Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Bazgrołki Bercika... Empty Bazgrołki Bercika... Nie Kwi 21, 2013 3:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No więc postanowiłem w końcu wrzucić swoje bohomazy na forum :|

- Pokemony i inne.
- Shinx
- Nazario "Dual N" Nunez
- Max Hatsutoku
- Rin Nakatoni
- Shigeru Nakatoni
- Goku
- Bardock
- Ichigo
- Arisa Tomoyuki
- Draws 01
- Draws 02
- Draws 03
- Draws 04

Zapraszam do oceny.

2Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Nie Kwi 21, 2013 4:29 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak,pierwsze co mnie dźgnęło w oczy to mała estetyka kilku pierwszych prac.Ogólnie prace na dobrym poziomie,Bardock świetnyza to ichigo w ogóle nie podobny do tego z mangi czy anime.Drawsy od 1 do 4 w miarę OK.W sumie to chyba tyle na temat. 7/10

3Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Wto Kwi 23, 2013 10:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Pokemony i inne”; prace są krzywe i słabo wykonane. Komentarz masz na deviantArtcie.
„Shinx”; wykonanie przeciętne, cieniowanie słabe. Miejscami krzywa kreska, aczkolwiek odpowiednie proporcje zostały zachowane.
„Nazario „Dual N” Nunez”; brak cieniowania, odpowiednie proporcje zostały zachowane. Tak jak wspomniałem w komentarzu na dA, nie podoba mi się jedynie twarz. Teraz także widzę, że ma w sobie coś z Shigeru Nakatoniego.
„Max Hatsutoku” wyszedł zbyt słodko. Twarz jest zbyt duża, a dodatkowo nie pasuje do umięśnionego „ciałka” postaci. Dużego plusa zdobywasz za włosy – wyglądają naprawdę dobrze.
„Rin Nakatoni” to córka Maxa? Dlatego nie powinieneś korzystać z żadnych poradników, tylko ewentualnie ćwiczyć rysowanie oczu, charakterystycznych dla stylu danego mangaki. Włosy wyglądają przyzwoicie, strój pocieniowany w sposób przyjemny dla oka. Troszkę za długa szyja, ale tutaj przynajmniej mamy pewność, że skutecznie zadowoli swojego przyszłego partnera xD
„Shigeru Nakatoni”; odpowiednie proporcje zachowa-… nie mogę. Wyraz twarzy Nakatoniego po prostu mnie rozpierdziela za każdym razem jak na niego spojrzę. Włosy narysowane naprawdę zajebiście, oczy trochę słabiej, ale przy ustach po prostu rozpieprzasz mi konstrukcję xD Wyraz twarzy na którym się wzorowałeś niekoniecznie ci wyszedł, ale ćwicz – może być lepiej.
„Goku” wyszedł przyzowicie. Brak cieniowania, jednak odpowiednie proporcje zostały zachowane. Postać mogłaby być odrobinę chudsza i bardziej umięśniona, jednakże jest dobrze i nie mam w tym przypadku jakichś większych zastrzeżeń.
„Bardock”; odpowiednie proporcje zostały zachowane, wykluczając jedynie twarz. Jest nie tylko krzywa, ale wydaje się również być zbyt mała. Dłoń również wymagałaby poprawek, ale to już szczegół. Cieniowanie przyjemne dla oka – widać „progress”.
„Ichigo”; odpowiednie proporcje nie zostały zachowane, twarz jest krzywa. W żaden sposób nie pokrywa się ze stylem Kubo-sensei. Widać jednak postępy w cieniowaniu co w twoim przypadku jest plusem.
„Arisa Tomoyuki” to siostra mamy Shin-chana. Oczywiście żartuję. Lubię cię po prostu denerwować tym faktem, że są do siebie nieco podobne, jeżeli chodzi o styl rysowania. Poza jest naprawdę seksowna. Kiedy będziesz lepiej rysował, „zrevampuj” tą postać ^^
Reszty rysunków już nie chce mi się komentować. Jest tego naprawdę dużo, a ja nie mam po prostu chęci rozpisywania się za trzy kreatywne punkty, które i tak już mam zagwarantowane za tego posta. Powiem jedynie, że ostatni szkic jaki wrzuciłeś wygląda naprawdę dobrze. Gdybyś skupił się na jego wykończeniu, byłaby to prawdopodobnie twoja najelpsza praca.
Wrzucaj pojedynczo. Myślę, że wtedy będziesz mógł liczyć na mój komentarz w tym temacie ^^

