Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Sro Sie 01, 2012 8:55 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Mam zamiar wznowic prace nad gra ale dopiero od 4 wrzesnia jak wroce z Anglii. Wiec Panie Szczepanie jezeli chcesz mozemy wziasc sie za to razem. Feli pisal ze tez moze pomoc wiec 3 osoby do tej gry to nie jedna. Mozemy sie zgadac jakos na gg, zrobic konferencje i to obgadac jakbys chcial. Ostatnio nie mialem czasu bo pracowalem przy serverze ktory K###A nie wypalil przez kumpli. Ale skoro sie na tym znasz mozemy razem to zrobic jak pisalem wyzej.

Pozdrawiam z wysp.

52Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 10:08 am

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Nie wiem poco robić grę na silniku mugen'a czy little fighter'a,szczerze
kto teraz będzie grał?Już od dawna (Odkąd pojawił się PSX chyba) Ludzie zaczeli
odchodzić od bijatyk 2D,A co dopiero na jakimś silniku typu mugen?Ktoś pobierze
pogra z może godzinkę albo i mniej bo dużo jest tych mugenow i zabiera się za inne gry w które będzie grał,jeszcze grę na silniku jakiegoś MMORPG jak tibia to rozumiem bo podobno potrafi wciągnąć,ale mugen?Trochę żałosne....Jedyne co dostaniesz to satysfakcje.

53Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 1:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pawsonek33m, nie zgodzę się z Tobą w tej kwestii. Rzeczywiście, w dobie tylu dostępnych gier z naprawdę dobrą grafiką, ludzie odchodzą od bijatyk 2D - nie oznacza to jednak, że w nie, nie grają. Na przykład ja, nie przepadam za tymi wszystkimi, bardzo szczegółowymi graficznie grami, gdzie czujesz się jakbyś sam wszedł do gry komputerowej. Wolę pograć w Mugena czy Little Fightera, które rzeczywiście, pomimo, że na chwilę, to zapewniają rozrywkę. Teraz tego typu gry są doskonałe do zabicia czasu.

Sam fakt, że dana dziedzina grafiki pixel art, ma jakieś gry (Dragon Ball Budokai X, Dragon Ball Legendary Super Warriors), sprawia, że jest ona zdecydowanie ciekawsza niż na pierwszy rzut oka. Owszem, jedyne co dostaniemy po stworzeniu takiej gry to satysfakcja. Satysfakcja, że inni grają w to co stworzyliśmy, kogoś jednak bawi tego typu rozrywka. Raczej nie zależy mi na tym, by zarabiać w ten sposób co można robić na Tibii - i to właśnie takie serwery są żałosne. Niewiele pracy.

54Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 2:19 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Zawsze można sprity w Blenderze na 3d przerobić a ja przy użyciu Unity 3d moge zaprogramować grę mam troche wprawy w tym ale ze spritami 2d to może być bijatyka albo platformówka

55Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 2:24 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Ja chcailem zrobic tego moda(LF2) zeby miec rowniez zabawe z grania wlasna postacia a nie ciagle widziec ja na gifach czy komiksach. Fakt, ludzie gry szybko sie nudza jak sie gra samemu ale jak grasz z kims to gra potrafi byc fajna. Dlatego bedzie na tym modzie mozna grac w tryb VS CO-Op a takze turnamenty. Moze nawet jakby duzo osob sie w to wciagnelo bedzie mozna robic turnamenty na forum (jezeli sie na to zgodza admini) za kp.

