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 9 ILAp5Vc

Teraz chyba poprawione.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.