Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Propozycja] Konkursy Empty [Propozycja] Konkursy Pią Sty 18, 2013 9:02 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Witam,
czy można przy każdym konkursie podawać datę oddania prac i termin, do którego możemy głosować?

np:

Kod:
#17 Pixel Art Awards!

Temat prac: Renifer
Termin zgłaszania prac: 27 Grudzień, Sobota, 2012
Data wyświetlenia zgłoszonych prac: 29-ty Grudnia, Poniedziałek, 2012 (2 dni)
Termin, do którego możemy głosować: 4-ty Stycznia, Piątek, br. (tydzień)
Do kogo zgłaszać pracę: Feli
Uwagi: Ohh.. It's holy time!
Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #17 PADS (zły tytuł = praca odrzucona).

2[Propozycja] Konkursy Empty Re: [Propozycja] Konkursy Pią Sty 18, 2013 9:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
To jest dobry pomysł ,popieram. Ten pads tak nawiasem mówiąc przydałoby się już zakończyć.

3[Propozycja] Konkursy Empty Re: [Propozycja] Konkursy Pią Sty 18, 2013 10:00 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Teoretycznie, mamy 13 punkt regulaminu. Praktycznie, nie zawsze wychodzi utrzymanie jego postanowienia, czasami bywają sytuacje specyficzne.
W teorii nie powinno być różnic między teorią i praktyką, a w praktyce one są.

Myślę, że sprawniejsze zamykanie konkursów dałoby się po prostu zasugerować w jakiejś zwyczajnej rozmowie. Jednakże właściwie, właśnie to teraz robicie.

Jako że od jakiegoś czasu raczej nie robię konkursów (czyt. spośród wszystkich zrobiłem tylko dwa, nie licząc OŚK), niech raczej na tę sugestię odpowiedzą Yoh, Feli i ewentualnie Samey. A o który konkurs się tak rozchodzi konkretnie?
...aha, PADS. A kto go prowa... aha, ok. A jaki był tu term... aha, no cóż.

Bo wiecie, jakkolwiek bezczelnie i podle by to nie brzmiało, mamy tu zasadę od terminu na głosowanie, ale nie ma żadnej co do zamknięcia konkursu. To troszkę smutne, że do wszystkiego musiałyby być zasady.

Potrzeba nam więcej alignmentu Chaotic Neutral.

4[Propozycja] Konkursy Empty Re: [Propozycja] Konkursy Sob Sty 19, 2013 11:40 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Teoretycznie, mamy 13 punkt regulaminu. Praktycznie, nie zawsze wychodzi utrzymanie jego postanowienia, czasami bywają sytuacje specyficzne.
Dodałem ten punkt niedawno gdy zaczynałem pisać Newsa, którego nie dokończyłem, punkt został.

Konkurs zakończę w najbliższym czasie- piszę tego posta w plenerze.

Hence specyficzne sytuacje.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.