Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nabór na fabułę! Empty Nabór na fabułę! Wto Mar 08, 2011 7:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Robię komiks ale potrzebuję fabuły jak możecie to pomóżcie:
Uwagi:
- Postacie będą z forum, ale będzie limit (limit zależy od tego kto wymyśli fabułę).
- Nie może być technik jak w DB, tylko oryginalne, ale o to poproszę tych którzy będą chcieli w nim być.
- Nie ma Saiyan, Nameczan, tylko oryginalne rasy. Rasę zawsze mogę dopasować do postaci, chyba, że to jakaś rasa Demoniczna (coś jak Freezer, ale nie takie same) czy coś w tym stylu.
- Chciałbym w miarę długą fabułę. Może być na próbę tylko pierwszy odc. nie musi być cała, w późniejszym terminie przecież można wymyślić.
- Myślę, że nie będzie problemu z naborem bo sprit nie będzie wymagany, tylko opar/wip.

Wątpię, że ktoś się tego podejmie, ale prosiłbym, bo próbowałem sam wymyślić ale nie jestem w tym najlepszy.

2Nabór na fabułę! Empty Re: Nabór na fabułę! Sro Mar 09, 2011 2:17 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Weeee!
Ziemia:
Właśnie kończy się 3 wojna światowa, władzę nad światem przejmuje tyran z armią humanoidów.Po jakimś czasie powstaje ruch oporu.Uwaga! Ziemianie walczą za pomocą mech.Mam dość sporo takich spritów, więc mogę Ci podrzucić i ogólny zarys fabuły, bo to co tutaj dałem to gówno.Mam wiele pomysłów jak można urozmaicić fabułę..Jeśli by Ci się spodobało, to napisz ;] 12849083

3Nabór na fabułę! Empty Re: Nabór na fabułę! Sro Mar 09, 2011 3:59 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Właśnie kończy się 3 wojna światowa, władzę nad światem przejmuje tyran z armią humanoidów. To mi się podoba, ale że Ziemianie walczą za pomocą mech. to nie za bardzo chciałbym, żeby to główni bohaterowie walczyli i nie może ich być zbyt wielu. Na pewno się do ciebie odezwę na gg.

Oczywiście można jeszcze dawać pomysły.

4Nabór na fabułę! Empty Re: Nabór na fabułę! Sro Mar 09, 2011 6:54 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Proszę o następne zgłoszenia!

5Nabór na fabułę! Empty Re: Nabór na fabułę! Czw Mar 10, 2011 7:12 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To nie będzie kolejny komiks z LSW:
- Myślę, że nie będzie problemu z naborem bo sprit nie będzie wymagany, tylko opar/wip.
Chcę zrobić coś innego, ale chciałbym was prosić o pomoc z fabułą.

6Nabór na fabułę! Empty Re: Nabór na fabułę! Pią Mar 11, 2011 5:53 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Postarałem się i sam napisałem fabułę. Niedługo otworzę nabór do komiksu.
Temat można zamknąć.

Ależ proszę bardzo.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.