Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Animacje] Animacje od Raixo ;D - Page 2 Empty Re: [Animacje] Animacje od Raixo ;D Czw Gru 12, 2013 8:31 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Obejrzyj więcej tutoriali i zrób coś dłuższego, bo to co wstawiasz nawet nie wiadomo jak ocenić Raixo.

27[Animacje] Animacje od Raixo ;D - Page 2 Empty Re: [Animacje] Animacje od Raixo ;D Czw Gru 12, 2013 8:33 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Maximus, tylko jak mam obejrzeć więcej tutoriali jak wszystkie henrego przynajmniej obejrzałem xd
no ale może coś jeszcze znajdę, tamte sobie powtórzę itd.
ale postaram się niedługo zrobić coś dłuższego :)
PS: Wejdź na Chat jak na nim nie jesteś xd

28[Animacje] Animacje od Raixo ;D - Page 2 Empty Re: [Animacje] Animacje od Raixo ;D Sob Gru 14, 2013 10:38 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Okej, po radach Maximusa, wziąłem się do roboty i wyszło takie cuś, jest to trzecia animacja i co tu więcej gadać ;d

Credits:
Goku Normal - Blues Light
Goku Super Saiyan - Luka
Trunks Super Saiyan - Luka

29[Animacje] Animacje od Raixo ;D - Page 2 Empty Re: [Animacje] Animacje od Raixo ;D Sob Gru 14, 2013 5:34 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Po pierwsze duży minus ode mnie, bo bez dźwięku, po 2 Goku szybko zrezygnował z walki na normalnym poziomie. Podczas transformacji szału nie ma, powinieneś jakieś trzęsienia ziemi dodać, przybliżać trochę kamerkę do postaci, może jakiś efekt wyładowań elektrycznych na niebie, pomyśl o tym.
Jeśli chodzi o walkę, to za bardzo polegasz na tym skalowaniu. Moim zdaniem nie wygląda to zbyt dobrze. czasem warto użyć po prostu odepchnięcia od zadanego ciosu, niż cały czas skalować.

No to tyle, rób dalej, musisz trenować, nie odpuszczaj ;)

30[Animacje] Animacje od Raixo ;D - Page 2 Empty Re: [Animacje] Animacje od Raixo ;D Sob Gru 14, 2013 5:56 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ok dzięki Maximus za rady, ja się nie poddaję ;d
i wiem, że minus, że dźwięku nie ma ale on mi się urywa ;/
a samych animacji na razie nie będę robił... bo teraz na GADS (o ile zrobię) ;d
PS: co do trzęsienia myślałem nad tym ale nie zrobiłem... następnym razem zrobię..., a co do wyładowań elektrycznych na niebie, wszystko ładnie i cudownie, ale nie mam takich efektów 8

31[Animacje] Animacje od Raixo ;D - Page 2 Empty Re: [Animacje] Animacje od Raixo ;D Sro Mar 11, 2015 7:49 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Witajcie! Dawno mnie tu nie było, bo ponad rok. Trochę odpuściłem z animacjami i nie dawno naszła mnie ochota by ponownie coś zanimować. Chyba nie wyszło najgorzej jak po roku przerwy, dźwięków nie ma - ponieważ jak mówiłem urywa mi je. A co do tego skoku Bardocka w tył... Przy tworzeniu animacji takie tornado to nie było, lecz po zrenderowaniu już tak. Wiem również, iż poza Goku leżącego na ziemi po uderzeniu Bardocka jest dziwna, ale lepszej nie było. Proszę o dalsze uwagi  
---Creditsy---
Luka - Sprite'y postaci
Szanowny ktoś - Tło
Redhead henry - dym po (mocniejszym) zderzeniu z ziemią                                                                   


Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.