Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
DeVile, nick powstały od Devil, Diabeł. Lecz po rozbiciu, wygląda mój nick tak:
De, jako zwykły przedrostek, wytrzaśnięty Bóg wie skąd oraz Vile, oznaczające [i]podły. Nie bez powodu przybrałem tą nazwę.
Przybyłem na Anrevo, po to aby naprawić swoje błędy i winy, nabrudziłem sobie w przeszłości na koncie Magnum X7, lecz teraz chcę stworzyć Negatyw tamtego konta, moim głównym celem będzie uzyskanie 1350 Punktów Kreatywności, aby odpokutować dawne winy. Szczerze liczyłem, że zostanę zbanowany, za multi konto, jednakże głos użytkowników, sprawił, że na aktualne konto wpadło 9 Ostrzeżeń z poprzedniego. Zmieniłem się, jestem znacznie bardziej spokojny, dorosłem, ale nie tylko na papierze, nie chodzi mi tutaj o zwykłe mądre gadanie, ja taki na codzień jestem. Moje podejście do innych również uległo zmianie, dopiero gdy człowiekowi tak mało pozostanie, zrozumie jak wiele miał, a to zmarnował. Tak właśnie jest w moim przypadku, ci którzy twierdzą, że gadam drętwo, zrzędzę i zgredzę, niech tak myślą, ich myśli nie zmienię, każdy myśli co chce. Mam jedną prośbę do użytkowników oraz administratorów, Przeszłość za drzwiami zostaw, a teraźniejszość oknem wpuść. Nie chcę, aby ludzie kojarzyli DeVile z Magnum X7. Zaczynam wszystko od nowa, z tak jakby czystą kartą, proszę o nie rozdrapywanie dawnych ran, jaki byłem wiem sam, jaki jestem taki będę. Moje zainteresowania zaostrzyły się, jako że piszę aktualnie swoją dawną powieść, zajmuję się poezją, rysunkiem w mniejszym stopniu, grafika, jak była tak jest.. Nie ujrzycie więcej moich prac względem OSW, ponieważ kompletnie nie potrafię tego robić, tym którzy są w tym dobrzy gratuluję. No i cóż tu więcej, nowe konto, czysta karta, DeVile, Negatyw Magnum.

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mam nadzieję że Ci się uda. Dobrze że to napisałeś, będzie Tobie i nam łatwiej "przebywać" na 4um. 1350kp to nie mało, ale do zrobienia ;). Powodzenia.

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie bardzo ogarniam, ale życzę powodzenia. Chociażby ze względu na to, żeby w kocu ktoś nabił więcej KP niż Yoh o.O.
Btw, lubisz pisać? To może dołączysz do graczy PBFa? To tak na marginesie.
Pzdr.

@edit
Niżej: Ale nasz jest wyjątkowo w luźnym i swobodnym stylu, więc mógłbyś spróbować. Bat łotewa.



Ostatnio zmieniony przez Woogy dnia Wto Kwi 10, 2012 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
Nie bardzo lubię PBF'y, a nie do nich mam talent. A już na pewno nie mam do nich cierpliwości.

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Jo.
Ty mnie przywitałeś jako jeden z nielicznych, więc niemiło byłoby, gdybym ja cię nie przywitał, więc... witaj.
Powodzenia w zbieraniu 1350KP, przyda się ^^.

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie wiem czemu ci zależy aż tak żeby tu być... są na pewno inne fora na których by z chęcią czytali twoje wiersze, ale tutaj na forum o teamtyce głównie LSW aktywność jest mizerna(nie oszukujmy się), choć czasem miewa przebłyski. W każdym razie rób jak chcesz... skoro ci AŻ TAK zależy...choć nie wiem czemu.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo. Pamiętaj dlaczego Cię nie zbanowałem - głos użytkowników nie grał tu zbyt dużej roli. Mimo, że powinienem postąpić inaczej, wcisnąłem Ci na to konto 9 ostrzeżeń, które powoli musisz odpokutować.

Poza tym, nie ma się czego bać. 1350KP to wbrew pozorom niewielka liczba. Gdybym dwa razy nie kupował smoczych kul, byłbym już pewnie około, albo ponad dwoma tysiącami xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.