Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejny news, a więc kolejna porcja nowości związanych z Anime Revolution Sprites! I nie - temat niusa nie ma nic wspólnego z jego treścią.

Trochę tego było, wiecie? Szczerze powiedziawszy, nie bardzo wiem od czego zacząć. Większość zmian jakie wprowadzaliśmy nie jest zauważalna na pierwszy rzut oka. Może więc na początek rzucimy to co najbardziej oczywiste, powoli przechodząc do tego, czego po prostu nie dostrzegacie? Do dzieła!

Zarówno na forum, jak i na portalu postanowiliśmy „zainstalować” odtwarzacz muzyki. Na chwilę obecną jest włączone autoodtwarzanie – chcemy poznać wasze zdanie na temat tego pomysłu. Zapewne nasunie się pierwsze pytanie. Czemu tak mało utworów? Mamy świadomość tego, że każdy z was preferuje coś innego. Nie zamierzam więc działać na ślepo. W komentarzu pod newsem możecie wypisać odnośniki do piosenek umieszczonych na YouTube, które chcielibyście usłyszeć po wejściu na Anime Revolution Sprites.
Kwestia hostingu dla plików, głównie paczek została rozwiązana o czym zapewne już zdążyliście się dowiedzieć w odpowiednim temacie. Na chwilę obecną, dzięki pomocy jednego z użytkowników posiadamy nieco większą ilość linków z których możecie pobrać dostępne paczuszki. Co więcej, mam nadzieję, że „GoogleDrive” będzie nam służył przez dość długi okres czasu.
W związku z niedawną premierą „Dragon Ball Z Movie: Battle of Gods” dodaliśmy również nową rangę – niechaj obrazek pozostanie dla was tajemnicą do czasu, aż pierwszy użytkownik przekroczy poziom 2000 postów. Zapewne domyślacie się o czym mowa, prawda?
Kolejną niewielką zmianą jest możliwość toczenia pojedynków o… Kreatywne Punkty. Być może to zachęci niektórych z was do pojedynkowania się pomiędzy sobą, ale tak naprawdę nic nie jest pewne. Na chwilę obecną dopisałem do wszystkich regulaminów w dziale arena odpowiednie, dodatkowe punkty z którymi warto byłoby się zapoznać.

Cóż, dzisiaj to byłoby na tyle.
Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje dotyczące Anime Revolution Sprites, piszcie śmiało w odpowiednim dziale na forum.



@edit, 20/04/2013.
Odtwarzacz muzyki pozostawię, jednak od teraz jest on dostępny jedynie na portalu. Z forum zostanie usunięty głównie ze względu na występowanie błędów u niektórych użytkowników.
Standardowa głośność wynosi 20%. Odtwarzanie muzyki następuje samoistnie. Utwory słuchane są w losowej kolejności. Ich ilość na chwilę obecną wynosi 116.



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sob Kwi 20, 2013 2:45 am, w całości zmieniany 1 raz

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
19/04/2013,
ilość utworów została dość znacząco zwiększona.

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jeśli chodzi o rangę, pomysł fajny. Przy okazji przypomniało mi się, że miałem sprawdzić jak wygląda postać umieszczona na randze (bez konkretów dla tych, którzy naprawdę się nie domyślają albo naprawdę nie sprawdzili i chcą niespodziankę. Jest ktoś taki?). Sprawdziłem, no i... serio? Lekko się zawiodłem.

Co do odtwarzacza muzyki - pomysł również b. dobry, jednak ja bym wyłączył auto-odtwarzanie. Nie każdy koniecznie musi chcieć z tego korzystać, a gdy słucha sobie innej muzyki i wbija na forum, to drażniące może się okazać wyłączanie tego za każdym razem.

Jeśli chodzi o propozycje kawałków to na razie nie za bardzo mam jakieś pomysły, ale na tą chwilą typowałbym:

1. Saint Seiya - Pegasus Fantasy
2. Saint Seiya - Soldier Dream
3. Dragon Ball Z - Boku-tachi Wa Tenshi Datta (We Were Angels)
4. Dragon Ball GT - Dan Dan Kokoro Hikareteku (Opening)

Tak, dwa pierwsze to oficjalne OSTy z japońskiej wersji Saint Seiya, których we francuskiej, pamiętanej z RTL7, nie było. A wielka szkoda...
Dwóch kolejnych chyba przedstawiać nie muszę? Dla przeciwników GT - fakt, niektóre wątki tej serii nie są zbyt udane, ale to też część wspomnień, a i sam kawałek jest niezły.

