Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1[Rysunki] by Orzech  Empty [Rysunki] by Orzech Wto Lut 18, 2014 6:50 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hejka, będę tu wstawiał moje (przeważnie słabe) rysunki ;_;

Oto jeden z nich:

[Rysunki] by Orzech  Ludzik_taki_sopie_by_theorzeszek-d6zljzz

2[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Wto Lut 18, 2014 7:12 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Z pozy wygląda jakbyś się inspirował sztuką egipską :P
A może jednak ? Tylko twarz nie jest z profilu. heh

Najpierw popracuj na kartce, a potem na kompie.
Moim zdaniem ową postać powinieneś wielokrotnie rysować póki nie uzyskasz lepszego efektu od obecnego. Owe ćwiczenie by ci się przydało oraz zapoznanie z podstawami rysowania jak, np: anatomia człowieka.
Najpierw sprawdź na kartce jak to ma wyglądać, a potem się decyduj czy warto to publikować.
Bez ćwiczeń nie zajdziesz daleko.

Nie chce cię hejtować, ale styl rysu godny dzieciakom z początku podstawówki. Przynajmniej za moich czasów, teraz to nie lepiej pewnie :P
W przedszkolu sama rysowałam podobnie z początku. Głowa jako U, ale u ciebie jeszcze dodatkowo jakiś zwierz użarł jej część jak w rysunkach Bladego (który użyna notorycznie łeb dodatkowo amputując od pasa w dół, nie polecam tego).

Zacznij ćwiczyć, to może jakieś postępy będą. Poszukaj se tutków w necie do pomocy.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

3[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Mar 23, 2014 1:23 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Krzywy Vel'koz .-.
[Rysunki] by Orzech  Vel_koz_by_theorzeszek-d7bb3r0

4[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Mar 23, 2014 1:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cholernie krzywe linie i praca wykonana bardzo niedbale.
Poza tym, niespecjalnie przypomina to tego całego Vel'koza, którego zna wujek Google.

Tak bardzo cienie ._.

Dużo pracy przed Tobą, ale jeżeli rysowanie sprawia Ci frajdę, to powodzenia.

5[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Lip 04, 2014 8:37 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  I21shg
Bloodseeker bez oczów ;_;
[Rysunki] by Orzech  207x8h3
I pewien ślimak

6[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Lip 06, 2014 8:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Bloodseeker" jest totalną porażką. Nawet mnie nie pytaj, dlaczego tak myślę - dla każdej osoby, która na niego spojrzy, będzie to oczywiste.

Pewnego ślimaka można pochwalić za... żartowałem. Nie ma niczego, za co mógłbyś wyłapać plusa. Grafika stoi na poziomie przedszkolaka, który już nieco oswoił się z kredkami i zyskał umiejętność kreowania kształtów na kartce papieru, niekoniecznie zdając sobie sprawę z tego, co tworzy.
Minus za krzywe linie tworzące oczy.
Minus za pokolorowanie oraz pocieniowanie słońca. O, chyba wyjechałeś za kurewsko grubą linię z żółtym kolorkiem.
Minus za słońce, które jest żółte, ale promienie ma czarne ._.
Plus za nieudaną próbę pocieniowania pracy - mi się tego nie chce robić.

Zacznij, do ciężkiej cholery, korzystać z jakichś poradników dotyczących rysowania, skoro już zamierzasz się rozwijać w tym kierunku.

7[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Lip 06, 2014 6:43 pm

Spaniel

Spaniel
Namekian
Namekian
Yoh oczywiście zachęca nowych użytkowników do pozostania na forum :)

Orzechu, tak jak Yoh pisał poczytaj trochę o sztuce rysowania ponieważ nie są to prace najwyższych lotów :)


@Yoh:
Oczywiście, że tak - stosuję po prostu konstruktywną krytykę.
Zachęcam w ten sposób użytkowników do doskonalenia swoich umiejętności! Olać, że czasami nikt nie potrafi docenić dobrych chęci administratora... :c

8[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sro Lip 16, 2014 5:10 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  6894ox
Przeczytałem jeden tutek ;____; , po czym narysowałem sobie ręcznie tą akali, zrobiłem zdjęcie wrzuciłem na kompa, pokolorowałem i oto jest.

