Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GRAFIKA] Mały signature  Empty [GRAFIKA] Mały signature Pią Sie 20, 2010 5:51 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Na początek
Jak zrobić zmuż do tego używamy narzędzia rozsmarowywanie S z włączoną opcja drganie ( wartość ustawiamy w zależności od pędzla) i pozostało tylko rozsmarować nasz obiekt :)

Światło najłatwiej dodać je tak.
1. Nowa przezroczysta warstwa
2. Bazgrzemy na niej białym pędzlem tam gdzie chcemy światło
3. Stosujemy rozmycie Gaussa wartość zależna od wielkości obrazu i wielkości naszego światła ( czyli jak małe światło dajemy mniej. )
4. Warstwę ustawiamy na pokrywanie.

Dodawanie c4d i tekstur
c4d dajemy na trybie suma (można pobawić się kolorem poprzez barwienie i jasnością poprzez krzywe)
tekstury na trybie pokrywanie
Przy dodawaniu c4d i tekstur trzeba uważać żeby nie nachodziły za bardzo na postać no chyba, że taki efekt chcecie uzyskać

XCF V
Kod:
http://www.speedyshare.com/files/26454425/sygienka.xcf

[GRAFIKA] Mały signature  Tutekf

Tekstur, c4d i rendera nie daje bo tut ma uczyć jak uzyskać taki efekt a nie kopiowanie go punkt w punkt.

Jeśli wyłapiecie jakiś błąd to piszcie to poprawię.



Ostatnio zmieniony przez Maly dnia Pon Sty 24, 2011 2:04 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[GRAFIKA] Mały signature  Empty Re: [GRAFIKA] Mały signature Pią Sie 20, 2010 6:23 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Tak, efekt bardzo ładny ale ja nic nie zrozumiałem. Robiąc w Gimpie czy Ps'ie nie będę wiedział co klikać by uzyskać taki efekt. "W miejscu gdzie chcemy dać Render dajemy światło" - podstawie lampkę, wystarczy? Będąc nowy nie wiedziałbym jak to zrobić. Właściwie i tka nie wiem jak uzyskać połowę z tych efektów.

Nie wiem, popraw to jakoś czy coś.. jak na pierwszy(bo chyba jest pierwszy) jest OK.

3[GRAFIKA] Mały signature  Empty Re: [GRAFIKA] Mały signature Sob Sie 21, 2010 7:35 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Hmm teraz raczej będzie łatwiej przed tutem są info jak co zrobić. :)

4[GRAFIKA] Mały signature  Empty Re: [GRAFIKA] Mały signature Pon Sty 24, 2011 2:06 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Dodałem plik XCF

5[GRAFIKA] Mały signature  Empty Re: [GRAFIKA] Mały signature Pon Sty 24, 2011 3:55 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Hmm... Świetny tutorial.
Wszystko dobrze wytłumaczone,No i nawet na początku także dla nie kumatych.

xP.Myślę że ten tutorial jest dobry xP 7/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.