/„Oceniam Kreatywnie”
/3 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Lis 15, 2013 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Paź 26, 2013 10:43 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bazgrołki Bercika... _collab__shigeru_nakatoni___color_by_bercikovsky-d6qdcb9
Credit: Yoh92

Nie wiedziałem w sumie gdzie to wrzucić. Chciałem do "innej twórczości" bo tak naprawdę to tylko to pokolorowałem. Potem padła myśl o Collabie, ale to też by było bez sensu. No ale chyba pasuje i tutaj, nie? Nawet chyba najbardziej. Jest to oczywiście stara wersja lineartu Shigeru, zrobionego przez Yosza, który pokolorowałem. Maznąłem to na wersji PNG, którą pobrałem z galerii Yoha. Musiałem się pozbyć białego w środku, szarych pixeli przy konturach itp. Użyłem do tego Photoshopa i robiłem to pierwszy raz w życiu w sumie. Obecnie pracuję nad kolorowaniem nowej wersji Shigeru i Arnwalda, ale złapałem chwilowego lenia.

5Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Wto Paź 29, 2013 4:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mimo wszystko, bardziej pasuje pod "Collab".
Cieniowanie idzie Ci znacznie lepiej ode mnie - kolorystyka bardzo fajna i całkiem przyjemna dla oka osoby komentującej. Nie podoba mi się jedynie cień rzucony na bezrękawnik. Ze względu na fakt, że planujesz się jednak zabrać za poprawkę, w związku z nowym lineartem, ten błąd można darować ;d

6Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Kwi 05, 2014 2:16 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bazgrołki Bercika... Back_to_back__but_still_friends_color__by_bercikovsky-d7d1mcd

A co tam! Jako, że dziś nikt mnie nie wyciągnął na piwko, postanowiłem spróbować swoich sił w linearcie. Oczywiście skilla żadnego nie mam, dlatego też praca na base. Jako, że Maxiu popłakuje, że nikt nie rysuje jego postaci(a jeśli już to robią, to z dużym czołem), postanowiłem umieścić i jego.
Postacie nie wyglądają w 100% identycznie, gdyż są z innego wymiaru -- best wymówka ever. Dobrze, że ARS PBF ma miejsce w takim, a nie innym świecie xd
Choć patrząc na Maxia, to strój świetnie pasuje do jego pierwszej wersji.

Base - http://static.zerochan.net/Toshoshitsu.No.Neversista.full.1054275.jpg

Oczywiście w przyszłości zamierzam to pocieniować i może poprawić niektóre elementy.

7Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Kwi 05, 2014 4:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Też Ci się chciało... Ostatnio złapał mnie leń w kwestii rysowania.
Przede wszystkim, doskonale widać, że to "lineart" tworzony przez osobę ze średnimi umiejętnościami - można to wywnioskować chociażby po tych nieszczęsnych, krzywych liniach w wielu miejscach. W przypadku Isaaca, ramię wydaje się znajdować zbyt nisko - całość prezentuje się tak, jakby postać miała zdecydowanie za długą szyję. W przypadku Hatsutoku natomiast nie opuszcza mnie wrażenie, że jego włosy powinny być znacznie gęstsze - poza tym, brakuje również podkoszulki. Styl wykonania postaci przypadł mi do gustu. Przy "Genao" (uniwersum PBFa) jest to zresztą mało ważne xd

Jeśli chcesz rysować, ćwicz wykonywanie rysunków tradycyjnym sposobem - ołówek, kartka A4 i do dzieła!

8Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Kwi 05, 2014 5:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A chciało mi się, bo cholernie się nudziłem. Dwie, zapętlone piosenki Shakiry i piątkowa noc spędzona w domu wystarczyły. W przypadku Isaaca, którego tu wcale nie ma ramię rzeczywiście jest zbyt nisko. Zauważyłem to po skończeniu kolorowania. No niestety takie base sobie wybrałem. No po prostu Shigeru z innego wymiaru jest żyrafą. Tak, bo to Nakatoni a nie Nivarit.
Co do Maxia - jebać jego włosy, art nie miał być mega super tylko od serca xd Przynajmniej nie ma ogromnego czoła. A podkoszulki ci brakuje, bo masz strasznie słabą pamięć. Pierwsza wersja Maxia chodziła w czarnej koszuli, bez podkoszulki. Dopiero gdy go revampowałem zmieniłem koszule na kamizelkę i dałem podkoszulkę.
Oto i pierwsza odsłona białowłosego Maxia - KLIK!
Yoh napisał:Jeśli chcesz rysować, ćwicz wykonywanie rysunków tradycyjnym sposobem - ołówek, kartka A4 i do dzieła!
Hej, a kto powiedział, że tak nie robię? Z tą różnicą, że preferuje kartki A5 no i nie publikuje tego co wybazgrolę. W dodatku to nie miało być "ćwiczenie rysunków" tylko jak wspomniałem art od serca. Tytuł, który dałem mu na DA jest nawiązaniem do mojej i Maxia czwartkowej sytuacji ;p
Drugą przyczyną było to, że nie umiałem zrobić w LSW dwóch oparów stojących do siebie plecami.

