Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 12:50 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
5

27Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 2:27 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Na moje za mało paneli dajesz na stronę, mógłbyś wcisnąć spokojnie po pięć, a nie po trzy. W sumie nie mam więcej do powiedzenia, bo wszystko to co chciałem powiedziałem w pierwszym poście.
W najnowszej też mogłeś dać Yoha zajmującego tylko połowę strony, a w drugą połowę wcisnąć dwa inne panele - myślę tu o czymś takim Link! Choć i takie rozwiązanie jest w sumie odpowiednie i często stosowane - ale jak na moje i tak przedłuża fabułę, której do tej pory nie widzę.
Ah, a co do samej strony to... He-Man! Serio, ta poza posępnego czerepu i wgl.



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

28Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 8:39 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czasami jednak jeden panel wystarcza. Besides, na razie nie widzę, co mogłoby się pojawić na tych dodatkowych. Raczej nie zaskoczenie, że Super Saiyan. Bardziej Viego mówiący "dwa tysiące osiemset trzydzieści sześć". Do czego nawiązuję? DBZ Abridged. Frieza, który liczył, ile razy usłyszał dany tekst.

Ale generalnie tak, w więcej paneli więcej się dzieje. Jednak trzeba też te więcej paneli narysować...

Szukam czegoś, do czego byłbym w stanie na tej stronie się czepić. Może te malutkie pięści Yoha? Szczególnie ta prawa, tak zabawnie to wygląda.
To mogłoby być odrobinę bardziej pracochłonne, ale wiesz, co bym tutaj zmienił? Niech włosy i kamizelka nie będą sztywno grawitacyjnie. Wiesz, mimo wszystko te aury zazwyczaj mają jakiś tam pęd i działają trochę jak wiatr w górę. Dałoby to efekt większej mocy.
Szczerze mówiąc, nie czytałem mangi DBZ (zlinczujcie mnie, wy nie czytaliście JJBA), więc nie wiem, jak tam w czerni i bieli są zrobione aury. Zrobienie jej tak przezroczystej nie jest złym rozwiązaniem, aczkolwiek sztywne kontury odrobinkę nie pasują do tego, czym to jest. Ale well, w taki sposób rysujesz w tym komiksie wszystko i ciężko byłoby to zrobić inaczej.

Mr.Bercikovsky napisał:Ah, a co do samej strony to... He-Man! Serio, ta poza posępnego czerepu i wgl.
...ciekawe, że o tym wspominasz.

Bo nie mogłem się powstrzymać.
Konzai - Page 2 70458399819885099754



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP
Swoją drogą, Maximus chyba zapoczątkował nową modę na forum...

29Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 8:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ta krew cieknąca z nosa Yoha jest po prostu świetna - przez cały czas, niezależnie od sytuacji w jakiej ten zboczeniec się znajduje, ona sobie leci spokojnie i niewzruszenie xD W każdym bądź razie, strona wygląda całkiem nieźle - przynajmniej, jeżeli miałbym porównywać ją do poprzednich. Być może to zasługa tego, że mamy tutaj zaledwie jeden panel. Szczerze powiedziawszy, trochę dziwne tworzysz te nieszczęsne aury. Plus, tak jak już wspomniał V, włosy i ubiór nie powinny być tak bardzo sztywne grawitacyjnie - trochę więcej luzu byłoby wskazane. Powracając do tematu aur...
Konzai - Page 2 Gohan_11
Pomijając wyładowania elektryczne, miło byłoby ujrzeć aurę wykonaną właśnie w taki sposób - nie tylko prezentuje się ona znacznie ciekawiej, ale również daje nam do zrozumienia, że dany skurwiel w mandze ma naprawdę niezłego boosta. Oczywiście, cudów nie wymagam - dopiero zaczynasz i wciąż się uczysz. Mimo to, popracuj właśnie nad czymś podobnym, jeżeli już chcesz chociażby trochę nawiązywać do stylu Toriyamy.

30Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 9:26 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za uwagi, niestety aura jest już tak narysowana na kilku następnych stronach.
Może zmniejszę częstość wychodzenia stron i wezmę się trochę za nie lepiej.

