Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 5]

76[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Gru 28, 2011 4:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Genberlanie większość z tych postaci już widziałem ,jednak jest kilka perełek ,które chciałbym zobaczyć skończone. Po pierwsze ten pół człowiek-pół demon wydaje się być całkiem ciekawy ,chciałbym go zobaczyć w całości skończonego. To samo tyczy się revampa tego czerwonego gościa. No i jeszcze zostaje ta babeczka ,chociaż ona już mniej mi się podoba. Co do tych dwóch kolesi na dole ... pierwszy nie mam pojęcia czym miał być ,wygląda jak jakiś emo pedałek ,a ten na samym dole prezentuje się obiecująco ,chciałbym zobaczyć jego cały sheet. Może jego włosy nie wyglądają tak zniewalająco jak to przedstwaiasz ,generalnie jego design podoba mi się ,tylko kolor tej koszulki jakiś taki nijaki ... wygląda jakby była brudna >.>.
Tak czy siak ,dobra robota :)

KP: 2
/Feli

77[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Gru 29, 2011 3:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Większość postaci wrzucałeś wcześniej - ocenialiśmy je. Tym razem więc nie licz z mojej strony na ocenę, ale na komentarz. Twoje prace trzymają jak zwykle, wysoki poziom. Niektóre z nich są niepocieniowane, inne pocieniowane z pominięciem pewnych elementów - szkoda. W przypadku kobiet, nie podoba mi się brak jednego oka - przydałoby się tu nawet te dwa, trzy pixele, w miejscu gdzie powinno być drugie oczko. Base prezentuje się całkiem nieźle. Niektóre prace mają trochę do poprawy pod względem proporcji. Francuski malarz wyszedł dosyć zabawnie, ale jak na mój gust, trochę za słabo. Cieniowanie marne i dziwne ułożenie głowy względem ciała. Poza ciekawa. Ostatnia praca, jak do tej pory, najlepiej się prezentuje. W miarę dobre cieniowanie, ciekawie wykonane i pocieniowane włosy, odpowiednie proporcje - ogólnie, dobra praca.

Czekam na więcej, ale pojedynczo. Mam nadzieję że nie wrzuciłeś tego tylko po to by pokazać że żyjesz - mam nadzieję że mimo wszystko, jeszcze w przeciwieństwie do mnie, coś potrafisz xd


KP: 2
/Feli

78[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Kwi 30, 2012 7:44 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Jako, że już mnie nudzi nawał "sóper sajanuw" to postanowiłem zrobić majina, który wyszedł mi nieźle. Nie będę wkręcał, że robiłem go od zera, a jedynie wzorowałem się na buu AB - chociaż jak idzie zobaczyć to tak naprawdę chyba nic nie wziąłem od admina dbzv. No i to 'ucho' od Afro lekko podje*ałem. Ale jestem zadowolony.
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Rozpierdalacz

79[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Kwi 30, 2012 7:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca prezentuje się naprawdę ciekawie. Standardowo...
Proporcje. Przyglądając się postaci odnoszę wrażenie, że jest lekko wygięta do tyłu. Lewa stopa mogłaby wyglądać nieco lepiej.
Cieniowanie. Głowa wygląda dobrze. Mogę przyczepić się na niej tylko do tego niepotrzebnego, białego 'odbłysku'. Klatka piersiowa wykonana odpowiednio, bez konkretnych błędów. Masa mięśniowa na prawej ręce wygląda przeciętnie; popracuj nad nią jeszcze trochę bo można uzyskać na takiej przestrzeni dosyć ciekawe efekty. Prawa nogawka spodni wygląda słabo na tle lewej - pocieniuj ją w górnej od nowa, nie bawiąc się przy tym zbytnio.
Pomysł. Majin z dwoma 'ogonami' na głowie to dosyć ciekawy pomysł. Dodatkowo, smaczku dodają tej postaci te ledwo widoczne z daleka, złote elementy. Rękawice w tym przypadku są ciekawą innowacją i prezentują się niebanalnie. Uśmiech był zbyt pochopnym pomysłem - nie wyszedł tak jak zapewne planowałeś. Dopiero z bliska można dostrzec, iż demon uśmiecha się szyderczo - nie jest na nic zły, tak jak to wygląda z daleka.
Ogólnie rzecz biorąc, Twoja praca trzyma wysoki poziom. Kawał dobrej roboty z tym, że kawał ten ma jeszcze kilka niedopracowań, które wbrew pozorom łatwo zauważyć.


