Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Empty [GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Pią Maj 14, 2010 7:43 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
4 tutorial by Dase! Ostatnia część tutka o tworzeniu Video Gifa. W tym tutku używam programu Sony Vegas 8.0. Starałem się o jak najlepszą jakość ale to w końcu YouTube więc te "HD" to chyba jakiś żart z ich strony.



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Wto Gru 28, 2010 5:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Empty Re: [GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Pią Maj 14, 2010 8:52 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Tak ja ocenię pierwsz xdd
No to tak tutek jest bardzo dobrze wykonany i pokazany dokładnie co i jak robić. No ale to też powoduje że staje się lekko nudnawy. Co do jakości twojego głosy zrozumiałem wszystko dokładnie, więc za to duży plus xd jak widać podkładanie efektów dzwiękowych jest pracochłonne, tobie to zajęło ok. 6 min jak się nie mylę, a co dopiero komuś kto zaczyna tworzenie v. gifów. Powiem jeszcze raz tut bardzo pomocny nowym 'gifiarzom'... A co do konwersji sony potrafi skonwerterować plik swf ?

3[GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Empty Re: [GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Sob Maj 15, 2010 7:46 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Woa, naprawdę dużo opcji pokazałeś ; ]. W sumie fajnie że nie pokazałeś jak to zrobić w Movie Makerze (fuu), tylko właśnie bardziej zaawansowanym programem. Ja tam opcje znam Vegasa xP. Jak zwykle jakość bardzo ładna, no i te dodatkowe opcje przy dodawania muzyki na pewno ulepszą gify userów.

4[GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Empty Re: [GIF] Tutorial #04 - Video Gif cz. 3 Sob Maj 15, 2010 8:54 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A co do konwersji sony potrafi skonwerterować plik swf ?
Niestety nie.

jak widać podkładanie efektów dzwiękowych jest pracochłonne, tobie to zajęło ok. 6 min
Bo robiłem wszystko bardzo dokładnie ze szczegółami i pokazywałem co i jak robić, sam robię to w ok. 1 minute, jak początkujący animator/"gifiarz" dojdzie do wprawy to też będzie robił to szybko.

@topic
Dzięki za ocenki ale nadal czekam na więcej xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.