Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1You don't fuck with the god - Prototype 2 Empty You don't fuck with the god - Prototype 2 Wto Wrz 25, 2012 10:02 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Czy James Heller unicestwi Mercera? Tego wam nie powiem, sami musicie zasięgnąć gry co wam polecam i udowadniam filmikiem o potędze tej gry! Klipy z głównych walk, cutscenek czy beztroskiego free roamingu. Miałem już tyle materiału że miejsca na dyskach brakowało więc trzeba było skończyć nieco szybciej poza planem. Ale efekt końcowy oceńcie sami =].

https://www.youtube.com/watch?v=vNqp6CvsKnY

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Już wiem dlaczego wybrałeś Hellera na 31 edycję OADS :q
W pierwszą część grałem, bardzo mi się podobała, w drugą muszę zagrać.
CD. AMV:
Bardzo fajnie zgrane sceny z muzyką. Dubstep idealnie pasuje do tej gry.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Wto Wrz 25, 2012 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dlaczego jest to w innej twórczości, a nie w Twoim AMV 9?

W każdym razie - filmik prezentuje się bardzo fajnie, zachęca do sprawdzenia gierki. Przedstawiasz ciekawe ujęcia, akcje i scenki z gry, co wg mnie jest bardzo ważne w takich filmikach. Mam tylko jedno zastrzeżenie. Wszystko jest dynamiczna - generalnie to dobrze, zwłaszcza dla takiego typu amv, lecz tutaj chwilami przesadziłeś. Wszystko dzieję się nieco za szybko i trudno dostrzec ocb.
Niemniej - podoba mi się i widać, że masz już pewne umiejętności i umiesz zastosować ciekawe efekty.
Oby tak dalej, powodzenia!

AMV(Anime Music Video) - dlatego :P. Przy okazji, dzięki za komentarz.
/Feli

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Cóż, przyznaje, że filmik zrobił na mnie ogromne wrażenie! Udało ci się przedstawić dynamikę gry w krótkim filmiku nie zatracając przy tym ogólnego sensu co dość często zdarza się w podobnych produkcjach. Dla mnie gra Prototype (przynajmniej część pierwsza, z "2" nie miałem styczności) jest dość denna, lecz, co zapewne przyzna każdy, nie można odmówić jej dynamiki! W twoim dziele udało ci się to oddać oraz (co jest niezwykłe) przy użyciu odpowiednich efektów ją przyspieszyć! To jest to co chciało by się obejrzeć!
Jak zwykle same pozytyw! Gratulacje i oby tak dalej!
Pozdrowienia!

/1 KP
/@Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» [PC] Prototype

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.