9[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sro Lip 16, 2014 5:59 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Kurde no, nie widzisz że to nie wygląda ???
To jest twoja X praca, a każda wygląda identycznie czyt. 0 proporcji, pomysłu, ogólnie słabo.
Potrenuj troszke a nie wstawiasz pierwszą lepszą pracę i od razu zabierasz się za kolorowanie, może od razu cieniować zacznij kompletnie nie znając podstaw :((
Wiadomo, widze ze juz cos probowales ale prawde mówiąc daruj sobie wstawianie tych 10 nastepnych prac co zrobisz, a przysiądź porysuj godzinke/dwie - będzie dobrze.

10[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sro Lip 16, 2014 10:26 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Moja odpowiedź na to co widzę:
 Yoh facepalm   Are u fucking kiddin 
< przyczepia Orzechowi kartke z napisem: "Blade River nr 2" >

Nie umiesz rysować, nie czytasz wskazówek.
Ba, spływa po tobie jak po kaczce i masz jeszcze czelność taki shit wstawiać na okrągło ?
Albo weźmiesz wskazówki do serca i się poprawisz, albo Qrna spadaj z tym gównem na drzewo.
Nie mam już cierpliwości dla tego czegoś.

11[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Czw Lip 17, 2014 8:31 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  2uhs6e9
Spędziłem nad tą pracą około 3 godziny, wiem, że nie jest idealna ale starałem się.

12[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Czw Lip 17, 2014 10:43 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
"starałem się"
gówno prawda
ten shit można w 0,5h zrobić a nie w 3


Dragneel
Nie ważne co mu się napisze, on będzie robił ciągle tak samo becząc że się starał
Czy to wskazówki czy docinki, do niego jak widzisz nie dochodzi
Jak Blade, zupełnie.
A ja już nie moge na to patrzeć i po prostu mnie zaczyna ponosić.
Po takim czasie i zero postępów
Jak tu się nie wkurzyć ?



Ostatnio zmieniony przez Safari dnia Pią Lip 18, 2014 5:41 pm, w całości zmieniany 2 razy

13[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Lip 18, 2014 11:56 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Safari, chill ?!
Poza tym jak już wstawiasz post to wnieś do niego jakiś sens, a nie żałosną docinke ;(

Kurcze chlopie, mowilem ci... daruj sobie na tydzien/dwa wstawianie prac a trenuj !
Nie koloruj, nie cieniuj... do jasnej cholery trening czyni mistrza...
Co za różnica czy poświecisz na to 3 czy 5 godzin jak wygląda tak samo jak poprzednie prace...
Porysuj troche mangę, to i takie rysunki jak te bedą ci lepiej wychodzić..

14[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Lip 18, 2014 6:01 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ja mam pytanie - ile ty masz lat? Bo kurde widać, że się starasz i masz zapał, ale proporcje u Ciebie leżą i pojęcie o "rysunku" miałem lepsze już pod koniec podstawówki. Masz strasznie dziwny styl, np. czemu nie posiedzisz dłużej przy samych nogach? Buty to tak jakby narysowane za pierwszym razem.

15[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Lip 18, 2014 7:25 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Shine napisał:Ja mam pytanie - ile ty masz lat? Bo kurde widać, że się starasz i masz zapał, ale proporcje u Ciebie leżą i pojęcie o "rysunku" miałem lepsze już pod koniec podstawówki. Masz strasznie dziwny styl, np. czemu nie posiedzisz dłużej przy samych nogach? Buty to tak jakby narysowane za pierwszym razem.
Mam 12 lat ;__; Butów i nóg rysować nie umiem, są dla mnie czarną magią. ;_: (buty szczególnie)

16[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Lip 20, 2014 11:53 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No to kurde pracuj nad tym, wiadomo każdy ma swoje słabe strone, ale to że tego nie potrafisz wcale nie znaczy że tak ma zostać...
Musisz ciężko pracować, a tutaj na prawdę na sam początek polecam ci rysowanie mangi niż postaci z jakichś gier... dużo więcej się przez to nauczysz, znajdziesz swój styl i potem już będzie łatwo !