I na koniec przypomnienie - To Shigeru i Maxiu. Widziałeś Isaaca?
Btw. Wielkie dzięki za komentarz ;*

9Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Kwi 05, 2014 5:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I na koniec przypomnienie - To Shigeru i Maxiu. Widziałeś Isaaca?
Widziałem, widziałem.
Zmylił mnie kaptur. Milcz, V.
Oto i pierwsza odsłona białowłosego Maxia - KLIK!
Bazgrołki Bercika... Ha-gay-gif
Co nie zmienia jednak faktu, że wtedy nie miał długich włosów, które z tyłu związywał xd
Nie ma sprawy Trollface.

10Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Wto Wrz 09, 2014 3:26 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To mój temat z rysunkami a z Yohem mam taką samą liczbę postów... trzeba to zmienić - przynajmniej na chwilę, bo liczę na komentarz :D
Od niedawna posiadam tableta i trochę sobie bazgrałem, poniżej znajdują się rezlutaty. O ile to tak można nazwać. Na chwilę obecną nie mam skilla, ale staram się coś wypracować. Prace nie są wolne od błędów, zdaję sobie z tego sprawę, no ale nie rysuje od niewiadomo jakiego czasu.#StillBetterThanMaximus

Spoiler:
Rysunek przedstawiający mnie w wieku około pięciu lat. Tak wiem, ta morda XD

Spoiler:
Nakatoni Shigeru

Spoiler:
End of Days - na podstawie opowiadania, którego niewielka część znajduje się tutaj.

Spoiler:
End of Days 2 - to samo co powyżej :P

Spoiler:
Aki Kimura - OC Akiego

Spoiler:
Aki Kimura 2

Spoiler:
Różnie, głównie bazgrołki...

Przy okazji zapraszam wszystkich do watchowania mojego drugiego konta an deviant arcie - KLIK!

11Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Wto Wrz 09, 2014 4:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Już mnie przebiłeś, rudzielcu... xD
Przede wszystkim, na swoje prace nakładasz cienie - nadrabiasz tym niedociągnięcia w konturze, za co masz u mnie dużego plusa. Jeżeli jeszcze rysujesz od zera - a prawdopodobnie to robisz - to w cholernie krótkim czasie prześcignąłeś moje zdolności rysunkowe o dobrych kilkadziesiąt lat XD
Czekam na więcej - chciałbym zobaczyć w Twoim wykonaniu Sandrę. A ja może zajmę się w tym czasie pikselami... xD

12Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Wto Wrz 09, 2014 4:29 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nope. Nie wszystko rysowane jest od zera. W zasadzie od zera są tylko "End of days"(z wyjątkiem, ze laska jest robiona na base) i kilka rzeczy w szkicach, szczególnie kupa na ręku Akiego, z której jestem fchuj dumny ^^. Shigeru choćby jest bazowany na Vegecie... zresztą jak prawie każdy powstały art przedstawiający go(nie tylko mój).
nadrabiasz tym niedociągnięcia w konturze
Jebane kontury...
A co do Sandry - to niezbyt wychodzą mi dziewczyny, jak pewnie zauważyłeś. I przestań pierdolić, jesteś lepszy - narazie, narazie... #StillBetterThanMaximus

13Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Czw Wrz 11, 2014 6:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Spoiler:

Takie tam coś, na co natchnął mnie projekt Erika. Trumtrumtrum...
A teraz reklama: zapraszam do watchowania http://mrbercikovsky.deviantart.com/

14Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Czw Wrz 11, 2014 6:55 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Skomentuje pracę również i tutaj, przez co uprzedzę Yoha aby nie miał co komentować. A że wszystko co miałem do powiedzenia napisałem na Deviancie więc po prostu skopiuje wypowiedź stamtąd.


