Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lis 25, 2013 12:21 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Co mi z fabuły którą mi byś podesłał, skoro nikt nie raczy spritów robić? Ze starymi nie bardzo chcę robić, bo nie wszystkie wyglądają dobrze i mają mało póz.
Ty zacząłeś, ale czy skończysz?
Ten czas który poświęciłem tej animacji... Gdybym poświęcił ją komiksowi mógłbym zyskać nawet ze 3 dobre strony, może więcej.

52[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lis 25, 2013 2:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co mi z fabuły którą mi byś podesłał, skoro nikt nie raczy spritów robić? Ze starymi nie bardzo chcę robić, bo nie wszystkie wyglądają dobrze i mają mało póz.
Hektarowy Yoh wcale nie miał mało póz. Pomimo faktu, że stworzyłem go już jakiś czas temu, nie wygląda źle. Zresztą, zabrałem się ostatnio za tworzenie spritów Yoha oraz Silvii. Skoro nie zamierzasz mimo wszystko wracać do animacji tego typu, to czekam na komiks. Zapowiadał się całkiem nieźle i nagle go przerwałeś na rzecz projektu, który porzuciłeś xd

53[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lis 25, 2013 9:07 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gdzie pisałem, że porzucam komiks? :)
Nie pisałem tam o wszystkich starych spritach, Hektarowego Yoha nie miałem na myśli ;p

54[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Sob Gru 21, 2013 2:05 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zrobiłem taką krótką testową animacje, jak na razie bez mapy. Dobrze to wygląda?
https://www.youtube.com/watch?v=txHseCSb_RE

Może w przyszłości zrobię dłuższe ;p

55[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Nie Gru 22, 2013 11:03 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zawsze to 10kp do przodu...

https://www.youtube.com/watch?v=yKGtxKFtwNM

56[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Gru 23, 2013 9:41 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ogółem bardzo dobra animacja, wiem na jak wysokim poziomie ona się znajduję, ale po prostu wolę v.gify w starym stylu, na normalnych backgroundach itp. 
Nie ma żadnych przeskoków, wszystko idealnie płynnie, podobał mi się efekt poświaty gdy Final Flash zbliżało się do ziemii, świetnie to wyszło.
Druga sprawa, moim zdaniem dość średnio wyszedł Ci dym po spotkaniu Vegety ze skałą, tak za bardzo sztucznie ^^.
Reasumując to animacja zrobiona w sposób bardzo ciekawy i ogółem zrobiona dobrze, ale jak wspomniałem nie przepadam za tymi "nowymi" typami animacji.



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

57[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Wto Lut 04, 2014 1:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Mnie się bardzo podoba. Masz to coś w robieniu gifów. O ile miejscami rysowana mapa mi się wcale nie podoba, o tyle potrafisz ją całkiem dobrze wykorzystać - moment, gdy Vegeta trafia w skałę. Wszystko płynne, przynajmniej nie zauważyłem żadnych przeskoków. Animacja z pomysłem i wykonaniem. Oby tak dalej. Pierdol rysunki i zrób jakiegoś gifa z fabułą, tylko go nie porzuć xd


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

58[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Czw Lut 06, 2014 12:16 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Kurcze, podoba mi się to, że Twoje animacje zawsze są na wypasie. Serio, robisz to z rozrzutem :)
Oczywiście praca kox, jeśli miałbym jakieś uwagi to co...? Hm, jak zapętlasz wymianę ciosów to możesz ich trochę więcej dać (w sensie zapętlić przykładowo 10 klatek, a nie 5), no a Final Flash to zdecydowanie fala :PAle to z innej beczki.

Kurcze, brakuje jeszcze tylko tego, żeby tła się lepiej zgrywały ze spritami. Ale to już by było zdecydowanie za dużo roboty dla Ciebie, więc nie mam zamiaru pisać tego jako uwag do wykonania animacji.
Świetna robota!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

59[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Nie Gru 13, 2015 8:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Próbuję coś innego kalibru:
KLIKNIJ TUTAJ

Oczywiście tu tylko kilka klatek postaci (ale i tak zajęło sporo czasu), wymyśliłem tę postać i najpierw chcę właśnie pokazać jej możliwości (moce), a z czasem zrobię walkę. Jak wymyślę drugą postać, albo może ktoś mi wciśnie swoją jako przeciwnika.

