Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprite] By Chocobo Empty [Sprite] By Chocobo Sro Lip 07, 2010 10:42 am

Chocobo

avatar
Earthling
Earthling
...



Ostatnio zmieniony przez Chocobo dnia Nie Lip 25, 2010 2:56 am, w całości zmieniany 1 raz

2[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Sro Lip 07, 2010 10:59 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
This, sir (or lady, I'm confused, due to the nick), is simply brillant. And by far, my favorite sprite on this forum (I'm not asskissing), the first female Majin I have seen, the one with best design (mainly talking about how the tentacles formed hair, here) I'm not a fan of no black contures, however, this here, leave an effect as if it was something from the Tales Of series, and for once makes it look awesome. Though, I'm pretty sure there -should- be a credit for someone, I'm not sure who, but there should be. The poses look too SH-ish for me. Also, elimante the empty space.
I really like how the attacks resemble that, of what a Majin would have (Love for sweets and stuff like that), but, don't you think you should also add the Candy Beam?
10/10


/f
KP: 1

3[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Sro Lip 07, 2010 11:21 am

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Bardzo fajny Dziewczyna Buu XDDDD wez idz do naboru do gifa Yoha bo masz fajnego sprita podziwiam go tylko czemu tak nie widocznie troche

4[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Sro Lip 07, 2010 11:22 am

Chocobo

avatar
Earthling
Earthling
Thank you, Akagi. I don't give credits, becouse i only looked sometimes for SH base model. I try editing this, but i can't, and my sprite looks like a crap >.<. I only use his ideas for attack of the sprite's. I don't add Candy Beam becouse, I replaced this with Lollipop Laser.



Ostatnio zmieniony przez Chocobo dnia Sro Lip 07, 2010 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

5[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Sro Lip 07, 2010 11:42 am

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
to znaczy dziwny ten sprit jak ten u DBL gif Dudos czy jakos tak to sa chyba te nowe czy stare i tego wlasnie nie lubie i brawo za sprita tez bym chcial sie zapisac do Yoha ale nie mam swojego sprita i nie umiem go zrobic wiec raczej Yoh mnie nie przepusci ze spritem Gohana czy cos xD a sprit

10/10

6[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Sro Lip 07, 2010 4:27 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
The Sword that Smites Evil napisał:the first female Majin I have seen
If you managed to join Hypernova on SR, you'd now say "second" xP

Wracając do sprita.
Brak creditów interpretuję jako custom. A w takim wypadku, jest naprawdę dobrze. Cieniowanie przyzwoite. Stylistyka tego macko-czegoś na głowie nieco jak z projektu do gry DB Online, też był podobny układ, ale tylne macko-coś było skierowane w dół, jak kosmyk włosów i leżało praktycznie na głowie. I myślę, że lewa noga postaci jest nieco za gruba, to widać w pozach stojących.

Różnorodność.
Nie ma zbyt wygórowanej ilości ataków fizycznych. Kopnięć mało, brakuje pozy z wyskokiem i dwóch bloków.
Przydałyby się i inne kształty zwykłego Ki Blasta.
Lolipop Laser to dobry pomysł. W walce wybitnie wredny.
Atomic Candy byłoby znacznie lepsze z lepszymi efektami ładowania. Kulki energii zbierające się i rosnące stopniowo. No i lepsza kula niż to rozpikselowane powiększone coś.
Sweet Beam ma ten sam problem - przydałoby mu się ładowanie. A, ułożenia rąk są z Burning Attack jakiegoś Trunksa. Nie uciekniesz, a za wzorowanie również credit by nie zaszkodził.
Pink Kamehameha... Zwykle pomysłów się nie czepiam, ale użyty efekt jest strasznie mały. A pocisk na końcu się spieprzył przez powiększenie o niecałkowity czynnik, np. 1,5 (150%). I tak dobrze byłoby znaleźć lepszy efekt. Albo poprosić Sage'a. O ile będzie mu się chciało, umie zrobić naprawdę dobre fale, od zera.
I btw, coś z rękami w drugiej pozie nie tak, nie uważasz?

Cóż, ogólnie jest dobrze, niedociągnięcia wydają się wynikać z uporu, który nie pozwala użyć czegoś gotowego. Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

I serio. Autor pracy, na której się wzorujesz też na jakiś mały credicik zasługuje.