@edit
Ach, "dan dan" już jest, umknęło mi.

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Jakoś już przestałem oglądać anime, bądź co bądź to jedynie chyba Dragon Balla bym zniósł to i tak tylko właśnie te soundtracki z DB są u mnie do zniesienia. Pomysł na +.

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Dla mnie nie potrzebne są dodatki w postaci odtwarzaczy muzycznych, skoro na forum o tematyce LSW, właśnie to LSW zjeżdża na drugi tor.

Da się to jakoś zablokować ? Nie lubię łączonych piosenek. . .

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zarówno na forum, jak i na portalu postanowiliśmy „zainstalować” odtwarzacz muzyki.
Wszystko fajnie, można niby poznać kilka nowych, ciekawych piosenek... jednak zdaje mi się, że pomysł ma więcej minusów, choć może nie minusów a po prostu jest zbędny.
Po pierwsze jak chcę sobie posłuchać czegoś to włączam winampa albo YT.
Po drugie, tak jak wspomniał Royalz forum jest o LSW.
Po trzecie ja i Aki mamy problem z javą(ja w dodatku z Adobe Flash'em), a nasze komputery(o ile można te śmiecie tak nazwać) nie wyrabiają. Przez to laguje mi całe forum. A odtwarzacza nie mogę wyłączyć, albo schować.
Po czwarte jak sam wspomniałeś każdy ma inny gust, więc za jakiś czas zrobi się w odtwarzaczu niezły burdel. Jedni będą chcieli umieścić w nim swoje utwory, które niekoniecznie przypasują innym.
Taka moja opinia.

Co do reszty newsów nie czuje potrzeby wypowiadania się, rangę zobaczę jak przekroczę 2000 postów. Co do walk, to zobaczymy... ja tam czekam na turniej od Sameya. Tak, czekam na to od kiedy dostał rangę.

Max

Max
Human Interface
Human Interface

Po pierwsze jak chcę sobie posłuchać czegoś to włączam winampa albo YT.
Po drugie, tak jak wspomniał Royalz forum jest o LSW.
Zgadzam się.
Co chcę dodać? Troszkę.
Dzisiaj rano bardzo zaspany wbijam sobie na forum, a tu nagle... JEB! Zaczyna grać muzyka. Bardzo ciekawy sposób na rozbudzenie z samego rana ale kurde... To wkurza jak za każdym wejściem na forum zaczyna napierdzielać muzyką z głośników. Jeżeli ma to zostać, to wyłączcie autoodtwarzanie. Coś jeszcze? Owszem. Od momentu pojawienia się odtwarzacza nie mogę otworzyć żadnego działu/tematu w nowej karcie, poprzez wciśnięcie rolki myszki. Akioszek ma ten sam problem. Być może dzieje się tak tylko na Google Chrome, gdyż oboje z tej przeglądarki korzystamy.
Nie można by umieścić tego odtwarzacza w jakiś inny sposób? Na przykład, dodać ikonkę, która będzie otwierała go w nowej karcie? Kto będzie chciał posłuchać to sobie kliknie. :)

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
gdyż oboje z tej przeglądarki korzystamy.
*obaj, chyba że jeden z was jest kobietą.

Na Firefoxie nie mam tego problemu, co wy.

Może dlatego, że w ogóle mi nie działa ten odtwarzacz, ale co ja tam wiem. Dlatego też nie biorę udziału w tej rozmowie. Chociaż sugerowałem wczoraj Yohowi, żeby wyłączył autoodtwarzanie. Chwilę później Yoh pyta na c-boxie i ktoś (nieważne, kto) mówi, że powinno ono zostać.

Nawet nie liczę na jakąkolwiek szansę na jednogłośną decyzję ((w miarę) aktywnych) userów.

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Royalz napisał:...skoro na forum o tematyce LSW, właśnie to LSW zjeżdża na drugi tor.

Mr.Bercikovsky napisał:Po drugie, tak jak wspomniał Royalz forum jest o LSW.

Jakie LSW? Przecież to forum PBFowe.

