Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 2:47 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Chodzi mi o loga pod avatarami.

Forum:
http://dbmirroreds.forumpl.net/

np:
Forum gry ukradło Wasze loga. 18920813335010654419


#EDIT

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, ponieważ jestem tutaj krótko, a ten dział mi najbardziej odpowiadał.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Kwi 05, 2012 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 2:54 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Rzeczywiście. Nie jestem przekonany do tego, czy to na pewno dobry dział, ale dzięki za info. Czekamy na administracje.
Viego, do dzieła!

3Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 3:04 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Żałosne... nie potrafią zrobić własnych rang i kradną z innego forum... mam nadzieję że szybko zniknie ta ich strona... z resztą nad czym tutaj rozmyślać... zadzierając z ARS ta strona długo nie pociągnie ;].

4Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 3:17 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dział od tego jest na samym dole, jest to "Czarna lista lamerów".

Ale chyba nie myślisz, że w takiej sytuacji dostaniesz warna za zły dział. Wręcz przeciwnie, będę wdzięczny, jeśli namierzycie ewentualne konto tamtejszego admina tutaj.

Napisałem im tam po mojemu, a ten temat przenoszę do CLL.

5Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 3:58 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Admin forum tamtej gry napisał do mnie z propozycją współpracy nad serwerem. Podał mi forum i od razu zobaczyłem znajome rangi, więc napisałem. Mogę podać jego numer gadu-gadu, jeżeli chcecie.

6Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 4:12 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie ma potrzeby.

7Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 8:37 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Więc temat można zamknąć.

8Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Czw Kwi 05, 2012 10:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niekoniecznie, bynajmniej ze względu na fakt, że sprawa nie została jeszcze zakończona.

9Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Nie Kwi 08, 2012 1:20 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
On też zajmuje się grafiką i mi musiał kity wcisnąć jednak moje pasy do adma się zgubiły i niemam jak tych grafik usunąć ;/

Xd

Co za dzieciak

Well, derp.

10Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 9:32 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
http://www.anrevosprites.net/t3621-by-mroczny

'by Astavinho', 2 praca ;)

11Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 10:44 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
[otwiera link]
[patrzy na temat]
[patrzy na posta]
NA SZPRYCHY ARCEUSA CÓŻ TO ZA DEBIL.

Co z nim zrobimy? Jestem otwarty nawet na najbardziej szatańskie propozycje.

12Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 11:16 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Powiesić za jaja i na stos ?! :evil2:

13Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 11:49 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Hm. Patrząc na jego bystrość to takie pytanie zadane mi, jest chyba retoryczne?
Forum gry ukradło Wasze loga. Banmaster

14Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 4:33 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
DAj mu jakaś rangę, informującą o jego poziomie inteligencji.

15Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 5:33 pm

toolek

avatar
Earthling
Earthling
Witam z tej strony administrator dbmirroreds nie kłamie pasy naprawde mi się zgubiły jak i również dostałem kit od asthavinio że ma pozwolenie chciałbym was przeprosić jeszcze raz naprawde.Robie nowe forum tamto zostanie usunięte.Dziękuje i jeszcze raz przepraszam Administratorów mam nadzieje że mi wybaczycie :)

16Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 5:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Spoko. My się rozliczyć chcemy z Mrocznym, czy jak ty go nazywasz, Asthavinio.

17Forum gry ukradło Wasze loga. Empty Re: Forum gry ukradło Wasze loga. Wto Kwi 10, 2012 6:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zbanowałem idiotę.
Wkurzał mnie. Nie dość, że z pracy wracam często 'podkur****y' to dodatkowo ten debil jak gdyby nigdy nic okazuje się userem tego forum, bezczelnie kradnąc obrazki rang i przywłaszczając sobie ich stworzenie - dodatkowo ignorując wszelkie próby 'pokojowego rozwiązania'.

No...
Po prostu zbanowałem idiotę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.