/f
KP: 2

7[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Pon Lip 12, 2010 2:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie dziękuj mi, a sobie ;) Jedynie przyczyniłem się nakłaniając się do zrobienia Spritka, którego zresztą jak mniemam będziesz aktualizowała ^^. Po tej ocenie wrzucam aktualizację Yoh Berserker Mode ;d A sobie dziękuj za to że chciało Ci się ją robić ^^ Mam nadzieję że nie odejdziesz z LSW tak szybko, bo widzę że to w miarę wysoki poziom jak na początkującą ;)

Dobra, wracając do Spritka.
Brak Creditów? Jeżeli to Custom, to naprawdę dobra robota. Świetnie wyszła ta kobieta Majin, choć mogłaby być troszkę lepsza. Liczysz na surową ocenę, cóż, postaram się wymienić większość błędów abyś była zadowolona i poprawiła kilka rzeczy ;) Nie złość się :<

Ale przed surowym wymienianiem błędów, słodkie wymienianie zalet xd
Po pierwsze, oczki. Trzymają zupełnie inny styl niż narzuca LSW i właśnie dlatego są oryginalne. Pasują do postaci, co się bardzo chwali ;)
Po drugie.. Cieniowanie także zasługuje na plusy, zwłaszcza że poza spodenkami wszędzie jest dobre. Naprawdę, ładnie pocieniowana postać.
I po trzecie, oryginalność. Nie jest to wprawdzie pierwsza kobieta Majin jaką widzę (Ukłon w stronę Viega xd), jednak jest najlepiej wykonana. Także planuję KIEDYŚ zrobić podobną "Majinówkę" xd Ale na to przyjdzie pora.

I gorzkie błędy..
W miarę dużo stanów, ale jedyne czym się różnią to wyraz twarzyczki ^^. Postaraj się zwiększyć ilość póz, a twarzyczki przenieś do emotions. Skorzystaj z kilku Base i stwórz jej nowe pozy. Zanzoken i Dashing ładnie zrobione, naprawdę kawał dobrej roboty. W miarę dużo Punches, ale po niektórych wydaje mi się że to base S-H ;d Cóż.. Może się na nim wzorowałaś? Albo na mnie, co jest jeszcze fajniejsze xd Daj pod Spritkiem, nawet w tym temacie jakieś Credity ;d Jak niema, to ponowne gratulacje :O!
Blocking trochę ubogi, może warto się jeszcze z nim pobawić? To tylko propozycja.
Kicks naprawdę mało. Dodaj jakiekolwiek, bo taki ubogi zasób kopnięć nie jest powodem do dumy.
Receiving Blocks normalny, jak na Sprita przystało.
Ki Blasting dobry. Więcej masz póz niż Ja xd Ale sam KI Blast mógłby być inny. Pozwalam Ci podkraść te z mojego Spritka. W sumie, masz tutaj jeszcze miejsce więc dodaj sobie je ;)
Atomic Candy. Pomysł dobry, wykonanie słabsze. Ta kula strasznie rozpikselowana. Użyj efektu Genki Damy, nawet tej z mojego Sprita. Powinno wyglądać o wiele lepiej.
Pink Kamehameha, tak samo. Tyle że tu pomysł nie zadziwia i wykonanie słabe. Znaczy, słabe, ale tego promienia. Pozy są dobre.
Lollipop Laser, to oryginalny pomysł i fajne wykonanie. Tutaj masz jednak zamiast minusa, wielkiego buziaka i plusa ode mnie xd
Sweet Beam dziwny, ale pomysł dobry. Postaraj się popracować z wyglądem ataku.

Ogólnie, Sprit naprawdę dobry i rzadko mam okazję zobaczyć "Majinkę" zwłaszcza w wykonaniu kogoś z Polski ;)
Jedyne nad czym mogłabyś i właściwie musiałabyś popracować to kilka dodatkowych póz oraz wygląd niektórych technik, wspomniałem o nich wyżej.
Cóż.. Good job. Oby więcej Spritów z twojej strony ;) Z niecierpliwością czekam.

/f
KP: 3

8[Sprite] By Chocobo Empty Re: [Sprite] By Chocobo Nie Lip 18, 2010 1:07 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Warnik się należy. Sprit może być jak na początek, jestem nawet pod wrażeniem, ale to nie twój znajomy wykreował design postaci. Wszystko podrąbałaś od znanej nawet Polsce - epe-tohri(http://epe-tohri.deviantart.com/) z dA. Dziękuje, nawet nie ma co tu ocieniać prócz wykonania, które nie jest jako tako mistrzowskie.


Dziękuje.

Jak na chwilę obecną wyczuwam poważną groźbę warniacza w powietrzu...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.