Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Tutorial pokazujący jaki format, kodek itd. wybrać, aby zapisane Video było "jadalne" przez YouTube.
Użyta wersja Vegasa to 8.0b.
Po kodek XviD zapraszam na http://xvid.org


Oglądać w 720p (HD)! :) Mam nadzieję, że tut się przyda.



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Wto Gru 28, 2010 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Bardzo ładny tutek.Napewno mi się przyda jak będę wrzucał filmiki.Mam już codec XviD,ale pod koniec filmiku jak jest zapisywanie pliku to też tam wybierałeś jakieś opcje,a dokładniej chyba w audio.Roziwjałeś taka listę i stamtąd wybierałeś jakąś opcję,której ja zupełnie nie mam.Czy to też trzeba ściągać??Mam Vegasa Twojego uploadu.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jeżeli dobrze zrozumiałem to co napisałeś, to wybrałem w audio (kodek mp3) JAKOŚĆ audio, która w tym przypadku wynosiła: 320 kb/s 2.0 Stereo. Jeżeli nie o to chodzi - zrób screena z filmiku, o którą opcje ci chodzi.

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Proszę Dase oto screen:
[INNE] Sony Vegas - Zapisywanie Video dla YouTube 80188769
Ja nie ma tej opcji u siebie,a jak już mówiłem mam tego wegasa co ty.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jest to kodek dźwięku AC3 (to dalsze rozwinięcie to.. jeden z odłam tego kodeku). Nie trzeba go ściągać, powinien już być na pc'cie gdy instalujesz paczke kodeków (nie mam na myśli małej sakiewki kodeków tylko dużego worka - załapałeś przenośnie?). Odinstaluj cały pack kodeków i ściągnij ten:
klik!
Wybierz wersję FULL. Cała paczka instaluje wszelkie najważniejsze jak i poboczne kodeki ale przed instalacją usuń inne paczki kodeków jakie zainstalowałeś! I będzie ok. Paczka którą ci dałem (wersja FULL oczywiście) zawiera nie tylko ten kodek AC3 ale także XviD, DivX itd. więc będzie miał wszystko naraz.

Jeżeli mimo instalacji tej paczki nadal będziesz miał problemy, zamiast AC-3 wybierz kodek dźwięku "Mpeg layer 3" (czyli MP3). Jakość dźwięku będzie gorsza, ale tylko teoretycznie, bo jak się tego słucha to różnicy niema (różnica jest jedynie w obliczeniach).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.