Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Easy Gif Animator Problem.... Empty Easy Gif Animator Problem.... Nie Mar 14, 2010 1:04 pm

Dawid3142

avatar
Namekian
Namekian
Witam wszystkich mam duży problem...Więc tak robię gifa na mapce sklejam w EGA mam już z 100 klatek i nagle wyskakuje błąd i nie da się nic zrobić, Spróbowałem jeszcze raz tym razem zapisywałem projekt co kilka klatek znowu wyskoczył błąd wiec wczytałem wcześniejszy zapis projektu, włączyło się normalnie ale jakość wszystkich klatek, obrazu "skiepściła się" cała robota na marne...
Co robić czy ktoś miał taki problem? A i nie wiem czy to ważne ale mam Viste.....
Możecie polecić jakiś inny program czy może jakieś rozwiązanie problemu?
Z góry dzięki za odpowiedź....

2Easy Gif Animator Problem.... Empty Re: Easy Gif Animator Problem.... Nie Mar 14, 2010 3:40 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ja za bardzo nie wiem?
Mi wyskakiwał błąd jak miałem za dużo klatek, a chciałem odtworzyć filik już skleiony, nie mogłem, bo miałem za dużo klatek?
Może powiedz, kiedy ci wyskakuje ten błąd, jak zapisujesz, czy jak chcesz odtworzyć gifa?
Polecić inny program to mogę, są jeszcze programy:
-Ulead Gif Animator
-Gif Movie Gear
Ale one są trudniejsze w obsłudze.

3Easy Gif Animator Problem.... Empty Re: Easy Gif Animator Problem.... Nie Mar 14, 2010 4:54 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Chyba znam twój problem. A jak robisz klatke i masz painta odpalonego, to kolejna klatke zapisujesz ciągle w tym samym paincie i o tej samej nazwie? Jeżeli tak to poprostu kazdą klatke musisz osobno zapisywac z osobną nazwą, bo program nie ogarnia takiej ilości jak była i teraz zostaje zastąpiona

4Easy Gif Animator Problem.... Empty Re: Easy Gif Animator Problem.... Nie Mar 14, 2010 6:21 pm

Dawid3142

avatar
Namekian
Namekian
nie Feli nie zapisuje w tym samym paincie ja edytuje mapki w programie i tam dodaje i zapisuje... błąd wyskakuje jak robię dłużej gifa to błąd wyskakuje jak chce odtworzyć..
EDIT:
Ale zrobiłem masło maślane. błąd wyskakuje gdy chce odtworzyć gifa*
ReEDIT:
Feli mogłeś mieć racje bo gdy edytuje każdą klatkę w programie jest ona pod nazwą frame.. wiec mówisz że zapisywanie z innymi nazwami naprawi problem?

5Easy Gif Animator Problem.... Empty Re: Easy Gif Animator Problem.... Sro Kwi 07, 2010 2:24 pm

Hamisxa

avatar
Namekian
Namekian
ściągnij ten plik może ten animator ci zadziała :D : http://www.speedyshare.com/files/21820200/gifan.exe

6Easy Gif Animator Problem.... Empty Re: Easy Gif Animator Problem.... Sro Kwi 07, 2010 5:18 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Po prostu nowa klatka nowy plik, i wrzuć all klatki za jednym razem ustaw szybkość i gotowe.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.