Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 9]

176[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sie 20, 2011 11:09 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Wow, nie spodziewałem się że będę miał OPT Oo. (@adrianz25, To nie rękawek, a naramiennik na pelerynę. Nie zapomniałem, specjalnie tak zostawiłem.)
Oto następna praca:
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysaniaw
Miałem natchnienie :>

177[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sie 21, 2011 11:55 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ocenię Ci tego wojownika w 2 pozie.
Ogółem praca na 1 rzut oka całkiem ładna. Zobaczymy jak wygląda z bliska.
Zaczynając od góry. Włosy mi się średnio podobają, nie są wykonane źle, po prostu mi nie pasują. Cieniowanie na nich mogłoby być bardziej widoczne.
Twarz jest wykonana bardzo fajnie, podoba mi się. Cieniowanie dobre. Tors wykonany fajnie , choć najciemniejszy odcień mógłby być trochę ciemniejszy. Pasek i ta "chusta" na biodrach. Wykonane są dobrze, pocieniowane również przyzwoicie. Nogi, jego prawa noga jest okej. Za to lewa jest wg mnie trochę za długo, co dziwnie wygląda. Pocieniowane nie najgorzej choć zawsze może być lepiej. Dzida mi się nie podoba, przez te czarne piksele wydaje się krzywa jak dla mnie.
Ogólnie pomysł świetny, wykonanie w miarę dobre. Mógłbyś poprawić włosy i cieniowanie w niektórych miejscach.

KP: 2
/Feli

178[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Sie 22, 2011 9:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na pierwszy rzut oka praca prezentowała się fajnie - czas przeszły.
Przyjrzałem się jej nieco bliżej - jest gorzej niż myślałem.

Włosy nie wyglądają źle, jednakże wymagają poprawek. Cieniowanie tak małego kosmyka nie ma sensu jeżeli nie potrafisz zrobić tego dobrze - a widzę że nie potrafisz. Twarz ujdzie - pod opadającymi na czoło kosmykami włosów przydałoby się umieścić nieco średniego lub ciemnego odcienia by jakoś to wyglądało - aktualnie cieniowanie sprawia wrażenie jakby głowa była po prostu pocieniowaną kulą, na którą wkleiłeś dany element i zakończyłeś na tym pracę, nie edytując de facto pierwowzoru. Mięśnie prawej ręki wymagałyby lekkich modyfikacji, klatka piersiowa natomiast ogromnych. Albo to wina zbyt słabego przejścia między odcieniami albo nieumiejętnie pocieniowałeś klatkę piersiową. Włócznia wygląda dosyć słabo, ale mniejsza o ten dodatek. Kawał szmaty który ten czarnuch ma na dupie wygląda dosyć słabo - cieniowanie jest po prostu tragiczne - nie jestem w stanie określić co mu z tego zrobiłeś. Prawa noga OPAR'a jest za gruba. Albo zmniejsz ją, co będzie lepszym rozwiązaniem, albo pogrub lewą - co ostatecznie prawdopodobnie spieprzy całość.
Jeżeli chodzi o custom pose - sama z siebie wygląda w miarę. Jednakże cieniowanie, wykonanie mięśni i twarz po prostu są słabe - zbyt słabe jak na Ciebie, Smoku.
Ogólnie rzecz biorąc, praca nie trzyma poziomu. Bynajmniej nie takiego jaki trzymać winna, kiedy Ty ją wykonałeś. Twoje inne prace wyglądały jeszcze w miarę - tu jednak się nie popisałeś. Wybacz.

[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Traini

KP: 3
/Feli

179[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Sie 29, 2011 11:57 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dobra, coś nowego, wiem że nie jest proporcjonalny ale tak miał wyglądać:
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysania
Powiedzmy że to mutant xdd, no w sumie nie powiedzmy.

180[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sty 24, 2012 9:22 pm

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
wygasły nie mam jak ocenić ale smoku robi zarombiste więc 10/10 a dlatego że nie wiem jak zrobiłeś moja ocena wygląda tak ???/???

181[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Kwi 16, 2012 6:06 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Coś starego;
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 74548974191844799643
Don't Use.

