Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Denerwują was limity na rapidshare? Albo na innych tego typu hostingach? Jest na to sposób! Ten, który podam, może wam zabrać od 1 zł do 9 zł, w zależności ile chcecie ściągnąć. Już wyjaśniam. Strona, którą zaraz wam podam, daje możliwość ściągania plików z w/w hostingów bez limitów z pełną przepustowością waszego łącza, jedyny wymóg by móc z tego korzystać to bardzo niska cena pieniężna (ale dziwnie to brzmi xD). Można zapłacić SMS'em: 1, 6 lub 9 zł (ofc + VAT). Drugą możliwość to płatność przez PayPal lub przelew: 10, 25 lub 50 zł. Nie płacimy jednak za konto, płacimy za TRANSFER, czyli np:
Płacimy 1 zł + VAT, otrzymujemy KOD, wklepujemy go. Mamy na swoim koncie (rejestracja jest za darmo ofc) 1,5 GB - tyle możemy ściągnąć plików, tzn taki rozmiar...chyba wiecie ocb.
Ten sposób na hostingi DZIAŁA, gdyż sam go sprawdzałem i nadal używam :) Tak tak, mówię to ja Dase i nie kopiowałem tego słynnego zdania "sprawdzałem i działa" z neta :)
Oto poradnik:

1. Rejestrujemy się na stronie rapideo.pl
2. Wchodzimy w swój profil, następnie w Dodaj Transfer:
[INNE] Sposób na RapidShare, MegaUpload, HotFile itp. 83915458
3. Wysyłamy SMS'a o dowolnej treści, oto ile zł za ile GB transferu:
[INNE] Sposób na RapidShare, MegaUpload, HotFile itp. 15617733
4. Po wykonaniu "transakcji" dostajemy KOD, wklepujemy go i mamy taką ilość transferu, jaką sobie kupiliście.
5. Wchodzimy w DODAJ PLIKI.
[INNE] Sposób na RapidShare, MegaUpload, HotFile itp. 63028114
6. Wklepujemy swoje linki i podążamy dalej z instrukcją. To wszystko ^^
[INNE] Sposób na RapidShare, MegaUpload, HotFile itp. 61954546

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Jest też również inny sposób - ściągnijcie sobie program JDownloader - programik w którym możecie bez końca ściągać - a jak wykupicie konto premium np. to z 100kb/s transfer skacze do 1mb/s lub wiecej.

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Osobiście polecam rapideo, kumpel wykupuje transfer, jak znajdujemy jakąś gierkę multi to ściągamy, dla przykładu ściągnąłem cs 1.6 ns.

/Dase
Dzięki za "poparcie" xD Oddam na ciebie głos w wyborach xD

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nice, widziałem od dłuższego czasu tę stronke bo miałeś ubka. Dosyć ciekawie to brzmi na pewno wypróbuje ; p.

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Akurat o rapideo nie wiedziałem ale , jest też dużo innych stron.
Większość jest płatna, ale widziałem kiedyś jedną darmową.Ofc. Transfer 20-30kb/s -,-.
Aczkolwiek poradnik kox.Ładnie zrobiony i sąscreeny,

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Rapideo to bardzo dobry sposób.Skorzystałem i nie jestem zawiedziony.Aha Dase mały szczegół to Twojego tutka.Kiedy już wklepiecie linki i ściągnie wam pliki,to musicie kliknąć Twoje Pliki i tam pobrać na komputer.Przynajmniej ja tak zrobiłem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.