Będę pierwszy skoro jestem twórcą oryginału projektu :D
Zostałem miło zaskoczony odnajdując wśród spamu w powiadomieniach tą małą perełkę (doprawdy to co ludzie dodają do grup itd. od razu usuwam bo najczęściej nie ciekawią Mnie chociażby ich miniaturki). Że też coś pochodzącego odemnie stało się inspiracją, normalnie zapisze sobie w pamiętniku.... zaraz ja nie mam pamiętnika XD Zapomniałem w ogóle że nadałem Razerowi jakiekolwiek nazwisko, choć to było jedynie na potrzeby arsowego pbf.

Co do pracy te stroje również mi się podobają, chyba zastosuje je jako stroje wyjazdowe jeśli pozwolisz.
Ogólnie praca wygląda fajnie choć nie brak w niej błędów :P
Isaac ma straszne dziwne "alienowate" oczy przez co przypomina tego gościa- www.netbrawl.com/uploads/eae90…
Yoh wygląda w miarę dobrze, choć dla Mnie wygląda starzej od reszty ale to już kwestia gustu. Shigeru wygląda ok tutaj nie widzę żadnych zastrzeżeń. Razer wygląda nieco za młodo, tężyzna fizyczna mi się podoba, jest szczupły niczym autor :P Jest za niski, bo w moim zamyśle ma 190 cm wzrostu, choć tutaj nie ma się czym martwić- nie mogłeś o tym wiedzieć, ponieważ nigdy nie omawiałem dokładniej swojego OCa. Aki również mi się podoba szczególnie ta mina.

Ogólnie widać trochę błędów ale jesteś na takim etapie z rysowaniem że i tak wypadasz dobrze w porównaniu z innymi o takim samym doświadczeniu. Ćwicz a wyprzedzisz leniwego Yosza i zapewne Mnie, choć ja prac w internecie nie udostępniam bo nie mam czym zeskanować, lub zrobić chociażby zdjęcia w dobrej jakości ;/

15Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Nie Wrz 14, 2014 5:43 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bazgrołki Bercika... Shigeru_nakatoni_2_by_mrbercikovsky-d7z3wjr

Dzięki za komentarz :D
Tym razem Shigeru z jego nieszczęsnymi włosami i kapturem eh...

Chamska reklama:
Nadal zapraszam do watchowania mojego nowego konta na DeviantArcie - Klik!

16Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Pon Wrz 15, 2014 8:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bazgrołki Bercika... Yoh_atsuko_and_shigeru_nakatoni_by_mrbercikovsky-d7zawi4

Meh

17Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Pią Wrz 19, 2014 12:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Spoiler:
O czym wspomniałem już na dA, Yoh ma taki wyraz twarzy, jakby chciał krzyknąć do swoich fanek: "It's rape time, bitches!". Ogólna idea jest naprawdę zajebista, aczkolwiek włoski miejscami wyglądają trochę za prosto. Chodzi o to, że nia pasują do całości, a żeby być dokładniejszym, do kreski zastosowanej do narysowania postaci. Idealnie natomiast wyglądają u Isaaca. Dzięki za maźnięcie Yoha w tym stylu : * - mimo wszystko, wyszło ekstra.

Spoiler:
Chyba Woogy już Ci o tym pisał na dA, ale wspomnę również tutaj. Poza zbyt kanciastym bicepsem, całokształt prezentuje się naprawdę fajnie. Progress jest doskonale widoczny - to dobrze.

Spoiler:
Najbardziej epicki z wrzuconych ostatnimi czasy digitali.
Gładkie, niekrzywe linie i całkiem fajny pomysł. Postacie wyglądają na naprawdę dopracowane pod kątem lineartu i cholernie mnie korci, a żeby zobaczyć ich w końcu w kolorze xd Jedyne zastrzeżenia budzą bokobrody i kolczyki w przypadku Yoha. Te pierwsze nie powinny tak bardzo w jego przypadku przylegać do twarzy - to raczej luźne włoski, których nie ścina, if u know what I mean xd Te drugie są zdecydowanie za małe - w samej serii były większe.

Wrzucaj więcej, bo nabierasz skilla.

18Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Pią Paź 31, 2014 6:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Spoiler:
Kolejne.

19Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Wto Lis 11, 2014 3:34 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Spoiler:
Wersja pokolorowana pracy powyżej. No i z poprawioną dłonią. Będę to jeszcze cieniował... w któryś weekend na pewno.