17[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Lip 20, 2014 3:05 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Orzeszek napisał:
Shine napisał:Ja mam pytanie - ile ty masz lat? Bo kurde widać, że się starasz i masz zapał, ale proporcje u Ciebie leżą i pojęcie o "rysunku" miałem lepsze już pod koniec podstawówki. Masz strasznie dziwny styl, np. czemu nie posiedzisz dłużej przy samych nogach? Buty to tak jakby narysowane za pierwszym razem.
Mam 12 lat ;__; Butów i nóg rysować nie umiem, są dla mnie czarną magią. ;_: (buty szczególnie)
Gościu jak na 12 lat to wymiatasz pod względem technicznym - ja w tym wieku marzyłem o pokolorowanych pracach na komputerq. Ja zaczynałem przygodę z LSW w wieku 12 lat i też tragicznie to wyglądało. : D Poszukaj sobie poradników jak rysować różne elementy ciała, szkicuj dużo(niech szkice zajmują około 80% twoich wszystkich bazgrołów - 20% to wykorzystanie umiejętności nabytych przez szkicowanie na poważniejszych rysach. Nie zgadzam się z Dragneelem w kwestii rysowania postaci z anime - to tylko Cię ograniczy - rysuj wszystko, od martwej natury, po architekture i na postaciach kończąc. Chyba, że chcesz zostać za parę lat pure erise jarającym się chińskimi bajkami i własnymi postaciami zamykając się w domu i wychodząc tylko po bułki do sklepu, czy na konwenty...

18[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sob Sie 02, 2014 7:24 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  Goat_by_theorzeszek-d7s3syx
[Rysunki] by Orzech  83374_02_08_14_12_37_11
Trochę potrenowałem, mam nadzieje że są choć trochę lepsze.

19[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Sie 04, 2014 11:47 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
01:34 i siebie samego pytam-co ja robię tu uuuu? Nie ma komu komentarza dla chłopaka napisać więc ja się podejmę tego i napiszę krótko ale napiszę co nie?!

1.Koza-wyszła jak wyszła, nawet nieźle w miarę pocieniowana i jest nawet ok chociaż mógłbyś poprawić prawe ucho(zmniejszyć je tak aby zachować odpowiednie proporcje w perspektywie z której jest ona przedstawiona) oraz róg z tej samej strony który nie narysowałeś równie prostego co lewego który jest ok. Ogólnie praca nie jest zła, gratulację, bo w tym momencie przebiłeś swoim "skillem" pewnego pana co się BladeRiver zwie i od ponad roku rysuje na poziomie porównywalnym z twoimi poprzednimi rysunkami (masz rywala, co prawda kiepskiego ale zawsze jakiegoś). Ocena 6/10

2.Powiem ci że ta praca podoba mi się, tak na serio mi się podoba choć sam plener rysowałem tylko raz na lekcji plastyki w gimnazjum kilka lat temu. Drzewa pomalowane ładnie jest ok choć nie ma tutaj chyba możliwości zepsucia czegoś, szczególnie rysując drzewa iglaste które są najłatwiejsze do narysowania. Tafla strumyka który przepływa sobie przez środek rysunku również nie budzi żadnych zastrzeżeń i przyjemnie na nią się patrzy. Ocena 7/10

Na koniec pragnę powiedzieć że poprawę widać i to gołym okiem, tutaj poświęciłeś zapewne więcej czasu niż poprzednimi razy i to się opłaciło. Idź dalej tą drogą a być może uda ci się coś osiągnąć.

PS. Blade jeśli to czytasz to wiedz że przy tym gościu jesteś totalnym noobem, i jeśli kiedykolwiek znów będziesz miał zamiar coś narysować bierz przykład z Orzeszka.


