Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 7]

151[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 7 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Gru 03, 2018 6:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pewnie tylko ja to skomentuję... jakoś...

Jest moc. Jest pogrom. Nawet jeżeli wykończenie tego zajęło Ci tyle czasu to po prostu czuć zajebistość tryskającą z tego rysunku. Żywa kolorystyka, pomysł - nie mam pojęcia do czego mógłbym się generalnie przyczepić xd Fajnie, że cały czas tworzysz nawet jeżeli już nie tak często jak kiedyś ;)

152[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 7 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Gru 03, 2018 8:38 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Yoh napisał:Pewnie tylko ja to skomentuję... jakoś...
Nudzi mi się, więc nie tylko ty... jakoś...

Śmiesznie trochę wygląda ten smok, bo "szczela" kolorowym wiro-laserem. Po opisie z dA rozumiem, że to jakaś postać z LoLa, więc wygooglowałem oryginał do porównania. Twój wydaje się taki bardziej... ukształtowany? Nie wiem, jak to określić. Ma bardziej widoczny, ujednolicony kontur (przynajmniej na tle grafik z google). Ogólnie to propsuję, że jest taki detaliczny. To dobre określenie?... Pełen detali, o!
Generalnie bardzo mi się podoba, zwłaszcza z takim "pomazianym" tłem - ostatnio bardzo mi się podoba taki efekt. Jedynie ta grzywa jest taka nie bardzo w moim guście, bo wygląda jak wata cukrowa. Jak dla mnie, lepsza byłaby nieco bardziej poszarpana :P

153[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 7 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Gru 25, 2018 8:03 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Czas świąteczny, a ja jakby nigdy nic tu zaglądam xD

Jak zwykle forum ledwo dycha, heh

Yoh i Ray, dzięki za zaszczycenie mnie swoimi opiniami

Yoh, wybacz, że moja twórczość jest tak samo żywotna jak to forum

Ray
No model Aureliona fakt faktem wydaje się nieco rozmyty w grze, ale to też zależy od ustawień graficznych w grze XD
Jest opcja włączania konturu postaci

Ja machnęłam tego gada po swojemu starając być wierna oryginałowi (czyli jak zawsze)
Nie wiem czy jest pełen detali, pewnie takie wrażenie daje ci nałożona tekstura

A tło takie miało być
Z początku myślałam by całego zrobić, ale ogólnie zaczęło się od szkica łba
Co do grzywy, no cóż
Chciałam by przypominała mgławice
Wyszło jak wyszło, może następnym razem będzie bardzie jak rozwiewający się dym co dałoby efekt poszarpania
Pomyśle nad tym jak będę robić kolejnego arta z nim


A rzuce teraz arta świątecznego
https://www.deviantart.com/safari-fdb/art/X-Mas-LOL-party-776599890
Całe info co i jak masz tam w opisie :)

Pozdrawiam

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.