Bazgrołki Bercika... Portrait_w_i_p__by_mrbercikovsky-d860gqi
A tu coś nowego, co postanowiłem zrobić z totalnej nudy, jednocześnie próbując swoich sił w czymś nowym. Przyznam, że z efektu jestem nawet zadowolony, choć to tylko praca w toku. W planach mam drobną poprawę cieniowania oraz oczu. No i oczywiście dodanie włosów oraz brwi - choć obawiam się, że to pierwsze spieprzę, tak jak przy pierwszej "Niby próbie". Może pobawię się z ustami, bo coś nadal mi nie pasuje. Kiedyś po nocy robiłem mapę, teraz portret. Pisałem ostatnio Erikowi, że ja mam wenę tylko gdy jestem sam, czuję się źle i samotnie xd

Przy okazji zapraszam osoby, które jeszcze tego nie zrobił do watchowania mojego "rysunkowego" konta na DA - KLIK!

20Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Nie Lis 16, 2014 2:47 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bazgrołki Bercika... Portrait___color_and_black_by_mrbercikovsky-d86k96c

21Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Nie Lis 16, 2014 11:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak kiedyś chciałeś mnie przebić to już dawno to zrobiłeś xd
Jedno oczko jest trochę mniejsze od drugiego - sprawia to nieco dziwne wrażenie. Całokształt jednak rekompensuje takie niedociągnięcia - świetnie pocieniowane włoski, dobrze rozłożone cienie. Nic dodać, nic ująć. Najlepsza z dotychczasowo wrzuconych prac tego typu, Berciu ;)

22Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Mar 28, 2015 2:09 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak jakoś mnie natchnęło, więc szybko maznąłem. Historia siedziała mi już jakiś czas w głowie xd Niestety... wrzucam też, żeby nie było, że nic nie robię. Gdy jestem w weekendy w domu i mam czas to coś zawsze nabazgram.

Spoiler:
http://mrbercikovsky.deviantart.com/art/1-comic-Bez-pradu-522992871?ga_submit_new=10%253A1427508461

23Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sro Kwi 01, 2015 11:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Spoiler:
http://mrbercikovsky.deviantart.com/art/Shigeru-Nakatoni-3-524079759 - lepszy rozmiar(chyba)

24Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Czw Kwi 02, 2015 11:42 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Collab z Kisą
Spoiler:
http://mrbercikovsky.deviantart.com/art/Collab-June-and-Shigeru-524295744

Tekst wypowiadany przez Shigeru jest nawiązaniem do pewnego wydarzenia z jego życia. W identyczny sposób poznał on swoją żonę - Sandrę. Taka sytuacja znów mu się przytrafia, wiec wiadomo skąd reakcja. A mina zwykła bo Nakatoni nie jest zboczony i w sumie przyzwyczajony do widoku nagiego, damskiego ciała.

[...]Kiedy przechadzałem się nieopodal jezior zauważyłem piękną kobietę biorącą tam kąpiel. Jej ubrania leżały na brzegu.
Miała piękne, brązowe włosy i fioletowe oczy. Z niewiadomych przyczyn ta piękna dziewczyna postanowiła podróżować dalej ze mną. Na początku niezbyt podobał mi się ten pomysł, ale jej towarzystwo niejednokrotnie poprawiło mi humor. Zwłaszcza, kiedy zrobiła coś głupiego.
- To była mamusia, prawda? - przerwała Mayu.
- Tak. Oczywiście, że to była Sandra.[...]

~ Historia opowiadana przez Shigeru jego pierwszej córce.

25Bazgrołki Bercika... Empty Re: Bazgrołki Bercika... Sob Kwi 04, 2015 12:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szał macicy na rysowanie, lol.

Jeżeli chodzi o komiks, to sama idea była świetna. Na dA przeczytałem, że początkowo chciałeś umieścić tam ARSowych bohaterów. Cieszę się jednak, że pozostałeś przy takiej prostocie bo wyszło naprawdę zabawnie oraz fajnie.
Nakatoni prezentuje się zajebiście. Domyślam się, że swoje prace tworzysz przyglądając się na rysunki postaci, a nie bezpośrednio pracując na ich linearcie, ya? Jeżeli tak, dawno mnie prześcignąłeś w dziedzinie rysowania. Jeżeli natomiast w grę wchodzi druga opcja to i tak już masz na tyle wysokie predyspozycje, by zostawić mnie daaaaleko za sobą.
Collab... epicki. Idealnie oddany charakter Shigeru, powtórka z rozrywki, a całość otoczona cienką warstwą zajebistości. Super, że go pocieniowałeś. Jedyna rzecz do jakiej mógłbym się tak naprawdę przyczepić, to brak jakiejkolwiek reakcji. Mimo wszystko, to mężczyzna - niech odwróci wzrok, powie swoje, ale choć delikatnie się zarumieni.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.