Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty Re: [Sprite] Najnowszy by Rexio :D Czw Kwi 15, 2010 6:48 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Fajny miałeś pomysł z Uchihą. Włosy przypominają te od Sasuke, ubranie jest prawie takie same jak Sasuke Shippuuden. Cienie są fajne. Ataki również, ale zgodzę się z sinico. Nie zgodne z Naruto, bo Uchiha nie mógł używać Kage Mane czy Sabaku kyuu.
6/10

27[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty [Sprite] by Rexio Wto Paź 05, 2010 2:15 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
No więc uaktualniłem swojego sprita ;D

Co zmieniłem/dodałem:
-Zmieniłem Pojawianie się Susanoo
-Dodałem znikanie Susanoo zaraz po ataku (Rixioł nie ma dość energii by utrzymać Susanoo)
-Dodałem Getsuga Tenshou
-Dodałem Kamehameha
-Dodałem One Hand Kamehameha

To wszystko, dziękuję, dobranoc.

A tu Sam Sprit:
Rixioł Uchiha

Special Thanks for SmokuXD



Ostatnio zmieniony przez Rexio dnia Wto Paź 05, 2010 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

28[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty Re: [Sprite] Najnowszy by Rexio :D Wto Paź 05, 2010 3:47 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
DOBRA !
To tak spritek jest ładnie wykonany, ataki również. Tylko że sporo klatek zabierze jeden atak z pieczęci XD Najbardziej podoba mi się susano arm i sabaku coś tam XD Wg mnie lepszy byłby rzut rasen shuriken niż atak z bliska i najgorsze ! Jestem 6 w kolejności ! :< A strój to sam zrobiłeś ? Bo gdzieś już taki widziałem XD

29[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty Re: [Sprite] Najnowszy by Rexio :D Sro Paź 06, 2010 5:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Połączyłem twój stary temat ze Spritami z nowym. Na przyszłość pamiętaj, że to nie Vortex. Tutaj umieszczamy wszystko w jednym temacie ;|

30[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty Re: [Sprite] Najnowszy by Rexio :D Pią Maj 18, 2012 9:41 pm

Zikko

avatar
Earthling
Earthling
Ponownie wgraj, bo nadal nie widać. Potem ocenie :)

31[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty Re: [Sprite] Najnowszy by Rexio :D Sob Maj 19, 2012 1:08 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ostatni post autora sprita w tym temacie:
by Rexio on Wto Paź 05, 2010 4:15 pm
by Rexio on Wto Paź 05, 2010 4:15 pm
by Rexio on Wto Paź 05, 2010 4:15 pm
[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Yohfacepalmnapis

Wątpię by Rexiowi chciało się wchodzić na forum, wrzucać sprita, którego nie wiadomo czy jeszcze posiada na dysku twardym komputera i tym samym zachęcić Cię do dalszej oceny.
Proponuję skupić się na tematach, których autorzy odświeżali je jeszcze w tym roku.

32[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Empty Re: [Sprite] Najnowszy by Rexio :D Sob Cze 02, 2012 8:09 am

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Fajne te włoski zrobiles,ubranie niezłe. Cienie bardzo dobre, i fajny kontrast czerni wokół włosów.Ogólnie 5/5

[Sprite] Najnowszy  by Rexio :D - Page 2 Kreatywnie

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.