182[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Kwi 16, 2012 7:48 pm

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
Teraz Ty będziesz ofiarą prawdziwego Profesjonalisty w dziedzinie LSW *_*!
Uważaj bo spadniesz.
@ Rudas:
Postać bardzo mi się podoba ze względu na bardzo ładne długie włosy. Są świetnie narysowane, pocieniowane ekstra, tak jak na prawdę długie włosy przedziałek mają, ucho odkryte, kosmyk odstaje, nie są ułożone równo, nudno i zwyczajnie. Do twarzy nic nie mam, ładnie pocieniowana, trochę za jasno jednak, ale ok. Koszulka, to typowy Dragon Ball, tylko nie podoba mi się to, że ma taką wąską klatkę piersiową, mało adekwatną do umięśnionych ramion i mocnych dłoni. Druga ręka mi się już niestety nie komponuje, wygląda jakby chciał sobie zwalić. Bez urazy. Pasek albo raczej pas, ładny. Spodnie, typowo bufiaste nadające się na Dragon Ballowy styl, pocieniowane chyba tak jak należy. Butki proste i trochę odstają od całości. Ogółem postać mi się podoba, największą uwagę włosy przyciągają, odstrasza ręka prawa i zmiażdżona klatka piersiowa.
@ Blondasek:
- Domniemam, że to wyższa forma rudego. Nie podoba mi się to nagłe na żelowanie ich do góry, powinny się lekko nastroszyć tamte rudego i postrzępić, a nie Sru i w górze. Cieniowanie ładne, nie podoba mi się ta gwiazdka na nich. Twarz jak na twarz przystało. Niżej, no niestety zupełnie nie adekwatne ciało do formy i nie rozjaśnione pozostałe elementy garderoby. Klatka piersiowa powinna się poszerzyć, koszulka napiąć, mięśnie na rękach jeszcze bardziej powiększyć, a kolory o jeden albo dwa tony wzrosnąć. Druga chuda dłoń także powinna się nabuzować. Ogólnie, jedynie włosy i kolor koszulki oraz kolor oczu się różni i od ekstra Rudaska. Blondasek wyszedł jak USSJ tyle, że bez koksów i zaniku źrenic.
@ Ogólnie ogólnie:
- Postać pierwsza znacznie lepsza, jednak druga nie odstaje poziomem.
Wrzucaj nowe i bardziej proporcjonalne,
Peace!

/3KP
/@Yoh

183[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Cze 17, 2012 2:48 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Taki revamp na nowym base, jeżeli się spodoba to może zrobię sprita...
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysania
...takiego ostatniego.(chyba :p)

184[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Cze 17, 2012 7:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Czemuż to "ostatniego"? Base prezentuje się naprawdę ciekawie; nie jest krzywe, ani nie sprawia wrażenia, że ma uszkodzony kręgosłup. Do włosów się nie przyczepię. Jeżeli chodzi o Ciebie to w tej kwestii rzadko popełniasz błędy. Outline na rękawach jest zbędny; możesz w bardzo prosty sposób uzyskać podobny efekt, wykorzystując do tego ciemniejszy odcień bieli. Całość wygląda dobrze, twarz nie wymaga poprawek. Spodnie pocieniowane na dosyć wysokim poziomie. Pozwól, że przyczepię się jedynie do rąk - dłonie mogłyby być pocieniowane nieco lepiej, zaś masę mięśniową przydałoby się nieco bardziej uwidocznić. Rozumiem, że masz na to bardzo mało przestrzeni, ale nawet w takim przypadku można uzyskać ciekawy efekt, jeżeli tylko dobrze ułożysz piksele. Mniejsza. Nie mam więcej zastrzeżeń - praca trzyma poziom.

