Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[Komiks] Sayians Power Empty [Komiks] Sayians Power Pią Lut 19, 2010 9:18 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc oto komiks:
Prolog
1
2
3
4




Credit for:
ZTsphoonZ
Bercik6c
Efekty
Oozaru
Mapki
Sezu
Szark
Maximus
Rekinxxl
Cineg
Ykmo
Maxpayne1996
Hihori
za Spiritka( Adniam sheet)
Mr.Chaos
Voku
Youngblaze
Seto Stevce
Dr.Paper
Za Elder Kai
VRP Sheets
Coolt



Ostatnio zmieniony przez Krycha95 dnia Wto Cze 29, 2010 11:27 am, w całości zmieniany 7 razy

2[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Pią Lut 19, 2010 9:21 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
efekty są spoko trochę krótki ale to w końcu prolog!Fabuła może być
9/10

3[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Lut 20, 2010 7:32 am

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Trochę króciutki,ale wytłumaczona fabuła myślę,że będzie z tego ciekawy komiks.
Fajne Oozaru tam były takie ogromne ^^.Efekty też mogą być jak zawsze.


9/10

4[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Lut 20, 2010 7:54 am

szczepan

szczepan
Don
Don
fajnyprolog ale najlepsze młapy czekam na next part

moja ocenia 8,5/10

5[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Lut 20, 2010 8:19 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Fajny prolog krótki ale wyjasniający większość fabuły no ale mam nadzieje ze będą tam jakieś poboczne wątki które nas zaciekawią. Efekty jak zawsze fajne no bo z ps'a xD ogólnie jest kox Ozaru jest bardzo ładne fajne xD Ocena 9/10

/V
+1 KP

6[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Lut 20, 2010 10:42 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Efekty są koxerskie!
Ale to wygląda jak plakat, a nie komiks, taki krótki?
Ładne małpeczki skąd je wziołeś?
Planeta Vegeta jest czerwona, a nie niebieska, a fabuła też jakaś nieciekawa?
Daje ci 6/10

7[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Lut 20, 2010 11:15 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Fabuła lekko oklepana, walka o władze ;x. Oozaru takie same, szkoda, że nie twoje bo jak dobrze pamiętam to chyba AfroLuffy'ego. Efekty jeszcze ujdą, zobaczę jak wyjdą walki Oozaru, gdzie te Oozaru ma jedną pozę XD. To chyba wszystko ;x.

/V
+1 KP

8[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Nie Lut 21, 2010 4:06 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Tak kurde komiks dużo mówi... Fabuła o.o taka sobie. Efekty dobrze są użyte. Wg mnie głupia nazwa komiksu "Saiyans Power". Nie, nie mi się to nie podoba. A i mapka... Moja ulubiona ;*.

/V
+1 KP

9[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Pon Lut 22, 2010 6:21 pm

Rairakku

Rairakku
Earthling
Earthling
Ciekawe, ciekawe. Komiks mi się podoba i jestem ciekaw co stanie się w next chapterach
Teraz czas oceniać:
Fabuła:
Ciekawa wciągająca. Ale do tego trzeba będzie wrócić potem.
Dialogi ładne rozbudowane oddające klimat historii. Zwłaszcza ta rozmowa tych dziadków.
Mam nadzieję że potem fabuła będzie miała wiele scen akcji i wiele wspaniałych walk.
Puki co 8,5/10

/V
+1 KP

10[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Pon Lut 22, 2010 7:36 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Prolog ładny krótki i zwięzły i tak powinno być xD Małpy tak jak ktoś tam up powiedział też chce zobaczyć ich walkę z jedną pozą możesz wiele xD
Part 1:
Fabuła już się zmienia bardzo dobrze to mi się podoba :^^: spieprzyłeś imiona tych "mędrców" sayanskich za to minusik :/
Wychodzi na to że trzeba być lizodupem xD "zawsze bardzo nas szanował" ja to odebrałem jednoznacznie (nie chce tu nikogo urazić)
Znów muszę się zgodzić z Cooltem troszkę głupia nazwa :/ no ale mniejsza z tym xD
Ogólnie komiks ładnie wykonany efekty również są w porządku nie ma się czego czepiać (no może trochę) i oczywiście mnie nie ma w komiksie jak zwykle XD
Ocena 4/5

/V
+2 KP

11[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Pon Lut 22, 2010 9:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Chciałeś oceny, to masz.

Prolog byłby dobrym wprowadzeniem zanim nie wyszłaby pierwsza część. Od tego momentu to tylko coś co się otworzy wyłącznie dla poznania genezy komiksu. Brzmi ona bardziej jak Mission Breifing do jakiejś mapy w HoM&M.

