Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 12:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
kredit for: Sezu bo to jego banner ARS na końcu, oraz Lsr. za pomoc.

[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Tutforarsclippingmask

komenty mile widziane xp.

2[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 1:20 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Bardzo dobry tutorial :D oczywiście jeszcze nie próbowałem, ale już włączam Gimpa i biorę sie do pracy xD 10/10

3[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 5:45 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Nie podoba mi się ten torturial i wogóle nic z niego nie rozumiem, po kilkakrotnym przeczytaniu, zdjęcie do robienia sygny też brzydkie wziołeś jakąś zezowatą azjatke!

Lepiej pokaż torturial jak sie robi fajne efekty ataków ki w gimpie, chyba, że już taki temat jest!

4[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 6:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A ja powiem, że Tutorial robi to co powinien robić - Uczy.
Nie próbowałem, i raczej nie spróbuję robić takiego efektu, bo nie podoba mi się. Jednakowoż, dla osób, które mają lepszy gust niż mój, Tutek może być naprawdę przydatną rzeczą.

Dobrze że go napisałeś.

5[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 6:56 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Na tym stocku , wygląda feee : <

cóż jednak widać jaki efekt to pokazuje , lecz na zwykłym stocku bez żadnego ulepszenia to wygląda marnie i szkoda , ze nie "ulepszyłeś" sygny .


Maybe zrobię Wam na innym zastosowaniu : > ?


Ale ocenka 7/10.

6[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 7:17 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Stock nie powala, poza tym jest źle rozciągnięty i wygląda jak gruba świnia :3. Tło też dziwne, niektóre litery przysłaniają inne, nie wygląda to fajnie, poza tym, że po efekcie wygląda jeszcze gorzej(buźkę jakieś gówno jej zasłania) no i drugi efekt wygląda o niebo lepiej ale zgadując pewnie nie twój.

7[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 7:24 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Panowie powyżej chyba zapominają czego dotyczy tutorial. On dotyczy clipping maska, a nie pokazania talentu Feliego. Pani może i jest rozciągnięta i gruba, ale macie oceniać efekt maski, a nie render azjatki. Mi się efekt podoba, nie używałem go nigdy bo nie potrzebowałem...ale chyba zacznę. Tutek ładnie wyjaśniony, są screeny, czego chcieć więcej?
wogóle nic z niego nie rozumiem, po kilkakrotnym przeczytaniu
To tłumaczy wszystkie twoje posty, twoje wymądrzanie się i całą inteligencję.
Pozdrawiam, Dase.

8[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Wto Sty 19, 2010 7:42 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dokładnie Dase : ). Czy w temacie jest jak zrobić 'fajną sygne'? To najprostszy przykład żebyście zrozumieli, a jak się już tak upieracie to zapraszam na walke <,<". To ma was nauczyć tego, a nie robić fajne sygny ze stockiem, jeny -.-'.
Takesori, naucz się pracować na warstwach jak tego nie możesz zrozumieć..

/Dase
Nie przejmuj się takesraczkiem, to ktoś, kto się wymądrza, mówi, że jest pr0 a żadnej walki nie przyjąłby bo wie, że nic nie umie.

9[GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Empty Re: [GRAFIKA] Tutorial na clipping mask Pią Wrz 24, 2010 5:14 pm

Dan22PL

Dan22PL
Earthling
Earthling
hym tu macie racje nie można oceniać kogoś kto ma wytłumaczyć o co chodzi żeby pomóc innym którzy lubią to robić bądź nie mają co robić :P . Po za tym tutek super dowiedziałem się ciekawych rzeczy które mogę wykorzystać thx for making this tutorial ;]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.