/2KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Cze 19, 2012 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

185[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Cze 18, 2012 1:01 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh, dzięki za ocenę, opara już poprawiłem, ale dodam coś nowego;
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysaniaq

186[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Cze 21, 2012 8:49 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Kolejny revamp.
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysania

187[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Cze 22, 2012 12:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Pierw ocenię wcześniejszą postać, dopiero później przejdę do Ryu.
Kiedy zobaczyłem postać poraz pierwszy zrobiło mi się nieco przykro. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego pozbyłeś się peleryny u tego bohatera; mimo wszystko, postać prezentowała się z tym dodatkiem dosyć fajnie. No, mniejsza. Strój jest mniej pomysłowy, jednak dużym plusem jest tutaj cieniowanie i poprawione proporcje OPAR'a. Wcięcie w talii nie jest już tak długie, nogi mają odpowiednie proporcje. Pod tymi względami jest lepiej. Włosy wyglądają dobrze, są ciekawiej wykonane niż wcześniej - do cieniowania ciężko się tutaj przyczepić, chyba, że chcemy szukać czegoś na siłę. Twarz pocieniowana odpowiednio; brak zastrzeżeń. W przypadku klatki piersiowej, przydałoby się wymyślić nieco inny sposób cieniowania - głównie chodzi o ograniczenie ciemnego odcienia i zastąpienie go średnim. Łagodnie wykonana masa mięśniowa wygląda zdecydowanie ciekawiej i naturalniej. Kamizelka wykonana dobrze, to samo dotyczy spodni. Lewy but postaci powinien mieć ciemniejszą paletę kolorów, bynajmniej z tego powodu, że nogawka również ma tylko dwa odcienie - ciemny i średni. Mięśnie prawej rączki prezentują się trochę dziwnie, ale nie jest źle.
Ogólnie rzecz biorąc, praca trzyma wysoki poziom. Nie jest wolna od widocznych błędów, ale jaka praca ich nie ma?... : )
Czas na naszego Kambiona.
Cała postać zmieniła się... na lepsze. Cieniowanie uległo znaczącej poprawie i tak jak w przypadku poprzedniej postaci, proporcje również uległy polepszeniu. To dobrze. Cholernie podoba mi się wykonanie masy mięśniowej na klatce piersiowej. Rączki również nie prezentują się pod tym względem źle, jednak tutaj warto poruszyć pewną kwestię - wydają się nieco za krótkie. Jak już robisz ładnie wyglądającą masę mięśniową, nieco je wydłuż (max. 2px). Nad cieniowaniem dłoni dalej pracuj. To może wyglądać lepiej, ale chyba sądzisz, że mało kto zwraca uwagę na takie szczegóły, dlatego się za to nie bierzesz. Błąd. Ja zwracam uwagę nawet na coś tak małego. Widzę również, że niekoniecznie odbiegasz ideą od swojej poprzedniej postaci. Ryu dalej jest nosicielem demona cienia co bardzo mi się podoba - możesz w związku z tym zrobić nieco większą ilość bardziej wyku*****ych form. Ogólnie, kawał dobrej roboty. Czekam na więcej prac.
Wybacz, że ocenka nadeszła tak późno, ale wcześniej nie miałem czasu na komentowanie czegokolwiek... no i ochoty, ale mniejsza o to..
Liczę na to, że skomentujesz mi najnowszy rozdział opowiadania „Interdimensional Adventures” bądź też OPAR'y, jeżeli nie masz ochoty czytać.

/3KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Cze 22, 2012 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

188[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Cze 22, 2012 4:12 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dziękuję Yoh, aż motywujesz mnie do pracy :>! Również ocenie twoje prace!

189[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Lip 15, 2012 1:09 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Normal;
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysaniao
Saiya Jin;
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysania
Hollow;
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysanias

Jeżeli chcesz użyć, któryś z tych prac, zapytaj mnie o zgodę.