KP: 2
/Feli

80[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Gru 01, 2012 1:12 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
BUMP!

Jako, że mam masę WIPów na dysku i zazwyczaj ich nie wrzucam, to chociaż na start rzucam base - mówcie co poprawić, krytyka i pochwały mile widziane. Niedługo wrzucę revampa opara jednego z użytkowników forum na tym base.

[O-S-W] szajn galeri - Page 4 B5is9l

Można używać, nie zapominać o credicie.

81[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Gru 01, 2012 1:42 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Oko za oko, ząb za ząb, jak to się mówi.

Majin:
Świetny pomysł na dzyndzelka (czyt. gluta, jak to na dA napisałem xd)
Uśmieszek pasuje do charakteru (rasy?) postaci.
Klatka piersiowa dobrze pocieniowana, fajny pomysł na nią oraz przemyślane dodatki, czyt. obroża(?) na szyi, na dzyndzlu oraz rękawiczki.
Jedynym minusem (dla mnie przynajmniej) jest cień jaśniejszej części spodni oraz cień złotej części pasa.

Ogółem jest to bardzo fajna postać.

Base:
Genialna klatka piersiowa. Fajnym dodatkiem są takie spodenki, chociaż niepotrzebnie wprawiłeś je w ruch.
Nie podoba mi się cień mięśni prawej ręki.
Base b. dobry.

#EDIT
BTW. fajna dziewczynka z 4chana.
W profilu nie masz ustawionego numeru gg.

KP: 2
/Feli

82[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Gru 01, 2012 2:05 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
acceptedXDD.

Fajnie podkreślony korpus, klata i bary wyglądają mocarnie, nogi można było by nieco sfixować. Prawa rączka ogólnie ssieXD; proporcje i cienie. Spodenki prezentują się nieźle, mi tam efekt ruchu się podoba. Głowa i reszta wyglądają w miarę okej.


83[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Gru 03, 2012 4:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Base naprawdę przyzwoicie wykonane. Gdybym miał możliwość wrzucania owych „podkładów” pod postacie do nagłówka jako OPAR Tygodnia, Twoja praca z pewnością by się tam znalazła. Odpowiednie proporcje zostały zachowane, zaś cieniowanie jest naprawdę dobre. Widać, że miałeś ciekawy pomysł na wykonanie spodni – uzyskany efekt mi się bardzo spodobał. Prawa rączka prezentuje się natomiast dość słabo – jest zbyt masywna, mięśnie zbyt słabo zaznaczone. Uzyskany efekt jest zwyczajnie martny. W lewej rączce staraj się nieco bardziej wyeksponować dłoń, aczkolwiek nie ma w tej kwestii jakiejś ogromnej tragedii. Ogólnie, twórz dalej. Nie widać aż takiego zastoju skilla jak mogłoby się początkowo wydawać.


KP: 2
/Feli

84[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Cze 02, 2013 9:13 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 PLzbTqj

Wreszcie coś skończyłem, niedługo dodam moją Tsunade(ta z collaba była dokańczana przez Royalza).
Komentować!

