Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Wto Sie 12, 2014 1:38 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Roj, i jak tam? Będziesz?

Joszu (i Rojalzie, jeśli na powyższe odpowiedź brzmi "tak"), a mógłby to być 15.08? Bardziej by mi to pasowało, aczkolwiek nie ma ciśnienia.

52A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Wto Sie 12, 2014 2:38 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jataman napisał:Roj, i jak tam? Będziesz?

Nope, brak środków.

53A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Wto Sie 12, 2014 4:34 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Yoha pewnie nie będzie.
Ma doła.
Kawałek wypłaty mu urąbali i nie ma pracy.

54A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Czw Sie 14, 2014 7:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoha pewnie nie będzie.
Ma doła.
Kawałek wypłaty mu urąbali i nie ma pracy.
W dół trzeba wlewać tyle, żeby się wypełnił po brzegi.
Wcale nie trzeba z niego wychodzić - można wypłynąć, o! xD
Mam lekkiego doła bo komornik zajebał mi ponad 800zł z ostatniej pensji, przy czym jeszcze mam inne problemy na łbie. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo chętnie napiję się piwka z kimś z ARS, bo zapieprzam teraz z ojcem na wykończeniówce i jest znacznie lepiej, niż było ze szpitalem ; 3

Także, Jataponie - czekam tylko na Ciebie.
Daj znać, kiedy byłbyś "w okolicy".

55A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Czw Sie 14, 2014 9:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
W dół trzeba wlewać tyle, żeby się wypełnił po brzegi.
Wcale nie trzeba z niego wychodzić - można wypłynąć, o! xD
Ja tam z niego wylatuje if u know what i mean ^^

Muszę przyznać, że już zwątpiłem i nastawiłem się na to, że zostanę w chacie. Bo w sumie jest jeden dzień od terminu i dopiero dostałem odpowiedź xd
Ale ok. W PW wyślę Ci swój numer tel, bo nie wiem czy się kiedykolwiek wymienialiśmy (ja Twojego u siebie nie widzę) i się zgadamy jutro gdzie i kiedy.

Pis joł!

Btw, nasz head admin żyje?

56A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Pią Sie 15, 2014 6:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Btw, nasz head admin żyje?
Najprawdopodobniej ćwiczy spritowanie i nie ma na nic czasu... :C

To be honest? A żebyś wiedział. Tylko że pokazuję te sprity ludziom, których to cokolwiek obchodzi. A, wiecie co? Jest połowa sierpnia.

Wypij pół litra, gdy: wypali zjazd użytkowników ARS ← Jataman

To było tam dodane nie bez powodu. Btw, Ługiej, zabawne, że wolałeś o to zapytać kogokolwiek oprócz mnie, mimo że kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony. Proves my point.

57A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Pią Sie 15, 2014 11:47 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Viesław napisał:To be honest? A żebyś wiedział. Tylko że pokazuję te sprity ludziom, których to cokolwiek obchodzi. A, wiecie co? Jest połowa sierpnia.

Wypij pół litra, gdy: wypali zjazd użytkowników ARS ← Jataman

To było tam dodane nie bez powodu. Btw, Ługiej, zabawne, że wolałeś o to zapytać kogokolwiek oprócz mnie, mimo że kontakt ze mną nie jest w żaden sposób ograniczony. Proves my point.

Pytanie na forum jest chyba zaadresowane do Wszystkich jego użytkowników, a więc też do Ciebie, więc nie rozumiem w czym problem. A gdybyś nie mógł odpowiedzieć to mógłby mi ew. odpowiedzieć ktoś, kto wie co się z Tobą dzieje. I zamiast szukać w każdej wypowiedzi problemów i narzekać jak Typowy Polak to przyjechałbyś na piwo ze mną i Joszem.

Byłem w Warszawie prawie miesiąc, Yoh o tym wiedział i nie usłyszałem ani jednego "chodź na piwo". Plus, w zasadzie to tego konkretnego tematu odwiedzać nie muszę, byłem jedynie ciekaw, jak się odnosicie do swojej organizacji. A poza tym, twoje rozumowanie ma błędne założenia.

