Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Death Note Empty Death Note Wto Sie 24, 2010 8:21 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
No jak widać Coolt też potrzebuje pomocy. Będzie trudno, ale dobra.
Poszukuję mangi Death Note, ale po polsku. Z tego co wiem jakaś firma (bez skojarzeń proszę) chyba JPF (też bez skojarzeń xd) wykupiła licencję i bum. "Ni ma".
Jeżeli nikt z was nie znajdzie takiej (a raczej na pewno) to proszę po angielsku. Ale żeby wszystkie chaptery były w dobrej kolejności itd.

Pięknie dziękuję za pomoc :>

2Death Note Empty Re: Death Note Wto Sie 24, 2010 11:06 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja sam zakupiłem mangę Death Note PL z tegoż JPF"a, i z tego co wiem to na necie jest najwięcej angielskiej wersji mangi DN. Jeżeli po ang może być to proszę:
http://read.mangashare.com/Death-Note
Ponazywane, ponumerowane, po kolei - miłego czytania :)

Dzięki za stronę, ale jest mały problem. Kartki nie chcą się wczytać :< /CT.

3Death Note Empty Re: Death Note Pią Wrz 03, 2010 4:04 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Jeśli chcesz kupić DN po polsku to poszukaj tutaj - jpf.com.pl, jeśli tam nie będzie to możesz też poszukać na Allegro.

/Jak znajdziesz mi w jego poście, gdzie mówi iż chce kupić mangę DN... nie możesz znaleźć? Bo nie pisze! A więc nie pisz bezsensownych postów
/D


Gdyby chciał ją poprostu poczytać to nie wspominałby o tym, że wydaje ją w Polsce JPF ponieważ tłumaczeniem w internecie zajmują się niezależne grupy.

4Death Note Empty Re: Death Note Pią Paź 15, 2010 2:47 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Odpowiadam z opóźnieniem ;s

Ehm... Dzięki za stronę Zigur, właśnie tydzień temu (07.10.2010 r.) kupiłem na tej stronie 7 tom tejże mangi, mam zamiar nabyć też resztę, ale trochę to potrwa ;s

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.