Dobra, part 1.
Strasznie marnujesz miejsce. Gdyby wziąć całe czarne stąd, zmieściłby się na nim prolog i jeszcze by zostało.
Dialogi są nudne, dymki zdarzają się wystawać za kadr. Akcja idzie niemrawo, na razie jakoś nie ciekawi.

Nic więcej do powiedzenia nie mam poza dwoma ważnymi rzeczami odnośnie tytułu:

1. Tag się do jasnej cholery daje NA POCZĄTKU TY IGNORANCIE -,-
2. Co to ma być "Sayans"?... Ah, chodzi o rasę humanoidalnych kosmitów z ogonem, wrodzoną zdolnością do kontroli ki, możliwością przekształcenia się w wielką małpę po wchłonięciu przez oko odbitego od planetoidalnego ciała światła słonecznego o wartości 17 milionów zeno oraz w Super Saiyana i wyższe poziomy, a co najważniejsze, ze zdolnością do zwiększania swojego poziomu mocy po wyjściu z niemal-śmiertelnych obrażeń?
TO SĄ SAIYANIE!
Zapamiętaj sobie raz na zawsze. Chcesz się z kimś w tej sprawie kłócić, kłóć się z Akirą Toriyamą, on utworzył nazwę Saiya-jin jako anagram słowa yasai, czyli warzywo.

12[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Mar 13, 2010 10:00 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ee TRFAJA? XDe ZGINOL? Lol

GZ ;d

Ale tak ogolnie to swietny 8/10

13[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sro Kwi 28, 2010 5:20 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
2 Odc:
https://2img.net/r/ihimizer/img440/8358/2part.png

14[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sro Kwi 28, 2010 5:48 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No no postarałeś się z efektami, ale zobaczymy czy to tylko "wysoko-budżetówka" z kiepską fabułą, czy zajebisty film z super efektami i aktor... ah zapędziłem się ! No to tak na pewno używaj Worda, bo popełniasz błędy ortograficzne, które wyglądają fatalnie na całym tym 'fajnym tle. Jak na razie nie połapałem się ocb. ale może to przyjdzie z czasem. Końcówka odcinka fajna, bo zachęca do zobaczenia kolejnego, ale robiłbyś to trochę dłuższe ;)

15[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sro Kwi 28, 2010 8:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Fajny komiks ale coś powiewa nudą :/ I troszkę nie moge się polapać o co z tym chodzi coś tam Hihori robi nagle walka ? Troche dziwne no ale fajne efekty są użyte rób dłuższe i ciekawsze party

16[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Czw Kwi 29, 2010 7:18 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Hmm... Komiks jest niezły. Czcionka (ta żółta), którą piszesz jest trochę oczojebna. Mapki są fajne, szczególnie ta Namek, której ja nie mam :< Ta druga część troszku przynudza. Dlaczego nie dodałeś Coolta?! Przecież Coolt na to zasłużył. Spróbuję zrobić tego sprita i go przesłać. Fajnie użyte efekty PS. To chyba wszystko.

/f
KP: 1

17[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Czw Kwi 29, 2010 11:52 am

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
.No więc:
AJM BADASS! xd
Fabuła ciekawa
Efekty również na plus
Teraz minusy:
Takie to dziwne ten początek drugiej części ja sobie ciesze miche i wysyłam czy tam zabijam jakiegoś typka no bardzo to niewiadome.
No i chciałbym poznac plan mój cały (wiesz zły zawsze trzepie monolog z którego to widz dowiaduje się o co kaman) przed rozwinięciem akcji.

18[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Czw Kwi 29, 2010 12:16 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Taga dalej nie poprawiłeś, nazwa komiksu dalej ssie.

Z rozmieszczeniem lepiej, ale czarny pas pikseli po prawej jest absolutnie zbędny.

Dialogi już nie wystają za kadry, to plus.
Ale sama treść dialogów... Błędy ortograficzne, interpunkcyjne, a zdanie "Chodzi mi, że hihori i reszta" kompletnie niegramatyczne.

I zacznij robić własne dymki pod dialogi, bo to przenoszenie JEDNEGO WYRAZU do nowego kadru i tym samym marnowanie miejsca jest do dupy. Z tych 11 kadrów pod żółtym napisem dałoby się spokojnie zrobić 7, a nawet mniej. I tak się praktycznie nic nie dzieje, dopiero pod koniec.