Co do odtwarzacza mi nie sprawia problemu... mogę go w każdej chwili zastopować jak już mi się znudzą tamte utwory albo jak tego potrzebuję. Jednak większości to przeszkadza, więc może zróbcie to tak żeby to nie było przymusowe przy każdym wejściu na forum a jakąś poboczną opcją.

A nie chatboxowe?

No ok PBFowo-chatboxowe... niech będzie kompromis...

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Samey napisał:No ok PBFowo-chatboxowe... niech będzie kompromis...
To zróbmy z tego jeszcze koncert życzeń albo radio "Z". Taka mieszkanka, że może stworzymy atomówki? Nie serio... Problem jest taki, że jak ktoś coś wrzuci na forum to komentarzy za dużo nie dostanie. Rozumiem cie Samey, jednak z tego co wiem, to sam mało co komentujesz, a jeśli już to jednym zdaniem. Ale skoro to forum pbf'owe to także tam mało cię widać. Jednak nie o tym miałem pisać. Wracając do tematu odtwarzacza.
Ja bym tylko chciał, aby była możliwość ukrycia/wyłączenia go. Albo jeszcze lepiej, gdyby był domyślnie wyłączony i była możliwość włączenia go. Niestety przez niego forum ładuje mi się trochę długo. Nie chodzi tylko o ładowanie, bo scrolluję także z niezłymi przycinkami. To taka moja mała prośba, bo odtwarzacz sam w sobie aż tak mi nie przeszkadza...

"jak ktoś coś wrzuci na forum to komentarzy za dużo nie dostanie", chyba że jest Yohem, Zbirem, Royalzem czy Orzeszkiem.

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Mr.Bercikovsky napisał:Ale skoro to forum pbf'owe to także tam mało cię widać.

To był sarkazm.

Mr.Bercikovsky napisał:Ja bym tylko chciał, aby była możliwość ukrycia/wyłączenia go. Albo jeszcze lepiej, gdyby był domyślnie wyłączony i była możliwość włączenia go.

Potwierdzam. Odtwarzacz nie jest jakimś tam wielkim utrudnieniem w użytkowaniu forum, lecz niepotrzebnie został ustawiony na auto-odtwarzanie.

Najprawdopodobniej Viego napisał:"jak ktoś coś wrzuci na forum to komentarzy za dużo nie dostanie", chyba że jest Yohem, Zbirem, Royalzem czy Orzeszkiem.


Any problem ? ;>

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Royalz napisał:To był sarkazm.
Zdaję sobie z tego sprawę. Nie musisz się martwić. Chciałem tylko zauważyć, że przeszkadza mu to, że forum obecnie w głównej części pbf, a sam się nigdzie nie udziela zbyt często. ;3

No dobra, być może odtwarzacza słuchać nie będę, ale mogę wam podrzucić kilka nutek z mojej playlisty. Daję tylko te z anime, bo wiem, że większość rapu nie słucha... Miłego dodawania do playera Yoszu :>
Spoiler:

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A wystarczy połozyć się trochę wcześniej niż się początkowo planowało…
Na chwilę obecną pójdziemy na pewnego rodzaju kompromis.

Odtwarzacz muzyki pozostawię, jednak od teraz jest on dostępny jedynie na portalu. Z forum zostanie usunięty głównie ze względu na występowanie błędów u niektórych użytkowników.
Standardowa głośność wynosi 20%. Odtwarzanie muzyki następuje samoistnie. Utwory słuchane są w losowej kolejności. Ich ilość na chwilę obecną wynosi 116.

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wow Bercik, nie lepiej było od razu dać linka do playlisty na YouTube?

Ode mnie:
Spoiler:

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Proszę Was, wyłączcie autoodtwarzanie. Za każdym razem gdy wejdę na ARS uszy mi krwawią. . .

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli podobnych skarg będzie więcej, wyłączę autoodtwarzanie. Liczę się ze zdaniem jednego użytkownika, ale nie mogę przez to zmienić opcji, która być może pasuje innym.
Utwór od Sameya dodam w najbliższym czasie. Na razie kładę się spać, bo jutro zapieprzam dobę w pracy.

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Popieram Royalza, więc jest już dwóch.

Zasugerowałem to Yohowi na samym początku, to też się liczy?

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
https://www.youtube.com/watch?v=hXA0mWkw5YQ

Polecam umieścić wszystkie openingi bleacha :).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.