85[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Cze 03, 2013 9:39 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Mhmhmhm! Według mnie cieniowanie na propsie i to dość grubym. Fryzura jako tako kreatywna, dziwi mnie tylko to "wcięcie" zaczynające się od czoła i kończące gdzieś nad uchem. Co do ucha, z daleka wygląda jakby było jakieś wielkie, ale po zbliżeniu domyślam się że owa postać ma kolczyki ;>?
Poza też wydaje mi się oryginalna za co brawa.
Podsumowując WIELKIE PROPSY za cieniowanie, na prawdę fajnie Ci to wyszło.
KP: 1
\f

86[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Cze 04, 2013 7:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Praca trzyma bardzo wysoki poziom. Poza jest całkiem dobra. I to jeden z niewielu oparów jakie widziałem, odwrócony w lewo xd Taki tam smaczek. Strój fajniutki, choć prosty. Bez żadnych udziwnień a i tak prezentuje się przyzwoicie. Podoba mi się ta 'płachta' zwisająca mu w kroku. Kolorystycznie też jest git. Oraz tak jak wspomniał DeeS cieniowanie na dużym propsie. Jedynymi elementami, do których mogę się w jakimś stopniu przyczepić znajdują się na głowie. Ucho z daleka rzeczywiście wygląda dość dziwnie. Wydaje się duże. Byłem zbyt leniwy by przybliżyć, ale po przeczytaniu komentarzu poprzednika wiem, że są to kolczyki. Poznawszy tą informacje już inaczej patrzę na te ucho xd Chłopak ma też odrobinę - moim zdaniem - za duże czoło. Chodzi mi o te wcięcie.
Jednak włosy... Irokez, pdobny do Tapiona. Ale ziom, ziom nie widzę credita. Tapion jako pierwszy miał irokeza, więc nalezy mu się fuckin credit. Marna imitacja, tyle, że słabsza. Shine, który wszystkich posądzał o ripowanie sam posunął się do czegoś takiego. No, no nieładnie. Zawiodłem się na tobie.
DAĆ MU WARNA POSADZIC GO NA KRZESLE ELEKTRYCZNYM ZA JOJA GO WYWIESIC

KP: 2
\f

87[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Cze 10, 2013 2:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawa poza, przyjemne dla oka cieniowanie oraz konkretny pomysł na postać – w skrócie, cały Shine.
Zastrzeżenia? Popracuj nad cieniami bluzy – nie jest źle, ale odnoszę wrażenie, że może być jeszcze lepiej.
Na nodze przesuniętej do przodu niepotrzebnie zastosowałeś jasny odcień – praca prezentowałaby się trochę lepiej, gdyby użyć tam jedynie ciemnego oraz średniego odcienia.
KP: 1
\f

88[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lip 17, 2013 5:52 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 DbOI1Qd
Zainspirowany Royalzem, ten styl cieniowania z Vortexa.

Kończona na odpierdol Tsunade.
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 9otUrDW
Podobna do Zbira? Tak, to właśnie dla niego leci credit.

89[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lip 17, 2013 6:54 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Shine napisał:[O-S-W] szajn galeri - Page 4 DbOI1Qd
Zainspirowany Royalzem, ten styl cieniowania z Vortexa.

Kredyty, nygusie :D

Spoiler:

Zielony - strasznie chujowy gradient, zmień to.
pomarancz - niepotrzebnie nawrzucałeś tyle średniego odcienia.
róż - wyrównaj pixele tak jak jest tam pokazane :D

O tak mniej-więcej:
lśniący rip:

90[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lip 17, 2013 11:16 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Kreditów nie będzie złodzieju i mendo. :D Wszystko było według mojej myśli, więc nie uznaje tego za błędy, a gradient pasuje do cieniowania włosów.



Daje wam prace przedpremierowo nie publikując na żadnym forum a wy nawet nie oceniacie, ale z was chamy i mendy.

91[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Lip 20, 2013 9:49 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nowy Shine jak już wspominałem bardzo mi się podoba. Co najważniejsze jest wykonany schludnie. Cieniowanie nie jest z Vortexa ... cieniowanie to cieniowanie -.-. Ty cieniujesz dobrze i tyle.
Co mi się podoba ? Kurtka jest w piczkę ,spodnie są świetne i ta ręka ala Full metal Alchemist - cudo :3.
KP: 1
/Feli

92[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lip 22, 2013 11:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Daje wam prace przedpremierowo nie publikując na żadnym forum a wy nawet nie oceniacie, ale z was chamy i mendy.
Tak mi dobrze, tak mi mów!