"Mija rok. Nasi bochaterowie są już na namek i zdobyli 3 smocze kule" (sic)
Ta. Ale tych bohaterów poznajemy dopiero teraz. Ledwie czytelnik dowiaduje się, że będą tu Legendarne Smocze Jądra, nagle dostajemy głównych bohaterów, posiadających 3.

Wróćmy do rozhihanego Hihoriego. Cóż, nawet, gdy postać atakuje, musi stać normalnie. Ugh.

I z powrotem do końcówki. Pocisk wystrzelony w jednym kadrze. W następnym stoi w tym samym miejscu. Dalej, gościu go wystrzelił wprost na swojego sprzymierzeńca, nie dając mu czasu na wycofanie się.

I co jest widoczne na czarnym tle, na prawo od kadrów w 2 ostatnich linijkach?

Wniosek:
- znikoma akcja. (do wszystkich nie używających mózgów: nie mylić ze znakomitą)
- marnie zrobione dialogi.
- tragicznie rozłożone dialogi na kadry (poprzez dymki).
- ortów co nie miara.
- fabuła ledwo się posuwa do przodu, bo całe odcinki się marnują na kilka zdań rozmów. (gdyby na podstawie tego robić anime mające odcinki długości 20 minut, treść tego komiksu zmieściłaby się w 1 minucie)
- miejsce marnowane na puste tło.
- niezidentyfikowane coś na tle.

/f
KP: 3

19[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Czw Cze 03, 2010 6:11 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Next part
3

20[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Czw Cze 03, 2010 6:18 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Twój kolejny bardzo dobry part :D
Akcje są świetne! Nie ma problemu z odczytaniem napisów. Fabuła jest bardzo dobra, walki są bardzo dobrze zrobione. Widać, że umiesz używać Photoshopa, bo efekty są bardzo dobre :D
Ogólnie to :sparta1010:

21[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Pią Cze 04, 2010 6:36 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
No No krycha komiks jest bardzo ładny efektowe,fabuła no taka sobie ale nie jest żle czekam na inne odcinki ;].

9/10

22[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Sob Cze 12, 2010 12:02 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Odcinek fajny. Ładne efekty, fajna czcionka i dymki.Fabuła się rozkręca i podoba mi się ostatnia klatka z walką.Fajnie Ci to wyszło.Ogólnie większych błędów nie widziałem.Czekam na kolejne odcinki.

23[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Wto Cze 29, 2010 11:24 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
4

24[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Wto Cze 29, 2010 1:02 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Aby to ocenić musiałem jeszcze przeczytać 3. No i nadrobiłem zaległości.
Powiem ci, że twój komiks robi się coraz lepszy. Nie mówię tu o fabule, lecz o całokształcie. Dajesz ładne (niewykorzystywane wcześniej przez nikogo (mogę się mylić, wybaczcie) efekty, które zwracają na siebie uwagę.
Można ponarzekać na chaotyczność. Ale po porównaniu 3 z 4 uznałem, że postanowiłeś to poprawić, + dla ciebie.
Zauważyłem, że powiększasz wybrane przez siebie i zakwalifikowane jako "wojenne" krateczki, tak aby widz miał wrażenie, że ta walka ma jakieś znaczenie. Nie 'pierdykasz mapki 500x500 do scen dialogowych - i to mi się podoba. Tak powinno być.
Co do fabuły... ma jakiś sens. Może być... ale niestety nie mój klimat. Wolałbym jakby było w tym więcej dramatyzmu, więcej pytań. No cóż można narzekać, ale to nic nie zmieni, bo ty sam musisz o tym zdecydować.

Dam ci 8/10 - Za to, że deklasujesz konkurencje. Niestety...

Popracuj jeszcze nad długości oraz fabułą i będę zadowolony.


/f
KP: 2

25[Komiks] Sayians Power Empty Re: [Komiks] Sayians Power Wto Cze 29, 2010 1:27 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Heh no komiks sprawia wrażenie ciekawego, ale... To ale to niedociągnięcia ortograficzne w rozmowie K95 z Elder Kaiem. Wracając do fabuły. Rozkręca się powolutku. "Fajnego" sprita Brolly'ego użyłeś i sprita Steostevce jeżeli się nie mylę. Są efekty PS, ale mój Cry Attack nie wyglądał tak. Była to kula energetyczna, a nie fala. Dobrze użyty efekt zwany rozmyciem Gaussa. Szkoda, że 4 part jest tak krótki bo mi się go przyjemnie czytało jakoś. Nie wiem skąd masz też sprity Bojacka i Coolera, pewnie z Vortexu :>

/Y
Vortex.
W pierwszej części gazetki o tym pisałem w artykule LSW News.


/f
KP: 1

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.