60[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Gru 14, 2015 12:29 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Super! Max, wytłumacz mi tylko, czemu tak krótkie? Wymagało to dużo klatek, rysowania?
Efekt naprawdę jest świetny, ale jeżeli "próbujesz czegoś nowego " to wg mnie powinieneś wrzucić zlepek poszczególnych "prób" i wtedy je wrzucić.  Użytkownicy mogliby bardziej się rozpisać, co im się podoba, a co nie.
Co do samej sceny, to świetny efekt oddalenia od postaci oraz chmury (nie chodzi mi o te dwie które tak nagle uciekły, tylko o te bezpośrednio przy głazie).

[kp]1[/kp]

61[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Gru 14, 2015 7:42 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No jedyne czego można się doczepić, że krótkie to jest :P Bo jak na razie prezentuje się dobrze, tylko dobrze, ale wiem, że i tak zapewne musiałeś się z tym namęczyć. Także nie poddawaj się i pracuj nad tym dalej!

62[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pią Kwi 20, 2018 10:23 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Phuu... Ale tu pajęczyn i kurzu.
Czas posprzątać:

https://www.youtube.com/watch?v=ucf829KdVF4


Chętnie przyjmę jakieś propozycje na priv odnośnie intra forum. Wiem, nie jest super, ekstra, wow  :P

63[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Nie Kwi 22, 2018 1:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak już Ci wspominałem, komentuję przy chwili wolnej w weekend ;)
Tak dawno nikt nic tutaj nie wrzucał, że zwyczajnie zapomniałem jak to jest oceniać taką pracę FUUUUU Przede wszystkim, animacja to kawał świetnie wykonanej roboty! Szczerze powiedziawszy, po animowanych wstawkach typu niszczenie skały czy kilku innych efektach po prostu nie mam zielonego pojęcia co dodać, by jeszcze określić Ci jak bardzo epickie jest to video xD
Jeżeli chodzi o intro to może wykorzystać do niego OPARki Rebou i Evy, które podczas rozmowy w dymkach będą zapraszać innych na forum? Szczerze powiedziawszy, nie mam jeszcze żadnej wizji jak mogłoby to wyglądać ale to taki luźny pomysł do rozjowu ;)

64[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Pon Kwi 23, 2018 7:06 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki za ocenę :)
Świetny pomysł, ale jak dać rozmawiające opary, to już z głosem. Tylko trzeba żeński głos zatrudnić :P

65[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Wto Maj 01, 2018 4:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Świetny pomysł, ale jak dać rozmawiające opary, to już z głosem. Tylko trzeba żeński głos zatrudnić :P
Kiedyś, gdy w zamierzchłych czasach na forum wchodziły również kobiety pewnie nie byłoby to problemem. Ale teraz... Do głowy przychodzą mi jedynie Safari lub Kisa. W obydwu przypadkach raczej ciężko będzie je jednak do czegokolwiek przekonać xd

66[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Maj 02, 2018 10:48 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To jeśli masz z nimi kontakt, to może spróbuj którąś namówić? To i tak niewiele, maksymalnie kilka zdań :)

67[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Nie Maj 27, 2018 6:44 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
https://www.youtube.com/watch?v=dYLqtyBF3SY


Part 2 nieskończony. Zmieniłem pracę i niestety nie dam rady już tego skończyć i zajmować się grafiką do odwołania :/

68[Animation] Maximus - Page 3 Empty Re: [Animation] Maximus Sro Maj 30, 2018 7:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Part 2 nieskończony. Zmieniłem pracę i niestety nie dam rady już tego skończyć i zajmować się grafiką do odwołania :/
Czyli, że robiłeś animacje w pracy? xD
Szkoda, że nic więcej nie będziesz w stanie wyskrobać - przynajmniej na razie. Animacja ogólnie trzyma poziom. Jak zwykle, swoją drogą ;) Ogólnie rzecz biorąc, forum nie tętni życiem. Sam widzisz.
I prawie cytując tutaj klasyk (albo jednego z najbardziej znanych userów) - "to forum troszkę umiera, nie bójmy się tego powiedzieć".

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.