Niespecjalnie przepadam za tym stylem tworzenia włosów – wydają się zbyt proste.
Ciemniejsza wersja jest znacznie przyjemniejsza dla oka. Pomimo prostego cieniowania postaci, efekty uzyskane za jego pomocą prezentują się naprawdę przyzwoicie.
Jedyna rzecz nad którą musisz popracować, to cienie kamizelki(?) pod ręką – tutaj sprawa nie wygląda najciekawiej, zresztą wspomniał już o tym nawet Royalz.

93[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lip 22, 2013 7:08 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Muay_thai_lee_sin_by_shinepl-d6emm47
Muay Thai Lee Sin :). Podziękowania dla Zbira bo bez niego tej pracy by nie było. :)

94[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lip 22, 2013 7:38 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja bym osobiście nie zostawiał tej rozwartej geby ,tylko pustą twarz ,ale to kwestia gustu. Nie mam żadnych większych uwag ,pracka wygląda naprawdę fajnie :)

95[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lip 23, 2013 8:48 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Bardzo fajnie wyszedł, ale jak dla mnie to jego lewa noga w kolanie jest zbyt gruba, strasznie się to rzuca w oczy z daleka jak i z bliska (chyba lepiej żeby te spodnie u góry poszły o jeden pixel niżej). Jak już mówię o spodniach to w pasie ta biała kropa powinna iść o jeden pixel w prawo, żeby była na środku (no chyba, że nie miała być na środku). Teraz jeszcze zauważyłem w jego prawej nodze, że udo od kolana jest chyba zbyt przesadzone (z bliska widać, że mu się wylewa za bardzo :P) trzeba je skrócić na skos i będzie dobrze :)

96[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pią Lis 01, 2013 12:15 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 1zliZdg
wzorowałem się na pracach Zbira, stąd też credit.

97[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pią Lis 01, 2013 10:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie jest całkiem przyjemne dla oka.
Poszczególne elementy również wykonałeś całkiem schludnie. Zastrzeżenia budzą jedynie usta, które w przypadku tej postaci są zbędnym dodatkiem.

98[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Lis 02, 2013 9:41 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Usta rzeczywiście są tutaj niepotrzebne ,niczego nie upiększają ,a nawet przeciwnie. Nogi chyba są troszeczkę za długie ( lub tors za krótki ). Poza tym większych uwag nie mam. Bardzo fajny oparek :)

99[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lis 03, 2013 12:45 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Proszę updejt odnośnie ust, poprawa całej głowy.
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 2E7dhNj

Luźny updejt mojego OC, nazwij my go Future Szajnem.
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 POhmBzs
c for zBear :D

100[O-S-W] szajn galeri - Page 4 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lis 03, 2013 11:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] szajn galeri - Page 4 2E7dhNj
No! Teraz postać prezentuje się naprawdę świetnie. Nie wiem w jaki sposób skomentują ją inni, ale jeżeli chodzi o mnie, to nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Zarówno cieniowanie, jak i proporcje trzymają naprawdę wysoki poziom. Dobra robota!

[O-S-W] szajn galeri - Page 4 POhmBzs
"Usta" proponowałbym zmniejszyć do dwóch pikseli, przesuwając również bródkę o jeden piksel w prawo - przy takim stylu wykonywania twarzy, powinieneś usta skierować bardziej na środek, pomiędzy oczyma, a nie umieszczać je pod lewą "paczałką". Płaszcz także można byłoby wykonać nieco lepiej. Dolna część prezentuje się dość przeciętnie. Poza tym, nie mam większych zastrzeżeń. Praca wykonana na poziomie, aczkolwiek mogłoby być lepiej. Szajn z bródką rozyebał mi konstrukcję po całości. Dobra robota.

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Lis 15, 2013 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.