Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 17 z 17]

401Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Paź 11, 2015 10:08 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Chilloutowy kawałek mimo wszystko. Raczej nie będę się nim katował do oporu, ale Kazik od czasu do czasu to dobra opcja ;).

Ja pozostanę przy klimatach DBZ'owych. Kto kojarzy kawałek, pamięta też pewnie skąd :)

402Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Paź 11, 2015 11:25 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Deftonsi nie kojarzą mi się z DBZtem, ale to imo jeden z moich ulubionych bandów NU Metalowych ; )

Coś z klimatów post-rockowych

403Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Lis 08, 2015 9:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie przemawia do mnie nic a nic ;/ nie lubię samych instrumentali. I to jeszcze takich... em. Nieważne. Nie moje gusta.

A z mojej strony coś takiego :D

404Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Gru 21, 2015 10:37 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Spoko, lubię sobie posłuchać czasem rapsów i właśnie w takim stylu XD


https://www.youtube.com/watch?v=4kNetd_lISI

Sory, musiałem

405Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Gru 31, 2015 5:22 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Całkiem, całkiem. Nie narzekam. Idzie posłuchać :D

a z mojej strony Sławomir :D

406Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Gru 31, 2015 6:29 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ahhh Sławomir... pierwszy utwór jaki usłyszałem było Ni mom hektara i już wiedziałem, że to jest epickie, więc i ten utwór też jest epicki :D

A odemnie coś mnie naszło na Eminema i tak od wczoraj słucham tego utwory :D

407Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Sty 20, 2016 10:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie jestem w stanie znieść nowe utwory eminema. Po prostu nie i już.

Od siebie daję to:

408Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Sty 31, 2016 10:17 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Kto by się spodziewał posta ode mnie, na 100% nie ja :|

@Wracając do tematu to całkiem niezłe, może nie zrobiło na mnie jakiegoś mega wrażenia, ale da się słuchać :)

Ode mnie ( nie wiem czy tego nie było :/ ) -
 
https://www.youtube.com/watch?v=4zLfCnGVeL4

409Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Kwi 07, 2016 7:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak dla mnie całkiem spoko kawałek. Nie spodziewałem się Ciebie, Mimie. Szkoda, że odpowiadam na posta sprzed prawie 3 miesięcy, ale w tym przypadku warto odświeżać tematy. Zwłaszcza przy muzyce, jaką zapodałeś... :c

Zapodam coś równie starego i dobrego... xd

Nie żeby coś, ale ja dalej mam nadzieję, że ktokolwiek odpowie na tego posta...

410Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Kwi 17, 2016 9:29 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:Nie żeby coś, ale ja dalej mam nadzieję, że ktokolwiek odpowie na tego posta...
No i spełniam twoje nadzieje - odpowiadam na posta. Piosenka mega fajna, słucham i polecam. Klasyki zawsze na propsie :D


A z mojej strony tradycyjnie coś z nowszych klimatów - choć i tak aż z tamtego roku. Ale od sylwestra katuje.

411Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Gru 29, 2016 4:08 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie podoba mi się głos tego typa :\



Z dedykacją dla Bercika (wiem, ma aż 11 miesięcy :()

412Muzyka Poprzednika - Page 17 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Gru 29, 2016 5:37 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Pamiętam jak czekałem na premiere XD Było kozackie przez jakieś 2 tygodnie, potem zwyczajnie mi zbrzydło. 3W ma lepsze kawałki ale i tak props - głównie za teledysk.

Z mojej strony coś bardziej refleksyjnego. Trzymam się jesienno-zimowych klimatów.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 17 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.