Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Maj 18, 2014 11:42 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Sorry, trochę mnie nie było. Zawody tkd, sędziowanie i te sprawy. No nieważne.

Trochę krejzolskie te propozycje dajecie. Poznań i Wawę jestem w stanie zrozumieć, ale Bydgoszcz i Zamość są nieco dziwnymi propozycjami wg mnie xd

No ja za Wawą jestem. Bo Lublina nie będę teraz typował, bo to nie ma sensu. Zresztą wielkiej różnicy w odległości nie mam.

27A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Maj 18, 2014 11:56 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Woogy napisał:Trochę krejzolskie te propozycje dajecie. Poznań i Wawę jestem w stanie zrozumieć, ale Bydgoszcz i Zamość są nieco dziwnymi propozycjami wg mnie xd
Jesteś pijany? To do domu skarbie. Mimie się pytał kto skąd jest, żeby jakieś neutralne miejsce wyznaczyć. Bydgoszcz i Zamość nie są propozycjami do zjazdu, tylko miejscem, gdzie mieszka Mimie i Roy.

Jam jest z Bartoszyc :D

28A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Maj 19, 2014 3:19 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jesteś pijany? To do domu skarbie.
Em... taa...

To do domu skarbie. Mimie się pytał kto skąd jest, żeby jakieś neutralne miejsce wyznaczyć. Bydgoszcz i Zamość nie są propozycjami do zjazdu, tylko miejscem, gdzie mieszka Mimie i Roy.
Nieporozumienie, przeoczyłem post Mimiego.

No to Dęblin, lubelskie.

29A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Wto Maj 20, 2014 9:43 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
MÓJ post przeoczyłeś...? Pogniewamy się :|

30A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Cze 09, 2014 12:16 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Przepraszam ;(

To jak? Ktoś jeszcze może by coś dodał od siebie? A jak nie to może ustalmy w końcu miejsce. Wiecie, jest czerwiec. Ten miesiąc wykluczyliśmy, ale następny już można pod uwagę brać.

31A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Cze 09, 2014 12:48 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A propo tego. Miałem oglądać serial, a nie tu odpisywać... no ale skoro przypomniałeś to mi się przypomniało.
Otóż na początku lipca jadę do Niemiec trolololo. Rajd na Berlin i te sprawy. Choć Maxiu się tu nie udziela bo sądzi, ze mama go nie puści(ja ją namowie, spokojnie) to napiszę za Maxia, ze on tez mniejwiecej w tym samym czasie jedzie do Niemiec trolololo. Bronić Berlina i te sprawy.
Nie jestem przekonany kiedy wrócimy - tak może do 20 lipca ja powinienem być, on chyba trochę później.
Uwaga jest też drugie ale - hajs. Coś się ostatnio nie zgadza i to długo. Toteż mam nadzieje, że w Niemczech go trochę przybędzie i po powrocie będzie się zgadzał co by mi na bilet starczyło. No a jeśli nie to sam nie wiem ;/
Toteż jeśli planujecie lipiec to radze robić w lipcu - bezemnie i Maxia - bo jak wroce i nadal hajsu nie bedzie to bedzie mi glupio ze przezemnie nie zrobiliscie a potem później ktos nie bedzie mogl przyjechać.

32A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Cze 09, 2014 1:03 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Termin mi obojętny. Ale Bercika i Maxia też chcę poznać, więc wymyślicie coś innego poza lipcem ;<
Jestem z Chrzanowa, więc mnie najbardziej odpowiadałyby Kraków albo Katowice :s No... ewentualnie Poznań, bo m. in. właśnie tam planuję studia. W stolicy byłem 3 miesiące i powiem tak... Na zjazd BYĆ MOŻE bym przyjechał, ale dłużej tam nie zostanę xd

33A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Cze 09, 2014 2:17 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Warszawa. Raczej nie mam planów na wakacje więc spróbuję dopasować się do ustalonego terminu, nocleg mam i z jedną osobę mógłbym nawet przemycić ze sobą (tak Ray, głównie o Tobie myślę, zawsze chciałem Cię poznać osobiście). Prawko niestety bede miałdopiero pod koniec sierpnia ale nie mam problemu z dojazdem.
Btw. Mieszka w Drobinie

34A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pią Cze 13, 2014 11:47 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ja mam ok 20 lipca pewnie z tydzien zajęty, namioty i te sprawy.
Jbc. bardziej mi pasuje Poznań.
To tyle moje ziomeczki drogie.

