Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Empty [GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Sro Maj 05, 2010 1:33 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Kolejny mój video tutorial! W tym tutku skleimy wcześniej stworzone klatki.

Tutek może nie wyjaśnia jak zrobić efekty typu "FADE" bo o tym można przeczytać w tekstowych tutkach które także są w tym dziale, tutaj przedstawiam jedynie same sklejenie klatek, zmianę czasu i inne ważne rzeczy.



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Wto Gru 28, 2010 1:47 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Empty Re: [GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Sob Maj 08, 2010 10:14 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Przepraszam za Doubla ale chciałbym poinformować iż dodano informacje o czasie trwania tutoriala. W/w informacja znajduje się w pierwszym poście.

P.S. Dlaczego niema żadnych komentarzy? ;/

3[GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Empty Re: [GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Nie Maj 30, 2010 5:10 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
kolejny twoj tutorial dobrze objasniony.Dzieki tobie robie leprze gify!

4[GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Empty Re: [GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Sro Gru 01, 2010 3:58 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
leprze
??
Słownik,słownik i jeszcze raz słownik.

A co do tutka to bardzo dobry.Dase możesz mi powiedzieć jak zrobiłeś to,że w tym momencie kiedy przyspieszyłeś filmik postacie się same przesuwały??Bo nie widziałem,żebyś chyba użwał do tego myszki.

5[GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Empty Re: [GIF] Tutorial #03 - Video Gif cz.2 Sro Gru 01, 2010 7:55 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@up
Robiłem to strzałkami.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.