Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Serwer Discord Empty Serwer Discord Pon Lip 16, 2018 11:48 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Czołem. Słyszeliście o tym? Uważam, że to swoiste fora internetowe 2.0 połączone z coraz to bardziej dominującym trendem minimalizmu, który to da się odczuć na codzień. Fajnie byłoby choć zgrać cząstkę ludzi, którzy tworzą to community nieustannie, co niektórzy już po kilkanaście lat(!), z przerwami mniejszymi lub większymi w jedną kupę i nadać temu sens - mniejszy lub większy. Uważam, że to idealny sposób by zachować aktywność właśnie w tak małych, a zgranych grupach, a co za tym idzie produktywość, czy wysilenie się na napisanie kilku słów i włączenie się do dyskusji. Do czego zmierzam? Fajnie byłoby zrobić takiego Discorda sobie, wiele gier, grup, stron, for stworzyło sobie kanały by mieć kontakt ze swoją społecznością. Dodam, że taki "serwer" można zrobić sobie za darmo w każdym momencie, a customizacja kanału jest olbrzymia(podzielmy to na fora, podfora, własne komendy, skrypty(?), emotikonki, rangi(dużo kolorków!)). 

Co mnie natchnęło na taki pomysł? Znowu kopiujemy to zza zachodu, ale warto mieć własne. Vortex działa w sumie już praktycznie w formie kanału na Discordzie od niecałego roku i z tego zaglądając co jakiś czas aktywność jak na dinozaury jest wysoka, dajmy na to stworzyć temat(na wzór działu na forum) do wrzucenia "spritowego" contentu - odejścia od tematu galerii(po co nam kolejna z rzędu, skoro większość z nas i tak wrzuca na dA wypociny jeśli chcemy by ujrzało to więcej niż kilka osób) - gdzie i tak każdy będzie mógł dodać komentarz do pracy, która bieżąco wisi. Podzielić się swoim WIPem, czy innym pomysłem. Kolejnym takim tematem mogło by być szeroko rozumiana pogawędka odnośnie anime(szerzej) bądź nowości na temat DB(kto by pomyślał, że odświeżą Broliego). Bądź swoisty regulamin, czy stare dobre newsy ogólne. 

Minusem jest pewnie fakt, że wymagany jest program trzeci do zainstalowania, ale myślę, że dla takich maniaków jak my, dla których komputer to coś więcej niż gry, a kombinowanie na różnych płaszczyznach to żaden problem.

Obadajcie co i jak z Discordem, śmiało można zgarnąć jakieś zaproszenia na różne serwery, byście zobaczyli jak to wygląda. Z chęcią zrobiłbym już szybki mockup przyszłego serweru ARS, ale byłbym wtedy "rootem" całego forum. Myślę, że po konsultacjach z naszym adminem Yohem, który wziąłby na siebie roota mógłbym nadać kształt całemu serwerowi. Co o tym myślicie?




PS. właśnie nabiłem rangę za spamowanie, która jest mojego autorstwa, a mój wkład do Ragnaroka zakończył się tylko i wyłącznie(chyba) na niej. xD

2Serwer Discord Empty Re: Serwer Discord Wto Lip 17, 2018 12:00 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Będę szczery, nie chciało mi się tego czytać. Powiem tylko tyle, że już tak jakby mamy discorda ARS, tylko nikt go nie używa (a byłem na nim tylko ja i Yoh): https://discord.gg/gEa5BZF Żadnych działów tam nie uświadczycie, bo pomysł w przeszłości niezbyt się przyjął, więc nie było sensu go rozwijać.

PS.
Discorda można używać na przeglądarce, aplikacja nie jest niezbędna ;P


//Edytowałem link, bo Yoh popsuł kanały i wygasł, trzeba było wygenerować nowy, lolz//



Ostatnio zmieniony przez Rayem dnia Wto Lip 24, 2018 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

3Serwer Discord Empty Re: Serwer Discord Wto Lip 17, 2018 12:45 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Byłem pewien, że to Rayem napisał ten wątek, bo zaświeciło mi się w HydeParku. I dopiero przy post scriptum skminiłem, że to nie Rayem xD
Ogólnie jestem takim laikiem, że nie mam pojęcia co to Discord i jak to dokładnie wygląda. W głowie mam takiego Teamspeaka trochę jak myślę o Discordzie. Ale nie o tym...
W sumie szczerzę to nie wiem czy coś takiego nam potrzebne. Ale w sumie i tak zrobicie jak chcecie.
Wiem, że tak jak jest teraz pewnie jest "staromodnie" ale mi tak wygodnie ;)

Shine napisał:zza zachodu
Zza zachodu? Za zachodem jest chyba wschód, nie? Z zachodu chyba. Ale mniejsza.

4Serwer Discord Empty Re: Serwer Discord Wto Lip 17, 2018 6:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Polskie LSW jedzie na oparach (udziela mi się Vieganism Ojej, ojej... ) więc jeżeli masz jakiś pomysł, żeby z pomocą Discorda coś zmienić to jestem otwarty. Nie chcę natomiast by zastąpił on całkowicie ARS - forum dyskusyjne - które, mimo wszystko, jest na tej scenie najdłużej ze wszystkich swoich poprzedników. Link do ARSowego kanału podał Ci już Rayem, więc nie będę go ponownie wklejał : P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.