190[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Lip 15, 2012 3:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Przede wszystkim, liczę z Twojej strony na komentarz w moim temacie z O-S-W.
W postaci bazowej, włosy postaci prezentują się naprawdę fajnie. Cały czas stosujesz cieniowanie dwu-tonowe, jednakże, proponuję zacząć używać trzeciego, pośredniego odcienia do kosmyków położonych z tyłu - lekkie ich zaciemnienie dobrze wpływa na wygląd. Twarz wykonana dobrze, nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Masa mięśniowa nie prezentuje się źle. Strój wykonany dość schludnie - tutaj jednak warto przyczepić się do paska. Brak outline'a jest zbędny. Poza tym, jego cieniowanie jest słabe - możnaby rzec, wręcz amatorskie. Cieniowanie spodni również wymaga modyfikacji, wszak nie jest tym, co spodziewałem się zobaczyć po wejściu do twojego tematu z OPAR'ami. Jeżeli chodzi o elementy, mające nieodpowiednie proporcje, to przyczepić się mogę tylko do lewej dłoni - jest zbyt kanciasta.
Formy Super Saiya'jin nie prezentują się źle, ale po kolei - każda ma bowiem pewne niedociągnięcia, pomijając błędy z cieniami lub proporcjami, zauważalne w postaci bazowej. Przede wszystkim, niepotrzebnie usuwasz outline z włosów, miejscami zostawiając puste miejsca. Owszem, kiedyś myślałem, iż brak konturów dodaje uroku pracy - teraz się to zmieniło. Ona wcale nie prezentuuje się przez to lepiej. Duża ilość błędów pojawia się przy transformacji Super Saiya'jin 2. Niepotrzebnie dotykałeś masę mięśniową; jeden piksel zadecydował o tym, że wygląda ona gorzej niż wcześniej. Poza tym, niepotrzebnie dodałeś tutaj nos i usta. Na tak niewielkiej przestrzeni są one jedynie niepotrzebnym dodatkiem. Ba! Sprawiają, iż praca wygląda gorzej. Błędem było skasowanie outline'a z ramienia. Nie ruszaj rozjaśnienia - zostaw je takim, jakie jest w postaci SSJ - postać i tak jest już jaśniejsza, a rozjaśnianie jej jeszcze bardziej jest zwyczajną głupotą. Włosy w SSJ3 wyglądają bynajmniej bardzo dziwnie. Są zbyt mało gęste. Popatrz na inne postacie w tej formie - Goku bądź Gotenks. Albo też zobacz jak wykonują je autorzy swoich OPAR'ów - Woogy, Rayem, FNTO czy inni spriterzy - polscy bądź zagraniczni.
Hollow / Vizard nie prezentują się źle. Maska wykonana przyzwoicie, mimo, że wydaje się trochę za mała. Większość błędów wymieniłem w postaci bazowej. Hollow Form ma bardzo dużo braków w kwestii outline'u. Poza tym, masa mięśniowa mogłaby wyglądać nieco ciekawiej. Nie. Nie sądzę, że wygląda źle, ale mam wrażenie, że stać Cię na więcej.
Ogólnie rzecz biorąc, prace trzymają dość wysoki poziom, jednak nie są wolne od błędów - mniej oraz tych bardziej ciekawych. Mimo, że nie są to widoczne gafy, to często popełniasz je w cieniowaniu. Wykonanie bardziej gęstych włosów sprawia Ci chyba problem - jak nie, to udowodnij mi to, poprawiając SSJ3. Staraj się unikać braków konturów, tudzież właśnie outline'u - w zbyt dużych ilościach, psuje to pracę, niesamowicie. Twórz dalej i staraj się dostosowywać do tego co piszą Ci oceniający / komentujący użytkownicy.

kp;3
Feli\

191[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Lip 16, 2012 8:52 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Smoku zapodaj mi te base na którym robisz opary na priv mi wyślij zobaczę czy jeszcze coś narysuję bo te twoje prace są kozackie każda nie widzę w nich żadnych wad włosy ubiór i wszystko wporzo wymyślone to ogarnij mi te base smoku okej ? :D

192[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Wrz 16, 2012 3:31 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ostateczna wersja, powróciłem do klasycznego wyglądu i już robię sprita xD
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Dowysanias
Don't Use.

