Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks] Brother Empty [Komiks] Brother Pon Kwi 08, 2013 10:28 pm

xartes

avatar
Earthling
Earthling
Witam ponownie jest to pierwsza moja praca tego typu wiec prosze o wasza opinie ;s


[Komiks] Brother Komiksj


Credity for: Goku sprite
Goten sprite
Gohan sprite
Brolly sprite
Kamehameha sprite
Saibamain Sprite
All Background
Statek kosmiczny

Chyba wszystko ;s

2[Komiks] Brother Empty Re: [Komiks] Brother Wto Kwi 09, 2013 3:11 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Ogółem prezentuje się dobrze ale polecam używać lepszych spritów do tworzenia komiksów, Credity mogłeś umieścić pod pracą, są one tam owszem... Ale po kiego kija dawałeś je jeszcze na pracę? To troszkę zepsuło efekt xd. Czcionka czytelna. Oprawa nie razi po oczach co jest bardzo dobrze, teksty są w chmurkach przez co też plus dla ciebie, co do prologa powinien być trochę dłuższy no ale okey, czekam na więcej :D

KP: 1
/Feli

3[Komiks] Brother Empty Re: [Komiks] Brother Sro Kwi 10, 2013 9:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A jeżeli nie znam tej historii, a na forum udzielam się głównie dlatego, że interesuję się spritami? W każdym bądź razie, mogłeś bardziej rozwinąć wątek walki z Brollym, przypominając nam mniej więcej o tym, co miało wtedy miejsce. Sam pomysł na „zaginione dziecko” jest ciekawy i szczerze powiedzaiwszy, ma potencjał na coś naprawdę dobrego. Do zastosowanych efektów nie mam większych zastrzeżeń. Sprity oddziałów Umbreona są słabe, ale nie wpływa to na całokształt historii. Na końcu nasz Pokemoniasty wojownik wylądował, twierdząc, że członkowie oddziałów, które wcześniej wysłał na ziemię, źle wykonały swoje zadanie.

Gdyby nie opis Umbreona, czytelnik zadawałby sobie pytanie, jakie są jego zamiary. Trochę to spieprzyłeś dając nam do zrozumienia, że chodzi o zemstę w najczystszej, możliwej postaci. To oczywiste, że w pierwszej części zareagują obrońcy planety – rozwinie się nierówna walka.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.