Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

1015 Pytań! - Page 5 Empty Re: 5 Pytań! Nie Sty 24, 2016 1:15 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
A już miałem nadzieję, że mnie to ominie...
1. Jak tam projekt słynnej ARSowej gierki, przyjacielu?
Wciąż czekam, aż wpadnie mi w ręce RPG Maker MV. Ostatnio, gdy szukałem był dostępny tylko odpłatnie. Gdy go w końcu posiądę... Uhuhuhuhu...
2. Myślisz, że Rayem poradzi sobie w nawiedzonym domu?
Zawsze może w niego rzucić Supernovą, skoro i tak ponoć ich nadużywa.
3. Czemu chciałem wytypować do odpowiedzi Viega zamiast Ciebie, ale coś mnie jednak pchnęło do zmiany decyzji?
'Cuz he betrayed us!
4. Również czekasz na nowy odcinek DBS?
Szczerze? Po ostatnim odcinku, gdzie Vegeta miał swoje (nie friezerowe) 5 minut, mocno się zraziłem. Cały ten arc był dla mnie jak filler :/
5. Czemu wymyślanie tych pytań jest tak ciężkie zarówno dla mnie, jak i Maxia?
Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie. Powiem za to, że dla mnie również.

Chyba najwyższa pora na Mr.Bercikovskiego:
1. Wrócisz w końcu na tego PBFa czy nie?
2. Dlaczego obracasz Maxia przeciwko graniu na PBFie?
3. Czy wymyślenie 5 pytań również tobie sprawia trudność?
4. Wiesz co jest tego powodem?
5. Grasz w HS po 21, bo nie mam wtedy nic zaplanowane i będzie mi się nudzić?

1025 Pytań! - Page 5 Empty Re: 5 Pytań! Nie Sty 24, 2016 5:19 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. Wrócisz w końcu na tego PBFa czy nie?
Oficjalna wersja? Nie. Ale niezbadane są wyroki Bercikowe... wszystko sie w życiu zdarzyć może i wgl. Niewiadomo jak potoczy sie nasz los i czy przypadkiem nie wróce w koncu na "TEGO" PBFa. Choć nie wiem o którym mowa ;o

2. Dlaczego obracasz Maxia przeciwko graniu na PBFie?
Gówno prawda. Słuchaj się Maxia, to wiesz co... Kiedyś już sporo ludzi zaufało Niemcowi, zobacz jak skonczyli. Teraz też Niemcy coś świrują z imigrantami. Taka małą rada odemnie - nie ufaj Maxowi.

3. Czy wymyślenie 5 pytań również tobie sprawia trudność?
Yup.

4. Wiesz co jest tego powodem?
Wydaje mi się, że tak naprawdę to mało mnie obchodzą informacje o was i wasze zdania... dlatego nie wiem o co zapytać, bo nic w sumie wiedzieć nie chcę. Ewentualnie jak już chcę, to sam nie wiem co chcę wiedzieć. Istnieje też opcja, że ktoś już wcześniej zadał to pytanie.
[j]Bercik rebel tak bardzo wow[/j]

5. Grasz w HS po 21, bo nie mam wtedy nic zaplanowane i będzie mi się nudzić?
Miałem przez weekend uczyc sie do dwoch zaliczen na poniedzialek. W sobote bylem na studniowce, dzis prawie caly dzien przespalem. Nic nie umiem, wiem, że bedzie ciężko. Powinienem się uczyć jak przyjade na stancje(w sumie to bede na niej pewnie przed 22, wiec troche poczekasz)...  także ten, nauka, nauka, nauka. Jasne, że zagram.


Ja zadam 5 pytań do Sameya.
1. Dlaczego gdy miałeś moderatora, zrezygnowałeś z niego i odszedłeś z forum?
2. Dlaczego ponownie zgłosiłeś się na moderatora, skoro poprzednio zrezygnowałeś?
3. Dlaczego drugi raz zrezygnowałeś z posady i zostawiłeś forum na chwilę?
4. Czy będziesz kolejny raz startował na moderatora? ;o
5. Dlaczego uważasz się za takiego dobrego, skoro nie jesteś?

1035 Pytań! - Page 5 Empty Re: 5 Pytań! Nie Sty 24, 2016 7:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. Dlaczego gdy miałeś moderatora, zrezygnowałeś z niego i odszedłeś z forum?
Z moim pierwszym odejściem chciałem rzucić ars na dobre dlatego rezygnowałem ze wszystkich "rang", ale pixele mają jednak to do siebie, że są zajebiste i nie dały mi odejść na zbyt długo.
2. Dlaczego ponownie zgłosiłeś się na moderatora, skoro poprzednio zrezygnowałeś?
Dlaczego? Jestem niemal pewien, że w tym samym temacie gdzie zgłaszałem się ponownie na moderatora napisałem powód którym był "wynaut". A tak poważnie to pisałem tam generalnie dla jaj, bo wiedziałem(przynajmniej myślałem że wiedziałem), że nie dadzą moda komuś kto już raz się na nich wypiął...
3. Dlaczego drugi raz zrezygnowałeś z posady i zostawiłeś forum na chwilę?
Mogę się mylić, ale nie rezygnowałem za drugim. Zgaduję, że zabrano mi go za to, że się nie pojawiałem na forum przez kilka miesięcy. co w sumie było rozsądną decyzją po tym jak juz raz sobie poszedłem od was nie mieli pewności, że wrócę.
4. Czy będziesz kolejny raz startował na moderatora? ;o
Jestem niemal pewien, że:
1) Nie będzie naboru na modów
2) Do 3 razy sztuka? Nat dis tajm bruh.(Ale i tak napisałbym posta o kandydaturę, why you ask? Wynaut!)
5. Dlaczego uważasz się za takiego dobrego, skoro nie jesteś?
Czemu uważam się za takiego dobrego? Bo jestem taki dobry, jak uważasz inaczej to twój problem?

Ok, trza ukatrupić ten temat raz a dobrze.

Moje 5 pytań leci do użytkownika: Versil Perihelion

1. Złapałeś kiedyś jakiegoś shiny pokemona? (Poza Haxorusem, Dratini i Giblem w B2/W2 i Gyaradosem w G/S/C i HG/SS) Jak tak to jaki i w jakiej grze.
2. Co w planach po Vietnamese?
3. Czy uważasz, że będzie kolejny nabór na moderatorów?
4. Zostałeś zaatakowany przez Piżmaka w stroju batmana uzbrojonego w halibuta łańcuchowego , co robisz?
5. Jak się masz?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.