193[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Wrz 16, 2012 6:25 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Za dłuuugie nooooogiii :O
Rece gdzieniegdzie tez.
Skroc i bedzie gicior ;d

194[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Wrz 16, 2012 6:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawie wykonany Ryu – niestety, ma również kilka nieciekawych błędów. Prawa łapka wydaje się za bardzo odstawać od ciała postaci. Niepotrzebnie usuwasz outline, kiedy jest to zwyczajnie zbędne. Dziwne cieniowanie lewej nogawki spodni – skoro lewa ręka jest ciemniejsza, nie rozumiem, dlaczego podobnego efektu nie zastosowałeś w przypadku dolnej części garderoby. W przypadku „custome poses”, które de facto wyglądają naprawdę fajnie, zwyczajnie pieprzysz proporcje postaci. Zbyt długie, zbyt grube nogawki spodni. Nieco za chude rączki. Marne cieniowanie spodni w przypadku owych póz. W trzeciej pozie, nie pocieniowałeś klatki piersiowej postaci. Ogólne wrażenie? Ryu wykonany na dość wysokim poziomie. Nie tyle mam zastrzeżenia do cieniowania, co do wyłapywania odpowiednich proporcji. Byłbym wdzięczny za krótki komentarz w moim temacie z O-S-W.

Za dłuuugie nooooogiii :O
Rece gdzieniegdzie tez.
Skroc i bedzie gicior ;d
Każdy ma własny styl 4

KP: 2
/Feli

195[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Lut 18, 2014 3:17 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Kogamaru:
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Blz0

196[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Lut 18, 2014 4:16 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Włoski fajne, nawet dobrze pocieniowane, twarz za mała, chusta na głowie źle pocieniowana.
Ręka jest zbyt odchylona od postaci, mięśnie trochę plastikowe, ale jeszcze dają rade.
Ubiór ma braki w konturze i cieniach, sama poza i wykonanie niektórych elementów, jak np. butów prezentują stary, kilku roczny styl spritów. Design nie powala, wykonanie w sumie tez nie za bardzo, lecz po prawie dwurocznej przerwie jest git.

Zapraszam do mnie.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

197[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lut 19, 2014 4:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przyzwoite cieniowanie włosów, zaś wielkość twarzy charakterystyczna dla stylu. Opaska rzeczywiście mogłaby być lepiej pocieniowana. Tak jak wspomniał Roy~, prawa ręka postaci wydaje się być od niej zbyt mocno odchylona. Przez linię w ciemnym odcieniu koloru skóry, która oddziela łapkę od klatki piersiowej, całość prezentuje się tak jakby została po prostu doklejona. Cieniowanie górnej części ubioru jest stosunkowo słabe. To samo dotyczy pasa. W przypadku spodni bardzo łatwo dostrzec braki w cieniach. Obuwie zostało słabo wykonane.
Raczej nie obchodzi mnie to jaki styl reprezentuje praca innych spriterów - stary, sprzed kilku lat czy może nowy, sprzed kilku miesięcy. To indywidualna sprawa każdego spritera, jaki styl tworzenia swoich prac wybierze. Pod kątem wykonania występują jednak wyraźne błędy, które powyżej wymieniłem. Postaraj się je poprawiać w kolejnych pracach - o ile oczywiście jakieś będą. Po przerwie jaką sobie zaserwowałeś, na razie jest dobrze. Co dalej? Zobaczymy.
Tak jak Roy~, zapraszam również do mojego O-S-W.

198[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Maj 05, 2015 7:30 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Witojce!

[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Qoau4x

Po długiej przerwie.

199[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Maj 06, 2015 7:28 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A więc tak, zacznę może od czegoś co wygląda dobrze :P To włosy, tutaj podoba mi się ich cieniowanie i kontury. Widać, że się przyłożyłeś, lecz niestety reszta pracy już nie wygląda tak "kolorowo". Zbyt jaskrawe odcienie wybrałeś do stroju przez co sam świeci w oczy, chociaż biorąc pod uwagę, że jest to ssj i przy tym powinien trochę świecić to nie jest tak źle :) Jeszcze mogę trochę pomarudzić względem konturów spodni. Według mnie akurat przy takich spodniach z DB spodnie powinny być nieco szersze przy dolnej części jak to mają w zwyczaju, także liczę na dalsze pracę! :D

200[o-s-w] by smokuXD - Page 8 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Maj 06, 2015 2:54 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Coś takiego? Cieniowanie nie wyszło i najwyraźniej mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. "dolna część spodni" ~ zjeb#łem.
[o-s-w] by smokuXD - Page 8 2dbrr5x

A tutaj "Vash The Stampede"!

[o-s-w] by smokuXD - Page 8 24nejja

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.