Sory za bledy ale ten ma angielske oprorgramowanie. Pozdrawiam

56Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 2:49 pm

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Nie wiem,Ja za mugenami i Little fighter'y nie przepadam.A co do pomysłu o zrobieniu w nich gry nie chodzi tu o tą grafikę tylko o samo to że już mało ludu w to gra,co prawda pomysł z turnament'ami fajny,ale nie jetem co do gry pewny.I nie chodziło mi o płatny serwer tibi tylko takie OTS'y i inne zabawki : P
I wgl zrobienie postaci do LF2 to też nie jest takie wielce trudne,można by powiedzieć że równie łatwe co ten serwer w tibi,no chyba że chce się zrobić coś większego,jak edytowanie ich statystyk,tych dziwnych czarów i całej reszty.Mi to obojętnie,może i bym pograł,zwłaszcza że ostatnio mnie ciągnie do gier typu SF,MK i tp.
Jak skoncze to mogę wrzucić i swojego sprites'a...Oczywiście jeśli mogę :D,jeśli wgl skoncze xd

57Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 6:29 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Ja robie to na silniku lf2 bo w mugenach masz opcje gry 1v1 badz 2v2 a tu mozesz grac az do 8 co prawda tylko 4 players a reszta comp ale mozna sobie powalczyc 4v4 a nawet 1 vs all. W mugenach tez masz mala pewnosc ze unikniesz ciosu a tu masz wieksze pole manewru. W mugenach masz wiecej skilli (co jak dla mnie 10 skilli dla postaci to lekka przesada jak zwyke uzywa sie tych najbardziej skutecznych 3-5) ale w lf2 mozesz zrobic kombinacje z partnerem z teamu.

58Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 7:21 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
a ja wciąż jestem za silnikiem Unity 3d który daje maksymalne pole manewru polecam poczytaj Unity Site i może zrobić ankiete na temat silnika ?

59Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 7:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
a ja wciąż jestem za silnikiem Unity 3d który daje maksymalne pole manewru polecam poczytaj Unity Site i może zrobić ankiete na temat silnika ?
Jakby takowa bijatyka miała wyglądać? Widzicie, pomysłów jest masa, ale niestety, z realizacją w większej części jest problem.
Bijatyka na silniku Little Fighter.
Bijatyka na silniku Mugen.
MMORPG na silniku Open Tibia Server.
Bijatyka na silniku Unity 3D.

60Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 7:37 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Jeżeli chodzi o Unity3d/4 pro nie musi to być wcale bijatykamoże to być nawet wyścigowa graTo była akurat propozycja w przypaku spritów 2d chyba że zezwolenie na prze renderowanie na 3d :D

61Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 7:40 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Ja moge zrobic ta gre pokazalem juz co z tego wyszlo. Ja mam zamiar wznowic projekt wraz z pawsonkem i byc moze z Felim(bo pisal ze moze pomoc). ten Unity3D jest dosc ciekawy ale jestem ciekaw jakby wygladaly postacie z forum na tym emulatorze. Ja pokazalem jak to by wygladalo i mam sprity ogarniete wiec zrobienie psotaci nie zajmie mi duzo czasu jak ostatnim razem. Jeszcze jak bede mial pomocnikow to o wiele wiele szybciej.
Danielu af. Jak mozesz takie cos zrobic to prosze bardzo. Wszyscy zobacza jakby sie gralo swoja postacia w 3d. Niektorym moze bedzie sie gralo lepiej w 3d a niektorym moze w 2d(jak w gifach i komiksach).
Pozdrawiam.

62Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Sie 02, 2012 8:59 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o Unity3d/4 pro nie musi to być wcale bijatykamoże to być nawet wyścigowa graTo była akurat propozycja w przypaku spritów 2d chyba że zezwolenie na prze renderowanie na 3d Very Happy
Cóż, załóż oddzielny temat i pokaż jakby to wyglądało. Ja z chęcią zagram w każdą grę, w której jest możliwość wcielenia się w kontrolera postaci wykonanych stylem LSW. Może i sam spróbowałbym coś stworzyć, ale niestety, nie mam na to czasu.

63Gra waszego forum :P - Page 3 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Wrz 07, 2012 7:25 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Okej jezeli jest ktos chetny do pomocy pisac wrocilem i mam wszystko sprawne. Pisac na PM.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.