35A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Sob Cze 28, 2014 5:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
I jak? Znacie już mniej-więcej terminy, w których będziecie wolni? Ja dodam, że nie będzie mnie od 8 do 22 lipca, bo jadę na obóz tkd.

Może już jakieś konkretne propozycje na datę? Może początek sierpnia?

36A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Sob Cze 28, 2014 8:50 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ja jestem niedostępny pod koniec lipca, ale początek sierpnia dla mnie spoko.

37A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pią Sie 01, 2014 2:03 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
16 sierpnia ok. godz. 17:00, Warszawa - spotykamy się pod Stadionem Narodowym od strony Ronda Waszyngtona i tam decydujemy co dalej (tutaj liczymy głównie na Yoha, który Wawę zna najlepiej, aczkolwiek każdy może się rozeznać w terenie i przygotować jakieś opcje).

To moja propozycja, a skoro do tej pory nie pojawiły się inne to chociaż ustosunkujcie się do tej.

38A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pią Sie 01, 2014 2:42 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jak coś to ja bym busem jechał, lecz Wawy nie znam w ogóle i ktoś (patrz: Yoh) musiałby podejść na miejsce dotarcia, tj. najprawdopodobniej dworzec PKS, w zależności jakim busem bym jechał.

#editos
Chociaż nie wiem czy kasę będę mieć, bo w jedną stronę trzeba ~50 zł wybulić, a obecnie nie jestem przy kasie. :<



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Pią Sie 01, 2014 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

39A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pią Sie 01, 2014 2:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak coś to ja bym busem jechał, lecz Wawy nie znam w ogóle i ktoś (patrz: Yoh) musiałby podejść na miejsce dotarcia, tj. najprawdopodobniej dworzec PKS, w zależności jakim busem bym jechał.
Czyli... muszę zerknąć, gdzie taki dworzec się znajduje.
Mówisz o tym Yohu, który cały dzień ogląda animce, chla wódę/piwo i nie zna Warszawy tak dobrze, jak mógłby ją znać?
Innego nie znam... XD
16 sierpnia ok. godz. 17:00, Warszawa - spotykamy się pod Stadionem Narodowym od strony Ronda Waszyngtona i tam decydujemy co dalej (tutaj liczymy głównie na Yoha, który Wawę zna najlepiej, aczkolwiek każdy może się rozeznać w terenie i przygotować jakieś opcje).
Stadion Narodowy mówi mi znacznie więcej od Ronda Waszyngtona, chociaż to drugie kojarzę. W okolice stadionu trafię - gorzej będzie dalej, ALE czego się nie robi dla chlania. Postaram się! xD

40A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Sie 03, 2014 4:57 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Roy napisał:#editos
Chociaż nie wiem czy kasę będę mieć, bo w jedną stronę trzeba ~50 zł wybulić, a obecnie nie jestem przy kasie. :<
Dasz radę, wierzę w Ciebie!

Hm... Może ktoś więcej da jeszcze odpowiedź? Tak, żeby chociaż wiedzieć czego się spodziewać, ew. wprowadzić jakieś zmiany. Nie, żebym mówił o kimś konkretnym, jak Versil, Bercik, Max, Rayem, Aki, Zbir, Safari, Mimie, czy ktokolwiek inny. Tak ogólnie tylko piszę.

41A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Sie 03, 2014 5:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nope, już mówiłem Yohowi, że nie mam hajsu - ale, ze pewnie i tak by ktoś napisał "dasz radę, pożycz". A tu ni chuja, bo wyszło, że jadę 15 na chrzciny i bede tam przez kilka dni. Ja odpadam.

42A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Sie 03, 2014 8:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
No to może inny termin?

43A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Sie 03, 2014 8:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Czuje, że nie ma sensu go przekładać, bo później i tak pewnie nie będę miał hajsu aż do września - gdzie niektórym kończą się wakacje. Chyba, że liczysz też na Royalza i/albo komuś też nie odpowiada termin. Z mojej strony to chyba ni jak nie wypali w tym roku ;/

44A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Sie 03, 2014 8:39 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jataman napisał:
Roy napisał:#editos
Chociaż nie wiem czy kasę będę mieć, bo w jedną stronę trzeba ~50 zł wybulić, a obecnie nie jestem przy kasie. :<
Dasz radę, wierzę w Ciebie!

