Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 3:05 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Dziś pokażę wam

Original Video - More videos at TinyPic


Jako że jest to moj 1 w życiu tutorial proszę o wyrozumiałośc

PS:Nie śmiac sie przejęzyczyłem się

UWAGA ZMIANA FORMATU PLIKU WE WŁAŚCIWOSCIACH PLIKU NIE ZAWSZE DZIALA NP:AVI NA 3GP LUB JPNG NA GIF



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Nie Sty 23, 2011 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 3:48 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
yyyy po co dodajesz plik win rar i w nim dopiero zmieniasz format jak mozesz to zrobic proscie
własciwosci>w nazwie pliku dajesz .i format
wedlug mnie ten tutek nie jest potrzebny :P

3[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 3:54 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
no tak ale np .avi nie zmienisz tak na .3gp

lub .apng na np .gif

więc jednak coś to daje prawda?

4[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 4:13 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Bezsensowny tutorial, słaba jakość, słaby hosting, usuń go z podpisu bo zajmuje za dużo miejsca.
Zmianę formatu pliku można w bardzo prosty sposób wykonać programem "total commander". 1/10, za to, że się starasz.

5[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 4:22 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
no tak ale jeśli ktos nie potrafi ściągnąc lub mu sie nie chce lub z niewiadomych przyczyn nie może albo waży 1 giga i mu sie wieki sciąga to winrar jest wspaniałym zastępczym programem.
O co ci chodzi z jakością przecież wiadomo że hd nie można wg mnie jakośc jest bardzo dobra,nie ma usterek ani nic zwiazanego z tym aby była slaba jakosc

PS:Co ma tutorial do mego podpisu?



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Nie Sty 23, 2011 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

6[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 4:25 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Zmiany formatu takim sposobem mogą uszkodzić plik.

7[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 4:42 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Zgadzam się jednak jeżeli pliki te nie ważą więcej niż 10 mb Wszystko jest w porządku...

8[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 4:48 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
W twoim podpisie jest tutorial, nie mam pojęcia czemu, ale tak jest. Mogę zrobić screena jeżeli nie wierzysz.

9[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 5:10 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
to nie jest tutorial tylko bardzo krótki filmik chyba ci się cos pomieszało...

Da się usunąc temat?Jeśli tak to bardzo proszę ponieważ tutorial faktycznie jest nie potrzebny

10[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Nie Sty 23, 2011 5:55 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jesteś pewien? Może i słaby ale zawsze tutorial...
Mam potwierdzenie na 100%? Bo miałem zamiar to dodać do spisu tutków, może i słaby ale zawsze tutek.

11[INNE] Szybka zmiana formatu... Empty Re: [INNE] Szybka zmiana formatu... Pon Sty 24, 2011 9:46 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Jeśli tak uważasz,moze jednak komuś się przyda,a więc zostaw.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.