Dzięki za komentarze ;)

31Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 10:25 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Wstrzymywałem się od komentarzy przez jakiś czas, bo chciałem zobaczyć jak rozwinie się komiks w przeciągu kilku pierwszych stron. ... No dobra, nie chciało mi się pisać, macie rację, jestem leniem, przepraszam. A teraz wracając... Na ogół wszystko do czego miałbym zastrzeżenia zostało już zawarte wśród komentarzy innych. Zatem nie wracajmy do nich i skupmy się na ostatniej stronie. W porównaniu do poprzednich wygląda całkiem dobrze. Miałbym zastrzeżenia co do wyglądu aury. Najlepiej jednak wyjaśnił to już Yoh w swoim komentarzu. Sama postać prezentuje się całkiem spoko, jeżeli chodzi o proporcje, ale ta kurtka... Wiem, że to wizja autora, ale jak dla mnie nie pasuje to Yoha tak, jak wersja z kołnierzem xd Przyczepiłbym bym się jeszcze do wykonania efektów. O co mi dokładnie chodzi? Kamień u góry po lewej. On rozumiem znajduje się przed postacią? Bo jeżeli tak, to czemu w takim razie nachodzi na niego kontur aury? Podobna sytuacja jest z tym unoszącym się kamykiem niżej. On jest w końcu z tyłu, czy z przodu? Chyba z tyłu, ale głowy nie dam.

Ogółem myślę, że komiks jest dobry, ale bardziej jako próba niż taki konkretny, poważny projekt. Twórz dalej, jak najbardziej. Próbuj coraz to nowszych wariantów i szlifuj swój styl. W każdym razie, liczę, że kolejne strony są tak dobre jak ta ostatnia albo lepsze :)



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

32Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 08, 2013 2:33 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jest za nim ten kamień. 
Dzięki za komentarz ;)

33Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Pon Gru 09, 2013 9:19 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
6

34Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Pon Gru 09, 2013 9:28 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ta strona wygląda nawet w porządku. Chwilowo nie mam się czego czepić.

Dobrze, że robisz w miarę zrozumiałe onomatopeje, a nie np. WLOF. xd

35Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Sro Gru 11, 2013 1:12 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Siema maxi czemu mnie nie dodałeś :( komiks mi się podoba czekam na kolejne części.
Pozdrawiam Użytkowników.

36Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Sro Gru 11, 2013 9:24 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cześć. Czekałem aż wrócisz na forum ;) Ale tak jak 'Joker' wyżej pisał, zrobię z tego takiego one shot'a i zabiorę się za trening dalszy, może i w postaci nowych komiksów ;p

7

37Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Sro Gru 11, 2013 9:56 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czcionka wciąż... właśnie taka. Jest lepiej w porównaniu ze stroną czwartą (dialogi na stronie 4 i 7... ARGH), ale da się jeszcze lepiej. Z napisami lepiej za bardzo nie szaleć.

Co do kreski mogę się czepić tylko jednej rzeczy. Wielkiej piguły wystającej Yohowi z rękawa. Powszechnie interpretowanej jako biceps. Ja uważam, że to wielka piguła wystająca z rękawa.

Od razu mówię - pojęcia nie mam, czy da się lepiej w tym stylu zaznaczyć mięśnie (zakładam, że się da, bo w 90% się da coś zrobić jeszcze lepiej. Co nie znaczy, że we wszystkich tych trzeba). Mówię tylko, że tak to się prezentuje.

Btw, mam dziwne wrażenie, jakby na tym trzecim slajdzie (z pigułą), Yoh za bardzo nie wyglądał, jakby się poruszał, a już tym bardziej szarżował do ataku.

38Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Czw Gru 12, 2013 12:01 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Maxi oficjalnie wróciłem :D nawet zacząłem pewien projekt odezwij się na gadu to ci pokaże :D

39Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Czw Gru 12, 2013 3:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Strona ogólnie nie prezentuje się najgorzej. Jeden z błędów o których chciałem wspomnieć, wymienił już Versil, dlatego pominę ten szczegół. Druga sprawa, to twarz Viega - narysowałeś mu zbyt kanciastą, prawą stronę podbródka. Ostateczny efekt wyszedł więc trochę dziwny.

40Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Pią Gru 13, 2013 5:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
8

Jest to przedostatnia strona, tak jak pisałem one shot, krótki, no ale chcę się zabrać za trening, tak jak niektórzy doradzali.

41Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 15, 2013 9:11 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
9
Ostatnia strona, tajemnicze spotkanie jest ;p

42Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 15, 2013 9:38 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Damn przeoczyłem jedną stronę jak mnie nie było.

Na 8 na drugim i trzecim panelu twarz Yoha się trochę dziwnie prezentuje. Strasznie dziwnie wygląda też ta pusta szyja, w ogóle nie widać, jakby głowa była odwrócona - wygląda to, jakby to było jej spoczynkowe położenie. Albo był płynny. Albo głowa nie była przymocowana i tam w środku było po prostu jakieś łożysko.
Na trzecim zaś panelu lewe oko jest krzywe i niewyrównane z prawym. A nos jest dziwnie umiejscowiony, twarz wydaje się dziwnie pusta.

O dziewiątej stronie za wiele do powiedzenia nie mam, już to w sumie widzieliśmy.

Oh well. Wracaj szybko z czymś nowym.

43Konzai - Page 2 Empty Re: Konzai Nie Gru 15, 2013 9:40 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za komentarz ;)
Postaram się jak najszybciej.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.