Jeżeli projekt wypali i dostanę ofertę robienia spritow i dam radę zrobić w terminie to ~1500 zł wpadnie do kieszeni, więc raczej mógłbym podjechać. ;p

45A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Nie Sie 03, 2014 9:22 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Skoro już tu jestem (na forum w sensie) to może też się wypowiem.

Byłem jak najbardziej za zorganizowaniem zjazdu i wciąż jestem. Miasto mi obojętne tak długo, jak tylko mamy się spotkać w jednym i jakimś... oczywistym/charakterystycznym miejscu. Ostatnio odwiedziła mnie ciocia i wpadły mi ze dwie stówki do kieszeni. Problemem niestety jest dla mnie termin. Zaczynam studia, muszę szukać mieszkania, robić badania (bo medycyna pracy), chodzić na jakieś konsultacje i jeszcze zawozić jakieś dodatkowe papiery. Sierpień dla mnie to zły miesiąc. Początek września w sumie też. Wiem jednak, że innym wakacje kończą się wraz z końcem sierpnia.

Podsumowując: chcąc, nie chcąc, na mnie nie macie co liczyć. Być może sytuacja zmieniłaby się później, bliżej ostatnich dni sierpnia. W każdym bądź razie, ustalcie wspólnie jeden termin i choć zapewne nie dam rady się zjawić, nie odkładajcie tego na później, bo NIGDY nie będzie nawet "1st Zjazdu ARS". Ode mnie tyle ;P

46A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Sie 04, 2014 9:55 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Roy napisał:Jeżeli projekt wypali i dostanę ofertę robienia spritow i dam radę zrobić w terminie to ~1500 zł wpadnie do kieszeni, więc raczej mógłbym podjechać. ;p
Zaprawdę, chcieć to móc!

Ray napisał:[...], bo NIGDY nie będzie nawet "1st Zjazdu ARS".
Z tego co widzę, i tak nigdy nie będzie.
Viesiu, wygrałeś. Znowu ;s

A dla tych, którzy nie weszli w fazę wymigiwania się: ja jestem gotów iść na piwo nawet z jedną osobą (Joszu, mamy dwa zaległe piwa chyba xD)

47A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Sie 04, 2014 9:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A dla tych, którzy nie weszli w fazę wymigiwania się: ja jestem gotów iść na piwo nawet z jedną osobą (Joszu, mamy dwa zaległe piwa chyba xD)
Chciałbym zaznaczyć, że będę po wypłacie[potrzebne źródło], więc jakieś grosze na postawienie Ci piwka będę miał xd
Bo mnie namawiać długo nie trzeba. Zwłaszcza do spożywania alkoholu XD

48A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Pon Sie 04, 2014 11:33 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Hmmm Warszawa ta? 16 mówicie ta? Alkohol ta? Może się wybiorę ale nie wiem nawet na 80%, jutro napiszę czy pojadę czy nie.

49A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Wto Sie 05, 2014 1:46 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ogólnie to no offence, ale u was z organizacją ciężko i to bardzo. Polecam do takich mitingów większe imprezy typu brudstock [inb4 nie byłeś to nie oceniaj :> nie jestem kucem, ani brudasem a bawiłem się tam wyśmienicie i narkotików pełno, a jak jesteś asocjalny to już twój problem], sunrise, hh kemp itp. 16 sierpnia to ja będę w WWA, też pod Stadionem Narodowym ale na meczu Fiorentina - RM, więc nie polecam wam się tak szukać bo i tak się nie znajdziecie. xD

50A teraz na serio! - Page 2 Empty Re: A teraz na serio! Wto Sie 12, 2014 1:21 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
W hoy ciężko bym powiedział, niestety ja za późno wbiłem na ARS bo od 01.08.2014 nie było mnie w domu, a teraz jest za późno, cały misterny plan wpizdu. W każdym razie miłej zabawy panowie i gdyby ktoś był w Bdg dajcie znać i można wyskoczyć na piwo :P.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.