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+ 2KP

20[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Wto Sie 05, 2014 1:58 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
O to chodzi, oko się cieszy jak ktoś bierze twoje rady do serca i widać dobre efekty. Koza wygląda jak wygląda, wybuchłem śmiechem jak ją zobaczyłem, ale jestem uzależniony od wstrzykiwania marihuany. A martwa natura wygląda już o niebo lepiej, no majstersztyk imo jak na 12latka, ładne cieniowanie drzew. Rób dalej swoje.

21[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Wrz 29, 2014 6:24 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  Kosmos_by_theorzeszek-d80zew9

Jakiś bar latający w kosmosie. p,p

22[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Wto Lut 17, 2015 10:05 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  Pewnasarna_by_theorzeszek-d8h5xh5
[Rysunki] by Orzech  Megman_by_theorzeszek-d8i8j0d
[Rysunki] by Orzech  Gotgofast_by_theorzeszek-d8idbca
Sarna z pogibanymi kończynami, megaman i sonic, któremu z rękami coś się zepsuło. (sonic i mm wyglądają lepiej w rzeczywistości :v ale sonic i tak jest za jasny)

23[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sro Lut 25, 2015 10:13 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ta babki jest jakaś upośledzona chyba ... te nóżki nie dość, że grubiutkie to jakieś takie strasznie wiotkie, jakby bez kości xD
Nigdy nie byłem fanem gier i bajek z serii MegaMan i ten niestety mi nie przypadł do gustu, a co do Sonica, to pod względem konturów jest wykonany chyba najlepiej z tej całej czwórki Jest za to chyba troszkę za jasny, ale i tak bije resztę na głowę.
Co z Twoją praktyką nad anatomią?

[kp]1[/kp]

24[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Mar 02, 2015 11:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Propo "jakiegoś baru w komosie"...
Kiedy rysujesz, staraj się dbać o to by linie nie były zbyt kanciaste - chyba, że akurat konkretny styl to narzuca. Twoja sarenka wygląda na delikatnie upośledzoną, aczkolwiek nie jest źle. Masz większy zapał ode mnie, a to już sukces na skalę międzynarodową!
Megaman kuleje z rozmieszczeniem cieni, natomiast dziwnie pogrubiona linia nijak pasuje do jego postaci. Dodatkowo, bohater ma zdecydowanie za małą głowę. Zdecydowanie, jedna z najgorszych, ostatnio wrzuconych prac.
Sonic, mimo wszystko prezentuje się najlepiej z tych trzech prac. Najlepiej odzwierciedliłeś proporcje oryginalnej postaci, choć odrobinę spieprzyłeś lewą dłoń. No, i rzeczywiście trochę za jasny. To jednak najmniejszy problem.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle. Rysuj dalej idąc za dobrymi radami oceniających (patrz: Zbir).

25[Rysunki] by Orzech  Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sob Mar 14, 2015 8:50 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  Komiksowo_by_theorzeszek-d8kmpbs
[Rysunki] by Orzech  Mulfonek_by_theorzeszek-d8iy0xy

Wąż kredkami kolegi, rysowane na lekcji, jak narazie mój najlepszy rysunek w stylu komiksowym.
Mulfon robiony około miesiąc temu, nie za bardzo mi się podoba :v

Edit: A propos mojego treningu z anatomią to postaram się jutro coś wrzucić bo jestem leń i nie chce mi się robić zdjęć. :v

Edit2: Tak jak obiecałem wrzucam 

Wakacje 2014 
[Rysunki] by Orzech  Nidalee_by_theorzeszek-d7wb9s9

Koniec 2014 ( w sumie to nogi nie są ludzkie ale cała reszta jak u człowieka)
[Rysunki] by Orzech  Phantom_lancer_by_theorzeszek-d8b6ie0

Teraz, ostatnio zacząłem sobie trenować styl komiksowy i chyba nie jest źle :v (nie chciało mi się go kolorować)
[Rysunki] by Orzech  BPEvEpH

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.