58A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Pią Sie 15, 2014 2:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To be honest? A żebyś wiedział. Tylko że pokazuję te sprity ludziom, których to cokolwiek obchodzi.
Mnie obchodzą, a ostatnimi czasy ich tutaj nie widzę : (
Ba! Nawet prywatne wiadomości, gdzie widniał głównie nick Versil Perihelion lub NPC, teraz świecą pustkami...
Byłem w Warszawie prawie miesiąc, Yoh o tym wiedział i nie usłyszałem ani jednego "chodź na piwo". Plus, w zasadzie to tego konkretnego tematu odwiedzać nie muszę, byłem jedynie ciekaw, jak się odnosicie do swojej organizacji. A poza tym, twoje rozumowanie ma błędne założenia.
Chciałem iść na setkę lub jakieś piwo, ale nie chciałeś wtedy pić i czymś się tłumaczyłeś. Za cholerę nie pamiętam czym, ale taka sytuacja na pewno miała miejsce. Dobrze więc, V - "chodź na piwo".

Nawet jeśli bym nie pił, żeby się spotkać, nie widziałbym problemu.

I tak mnie nie będzie teraz w Warszawie. Jestem w Krośnie. I tu zostanę do września, kiedy pojadę do Krakowa.
A teraz na serio! - Page 3 Tumblr_m5fd13UuTH1qm9dli

59A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Sob Sie 16, 2014 3:34 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Byłem w Warszawie prawie miesiąc, Yoh o tym wiedział i nie usłyszałem ani jednego "chodź na piwo".
No popatrz, a do nikogo innego nie napisałeś, choć doskonale powinieneś zdawać sobie sprawę, że chociażby ja chciałbym się "na piwo" spotkać. Tym bardziej, że jest ten temat i mogłeś napisać kiedy jesteś w Warszawie. Ale nie, po co. Najwyżej Ty masz to w dupie, a nie my Ciebie.
Plus, w zasadzie to tego konkretnego tematu odwiedzać nie muszę, byłem jedynie ciekaw, jak się odnosicie do swojej organizacji.
Jasne, nie musisz żadnego.
A poza tym, twoje rozumowanie ma błędne założenia.
Moje założenia są proste i nie uważam ich za błędne: jeśli ma się jakieś chęci to nikomu z głowy korona nie spadnie, jeśli wykaże się odrobiną inicjatywy. Masz to gdzieś? Szkoda, ale nie próbuj twierdzić, że to my mamy Cię gdzieś.

Ołkej, styknie. I tak już zmusiłem się do napisania tego posta, bo nie chce mi się więcej na ten temat dyskutować. Znacie moje zdanie. Mam nadzieję.

Nie tego dotyczyły te błędne założenia. Spokojnie, już próbowałem. I właśnie dlatego dałem sobie spokój.

60A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Sob Sie 16, 2014 4:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A teraz na serio! - Page 3 3898460-8864152835-

A teraz na serio - nie wiem kto w końcu będzie, a kto nie, ale miłej zabawy! Napstrykajcie zdjęć i moze filmów :D

61A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Sob Sie 23, 2014 7:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zdjęć nie ma.
Filmów nie ma.
Wypiliśmy z Woogym po dwa piwka, pogadaliśmy i doszliśmy do wniosku, że przydałoby się powtórzyć spotkanie za rok - miejmy nadzieję, że w nieco większym gronie : P
Tak, jako jedyny poznał osobiście admina ARS... XD

62A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Sob Sie 23, 2014 8:02 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoszi napisał:Wypiliśmy z Woogym po dwa piwka, pogadaliśmy
Opłacało się? Pewnie wydał więcej hajsu na bilet niż te dwa piwa. Trza było się napierdolić jak świnie.

63A teraz na serio! - Page 3 Empty Re: A teraz na serio! Sob Sie 23, 2014 8:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Opłacało się? Pewnie wydał więcej hajsu na bilet niż te dwa piwa. Trza było się napierdolić jak świnie.
Jak to zwykła gadać większość userów: "brak funduszy" :c
Poza tym - skoro chciałeś się napierdolić jak świnie - trzeba było wpaść... xd

[j]Zamykam[/j]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.