Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Oto pierwszy tutorial z serii video poradników Before and After. Jest to seria 10 video poradników dotyczących podstaw programu Adobe After Effects. Ten, jest pierwszym z nich, nazwany Wstęp. Reszta poradników będzie JEDYNIE do pobrania. Dlaczego? YouTube ma kiepską jakość "HD" i wolę jak jest krystalicznie czysta, pobierana jakość... po prostu tak chcę i już ;P Pierwszy tutek jest online na YT ponieważ nie powinniście pobierać reszty tutków w ciemno prawdA? No to zostaje tylko....oglądać!



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Wto Gru 28, 2010 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ooo to mi się sprzyda. Vegasa opanowałem, a coraz większa chęć mam na zapoznanie się z AF'em. Bo ma parę ciekawych funkcji o którym Vegas mógłby pomarzyć. Tak to prawda, z tym co ująłeś na początku że mało vid tutków jest do After Effects'a.
Gdzieś ok. 3 minucie filmiku, mówiłeś że można ustawić długość naszej kompozycji?! Nie czaje tego mógłbyś to wyjaśnić?
Heh, dodam że z tym paskiem co mówiłeś o tym obszarze który zostanie zapisany to to samo jest w Vegasie xP.

No niby wszystko wyjaśnione, mógłbyś coś więcej o tym renderowaniu powiedzieć. Bo nadal nie jestem pewien kilku rzeczy.
Ogólnie wszystko fajnie, jak zwykle jakość piękna jak i jakość głosu świetna.

Dzięki.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Gdzieś ok. 3 minucie filmiku, mówiłeś że można ustawić długość naszej kompozycji?! Nie czaje tego mógłbyś to wyjaśnić?
No więc kompozycja, to nic innego jak "projekt w projekcie". W jednym projekcie można mieć wiele kompozycji, tzn linii czasu. Mam nadzieję, że rozumiesz... Kompozycja trwa jakiś czas, czyli np. gdy tworzymy film + dodatki specjalne, to jedna kompozycja (film) trwa ok. 2 godz, a ta druga (dodatki) ok. 15 min. Wtedy obie można zapisać, nie tworząc nowego projektu.

No niby wszystko wyjaśnione, mógłbyś coś więcej o tym renderowaniu powiedzieć.
O Renderowaniu (tzn zapisywaniu filmu) będzie tutorial nr. 10, gdyż na początku uczę jak tworzyć video, a potem jak je zapisywać (chyba logiczne? ;p)

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż tutek jak na początek bardzo ciekawy. Większość ludzi zapewne zasiadających do tego ów programu zapewne się przestraszy jaki to on 'dziki'. No, lecz ten poradnik wyjaśnia, że tak wcale nie jest i trzeba troszkę Sobie popatrzeć i wszystko już spokojnie. Ogólnie wszystko to co pokazałeś to już wiedziałem, więc jedynie to było dla mnie takie przypomnienie ;] Ciekawi mnie co będzie w następnych 'częściach' tego odcinku Xd. W sumie mógłbyś także dodać pewne skróty, aby ułatwić innym poruszanie się po tym programie. Bo w sumie potem będą nieco potrzebne.
Powodzenia każdemu kto będzie chciał się w tym programie bawić, naprawdę warto, a ten poradnik pokazuje, że wcale on taki straszny nie jest.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.