Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Fantasy Empty Dragon Fantasy Czw Kwi 18, 2013 8:16 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No więc postanowiłem od nowa zrobić komiks, ale tym razem z lepiej wyglądającymi postaciami i nową nazwą. Jeśli chodzi o ich proporcje to sam je dobrałem robiąc eksperymenty na SAI. Mam nadzieję, że się bardziej niż poprzedni spodoba :)

http://dragonfantasy.jimdo.com/

Zapraszam do oceniania tu jak i na stronie komiksu 4

2Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Czw Kwi 18, 2013 8:25 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Całkiem spoko inicjatywa, obyś się nie wypalił za szybko. Na drugiej stronie komiksu, postać ma średnie kształty. Głównie głowa wydaję się być nie proporcjonalna do reszty ciała. Reszta scenek wygląda ciekawie i nie dostrzegam w nich większych błędów. Komiksy potrafią wciągnąć, jednak fabuła musi stać na jakimś poziomie. Mam nadzieje że twoja taka będzie.

3Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Czw Kwi 18, 2013 10:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przeciwieństwie do poprzedniej wersji komiksu, tutaj znacznie większą uwagę przykładasz do modelu postaci. Z jednej strony, to bardzo dobrze – widać, że chcesz coś osiągnąć, starasz się. Z drugiej jednak, na chwilę obecną, owe modele wyglądają po prostu słabo. Odpowiednie proporcje nie zostały zachowane, brakuje istotnych szczegółów takich jak przykładowo masa mięśniowa. Poza tym, twarz prezentuje się naprawdę dziwnie. To świetnie, że na wykonanie teł poświęcasz trochę więcej czasu – dzięki temu wyglądają po prostu dobrze. Najważniejsza jest jednak fabuła. Mam nadzieję, że w tym przypadku nie będzie chodziło jedynie o prostą nawalankę, a coś więcej 4
KP: 2
/Feli

4Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Sob Kwi 20, 2013 7:09 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za komentarze, stronę pierwszą będę jeszcze poprawiał, tzn. postać Yoha, bo nie wygląda tak jak chciałem, muszę mu wysunąć lewe ramię do przodu, a prawe do tyłu i ogólnie poprawić.

5Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Nie Kwi 21, 2013 12:35 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie jest źle. Ważne, ze postacie nie są już patyczakami, a kreska trochę ci się poprawiła. Fabuła jest bardzo podobna do poprzedniej, jednak mam nadzieje, ze nie zakończy się tak szybko... Nie podobają mi się te białe pixele przy kolorowaniu włosów Yoha. Ogólnie jest jeszcze kilka takich miejsc, przez co praca wygląda na zrobioną niestarannie. No cóż, to ja będę czekał na kolejne strony. Bo nie pozostaje mi nic innego.

/+1 KP

6Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Nie Kwi 21, 2013 7:08 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poprawiłem Yoha.
Postanowiłem podkreślić mięśnie ciała od pasa w górę chociaż, no i lepiej wygląda. Jeśli chodzi o proporcje postaci to taka właśnie ma być, wiem, że głowa jest ciut przyduża jak na ciało, ale chciałem mieć jakiś taki 'swój styl' i takie proporcje dobrałem :)
Oto wprowadzona różnica:
Dragon Fantasy Imegew
Dragon Fantasy 6516319
Mam nadzieję, że teraz jest lepiej :)

Zapraszam do oceniania tu jak i na stronie http://dragonfantasy.jimdo.com/



Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Czw Maj 16, 2013 7:35 pm, w całości zmieniany 2 razy

7Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Sro Maj 01, 2013 3:45 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poprawiona pierwsza strona, zapraszam do oceniania :)
Postaram się taki poziom trzymać na każdych stronach, może nie jest to coś zajebistego ale myślę, że wystarczające :)

http://dragonfantasy.jimdo.com/

8Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Sro Maj 01, 2013 4:21 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Z tego co widzę to jest poprawa, lecz ta głowa mogła by być trochę dłuższa w górę, a lewa nogawka powinna być proporcjonalna do prawej (tak sądzę). Jeżeli chodzi o rysowanie to mogę tylko polecić pewnego użytkownika od którego się kiedyś uczyłem: https://www.youtube.com/user/markcrilley?feature=
życzę powodzenia...
...Pozdrawiam, Qulob!

9Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Nie Maj 12, 2013 3:48 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
W końcu druga strona skończona, trwało to tak długo, bo mam matury. Następne strony postaram się szybciej robić :)

Zapraszam do oglądania i oceniania:
http://dragonfantasy.jimdo.com/

10Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Czw Maj 16, 2013 7:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nowa strona dodana, zapraszam do oglądania i oceniania :)

http://dragonfantasy.jimdo.com/

11Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Czw Maj 16, 2013 8:47 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ciekawie, mam dziwne wrażenie, że już to widziałem (nie, czemu), ciężko oceniać styl, skoro celowo robisz taki specyficzny dla siebie. Bo jeśli by nie dbać o to, że anatomicznie to wydaje się dość nietypowe (pomińmy fakt, że zrobiłeś z Insyendara coś, czego chcę uniknąć na tyle, że nieudolnie przerabiam base w LSW2), to niekoniecznie jest do czego się za bardzo czepić.

Może staraj się za często nie dzielić słów między liniami. I jeśli cię to obchodzi, tylko ci chciałem powiedzieć, że występuje pewna powszechna nienawiść skierowana przeciwko Comic Sans MS. Mnie tam to wali, ale tylko cię uprzedzam, że możesz na to natrafić.

KP: 1
/Feli

12Dragon Fantasy Empty Re: Dragon Fantasy Pią Maj 17, 2013 3:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W kwestii anatomii postaci – poprawa jest widoczna, jednakże dalej zawiera ona dużo błędów. Widzę, że nie masz większego problemu z rysowaniem dłoni. To dobrze, bo z doświadczenia wiem, że jest to jeden z najcięższych do narysowania elementów. Z czasem postaraj się również o nieco inne modele twarzy poszczególnych bohaterów/bohaterek. Na chwilę obecną, odnoszę wrażenie jakoby oczy były zbyt wielkie w stosunku do całej głowy. Przywiązanie do stylu Toriyamy-sensei? Okej, ale nie przesadzajmy z proporcjami poszczególnych elementów pracy. Yoh ma zbyt długie ręce, Viego natomiast jest za bardzo masywny – dodatkowo, ma zbyt szerokie ramiona.
Ogólnie, błędy są – ale dopiero zaczynasz i już łapiesz się poważniejszych projektów.
Oby tak dalej!

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.